Dodaj do ulubionych

O czym mafia się nie wydziera

22.06.20, 17:35
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/104938519_712478646204521_3427611186842191796_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=EZulB4Pr9kIAX_vdB5b&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f66d0ddf7683905164d0c2f18016de21&oe=5F152B5D
Obserwuj wątek
          • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 22.06.20, 20:10
           Patryk Vega ujawnia sekstaśmy związane z aferą podkarpacką? "Mocny materiał"

           Patryk Vega powoli przygotowuje się do premiery swojego najnowszego filmu "Pętla" o głośnej aferze podkarpackiej. Tym razem reżyser opublikował na swoim Instagramie nagranie dotyczące sekstaśmy, a w nim wywiad z uczestnikami afery.
           Patryk Vega zapowiadał wcześniej, że posiada nagrania z nocnego klubu na Podkarpaciu. Teraz filmowiec zamieścił w mediach społecznościowych materiał, w którym są wywiady z prawdziwymi uczestnikami afery podkarpackiej. – Przyjechał do nas minister z poprzedniego rządu. I jasne, że chciał się zabawić – mówi jeden mężczyzna na nagraniu.
           Na końcu nagrania widzimy kadry opisane jako "materiały zarejestrowane w nocnym klubie". Jak komentują użytkownicy Instagrama, wideo opublikowane przez reżysera nadaje się raczej "na materiał dla prokuratury, a nie na film".
           Przypomnijmy, że afera podkarpacka dotyczy sutenerskiej działalności braci bliźniaków Rysicz (pochodzących z Ukrainy), którzy otworzyli na Podkarpaciu sieć domów publicznych. Jako kluby nocne funkcjonowały one w takich miastach jak Rzeszów, Tarnów, Stalowa Wola, Jasło.
           Jewgienij ("Żenia") i Aleksiej ("Aleksy") Rysicz twierdzą, że klientami ich agencji towarzyskich byli znani politycy i biznesmeni. Przez lata polskie służby – w tym Centralne Biuro Śledcze Policji – roztaczały parasol ochronny nad nielegalną działalnością Rysiczów. Zapewniały im bezkarność i wycięły w pień konkurencję. Miał to trzymać w ręku Daniel Ś. – naczelnik wydziału gospodarczego w rzeszowskim CBŚP.

           Po przeanalizowaniu zarejestrowanego materiału wideo oraz po porównaniu sylwetek, wysuwamy pytanie ...
           Czy w minucie 1:15 i w dalszej części wideo zarejestrowany jest Obatel Czarnecki ⁉️

           O culfa! Czołowe moralne teoretyczę mafijne?
           • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 24.06.20, 19:36
            SAnepid w Rybniku jest totalnie przeciążony pandemią. Prezydent Rybnika proponuje, by 5 jego pracowników wsparło ludzi w sanepidzie, a wojewoda śląski mówi: NIE.

            Efekty?
            Setki zagubionych wyników, zniszczonych, notoryczne błędy, pomyłki, ludzie zostawieni sami sobie na kwarantannie, po 5-7 tygodni zamknięci w domach w oczekiwaniu na odpowiedź czy są chorzy.

            Tak PiSowska władza walczy z pandemią na Śląsku
            Przeczytajcie ten wywiad z dyrektorem sanepidu w Rybniku
            - obraz nędzy i rozpaczy.

            (komentarz z netu do poniższego artykułu).

            dziennikzachodni.pl/sanepid-w-rybniku-i-koronawirus-garstka-dzielnych-pracownikow-i-tysiace-przypadkow/ar/c1-14982531?fbclid=IwAR0tOP2WV0yywRcU2Mt7rhqI2CRkiOZdKNnMPMAQ82m80r6SlUcR439VSME

            POPIERAM CAŁYM SOBĄ!
            Rybnik to nie tylko ważne miasto w rejonei zakamuflowanej opcji niemieckiej, które trzeba przewietrzyć z żydolewacka promerkelowego.
            To także miasto rodzinne żydolewaczki Małgorzaty Trzaskowskiej!
            Ta z pewnością odwiedza mieszkających tu członków rodziny/znajomych i może szczęśliwie się zarazi.
            • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 24.06.20, 20:14

             PiS rozdaje czeki z programu prezydenta Dudy. Symboliczne, bo pieniędzy jeszcze nie ma
             Angelina Kosiek
             24 czerwca 2020 | 17:10

             Czeki na inwestycje rozdali działcze PiS samorządowcom ze Świętokrzyskiego, chwaląc przy tym, że to inicjatywa prezydenta PR Andrzeja Dudy. Symboliczne, bo nie wiadomo, kiedy pieniądze trafią na konta.

             GW.

             Nigdy nie trafią!
             Wczasowicz zaliczy turnus wypoczynkowy i wskaże zainteresowanemu rekompensatą finansową za usługę adres instytucji, od której tenże przez lat kilka będzie wyrywał szmal z gardzieli.
             • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 25.06.20, 19:46
              IPN zamroził lustrację przyjaciela Kaczyńskiego. Wieloletni szef spółki Srebrna nietykalny.

              Od ponad roku nie może ruszyć proces autolustracyjny wieloletniego współpracownika prezesa PiS, byłego szefa spółki Srebrna. Sąd Okręgowy w Warszawie od 2 kwietnia ubiegłego roku czeka na opinię Instytutu Pamięci Narodowej, czy Kazimierz Kujda złożył prawdziwe oświadczenie lustracyjne, zaprzeczając współpracy z SB.

              Brak stanowiska IPN wstrzymuje proces autolustracyjny byłego już prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i od lat jednego z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego, który w „chudych” latach dla PiS kierował spółką Srebrna – imperium medialno-deweloperskim partii. To właśnie z tego powodu, nagrania w siedzibie Srebrnej z Austriakiem Gerardem Birgfellnerem, rzekomo oszukanym przez spółkę przy budowie wież, zaczęło się zainteresowanie Kazimierzem Kujdą. Okazało się, że jego nazwisko widnieje w inwentarzu IPN jako TW Ryszard.

              Źródło: rp.pl
              • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 27.06.20, 08:23
               Wróg środowisk LGBT przyłapany na seksie z mężczyzną

               Republikański członek legislatury w Ohio, Wes Goodman zrezygnował z pełnionej funkcji po tym, jak przyłapano go na seksie z innym mężczyzną. Do zdarzenia doszło w jego służbowym biurze, ale największe kontrowersje wzbudził fakt, że zatwardziały przeciwnik środowisk LGBT okazał się gejem. To nie pierwszy przypadek, kiedy silnie akcentowana homofobia idzie w parze ze skrywanym homoseksualizmem.

               newsweek

               wiadomo, iż najciemniej pod latarnią. Z pewnością także i wolską latarnią. I stąd ta mafijna ucieczka do przodu.
                  • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 27.06.20, 19:29
                   Formacja Nieżywych Schabuff oskarża TVP. „To kradzież”
                   Data publikacji: 27.06.2020, 18:56

                   Nie ma zgody na naruszenie moich praw przez TVP SA” – oświadczył Olek Klepacz. „Newsweekowi” tłumaczy: „Nie chodzi wyłącznie o odszkodowanie. Oczywiście nasz prawnik przygotowuje pozew, w którym będziemy domagać się odszkodowania i przeznaczymy je na cel charytatywny, który zapewne zaboli telewizję publiczną, jednak aspekt finansowy jest najmniej istotny. Najbardziej irytuje mnie ignorancja TVP. Uznanie, że wszystko im wolno. Stwierdzili, że nasza piosenka do fajny kawałek, dobrze się ludziom kojarzy, więc sięgnęli po nią, jak po swoje. To kradzież!

                   newsweek


                   ojtamojtam i co w tym dziwnego? W wydaniu gadzinówki to NORMA!
                         • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 27.06.20, 20:21
                          Powódź. Morawiecki wzywa wolontariuszy chcących pracować za darmo .

                          Premier Mateusz Morawicki pojawił się na terenach dotkniętych powodzią.

                          Minionej nocy premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że jedzie na południe Polski na tereny najbardziej poszkodowane przez powódź.

                          - Udaję się na Podkarpacie, jestem w kontakcie z Prezydentem Andrzejem Dudą. Uruchomiłem rezerwy państwowe, by wszelka niezbędna pomoc jak najszybciej trafiła do podtopionych domów. Zapewnimy sprawną wypłatę odszkodowań. Dziękuję służbom za działanie. Nikt nie zostanie bez pomocy - zapewniał premier.

                          Na miejscu Morawiecki mówił o miejscowych podtopieniach.

                          - Jest problem z podtopieniami w województwie podkarpackim - szczególnie w powiatach przemyskim, przeworskim rzeszowskim i łańcuckim. Do tej pory było 381 interwencji, ale cały czas spływają meldunki. Cały czas służby są w terenie.

                          - W wielu miejscowościach brakuje wody pitnej. Sytuacja jest dramatyczna. Wśród osób, które wymagały ewakuacji były osoby chore na COVID-19. Potrzebującym zapewniane są miejsca noclegowe również w szkołach.

                          Dzisiaj premier dalej odwiedzał tereny poszkodowane.

                          - Strażacy cały czas tu pracują, przybędą też dodatkowe oddziały wojsk. Wszyscy, którzy są gotowi do pomocy pracują. Chcemy dotrzeć do ludzi. Staramy się to robić przez służby wojewody i starostów, aby zapewnić mieszkańcom to, czego potrzebują.

                          Morawiecki liczy, że pojawią się wolontariusze, którzy będą pracować za darmo.

                          "Wszyscy wolontariusze są potrzebni, bo pracy do wykonania jest dużo" - powiedział szef rządu PiS.                          Powódź. Morawiecki wzywa wolontariuszy chcących pracować za darmo

                          27 czerwca 2020

                          fUdostępnij

                          EbgO5eSXYAM2Q0u.jpg

                          Premier Mateusz Morawicki pojawił się na terenach dotkniętych powodzią.

                          Minionej nocy premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że jedzie na południe Polski na tereny najbardziej poszkodowane przez powódź.

                          - Udaję się na Podkarpacie, jestem w kontakcie z Prezydentem Andrzejem Dudą. Uruchomiłem rezerwy państwowe, by wszelka niezbędna pomoc jak najszybciej trafiła do podtopionych domów. Zapewnimy sprawną wypłatę odszkodowań. Dziękuję służbom za działanie. Nikt nie zostanie bez pomocy - zapewniał premier.

                          Na miejscu Morawiecki mówił o miejscowych podtopieniach.

                          - Jest problem z podtopieniami w województwie podkarpackim - szczególnie w powiatach przemyskim, przeworskim rzeszowskim i łańcuckim. Do tej pory było 381 interwencji, ale cały czas spływają meldunki. Cały czas służby są w terenie.

                          - W wielu miejscowościach brakuje wody pitnej. Sytuacja jest dramatyczna. Wśród osób, które wymagały ewakuacji były osoby chore na COVID-19. Potrzebującym zapewniane są miejsca noclegowe również w szkołach.

                          Dzisiaj premier dalej odwiedzał tereny poszkodowane.

                          - Strażacy cały czas tu pracują, przybędą też dodatkowe oddziały wojsk. Wszyscy, którzy są gotowi do pomocy pracują. Chcemy dotrzeć do ludzi. Staramy się to robić przez służby wojewody i starostów, aby zapewnić mieszkańcom to, czego potrzebują.

                          Morawiecki liczy, że pojawią się wolontariusze, którzy będą pracować za darmo.

                          "Wszyscy wolontariusze są potrzebni, bo pracy do wykonania jest dużo" - powiedział szef rządu PiS.

                          Reakcje internautów:

                          "Trzeba było, zgodnie z planem budować wały przeciwpowodziowe wzdłuż Sanu, a nie kręcić wały w ministerstwach. Tragedii by nie było".

                          "Sobota w Kancelarii Premiera: bijemy rekord w liczbie fotek premiera na terenach powodziowych".

                          "Weźcie się w końcu do roboty! W zeszłym roku było to samo. Co od tamtej pory zrobiliście?".

                          "Miska RYŻU dla każdego. Cena promocyjna. Szybciutko, cyt premiera: Zapie...."

                          Znaczy się jednak za miskę ryżu?

                          Niech se karczewskie wezwie - popracuje dla idei czyli za zupełną darmochę.
                         • 1agfa Re: O czym mafia się nie wydziera 27.06.20, 23:57
                          O tym poniżej także nie chcą słyszeć. Najwygodniej jest i jakże miło nie widzieć belki we własnym oku, natomiast dostrzegać żdżbło w oku cudzym (i krzyczeć pod niebiosa wielkim wrzaskiem). To specialite de la maison formacji, odwrócenie własnych zaniedbań, winy, zaniechania, zaniedbania. Zupełnie tak samo, jak odwracane jest znaczenie słów. Byłoby to zjawisko śmieszne, dziecinne zgoła zatem niedojrzałe, gdyby w szerszym rozrachunku na większej płaszczyźnie, zwłaszcza politycznej, nie okazywało się groźne.

                          https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/82250678_10220803992983290_8982544681532534331_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=OwYqBMTLS2gAX-KmiRR&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=a6294e022ab52cec289d3b2b410cfe9a&oe=5F1CFDD9
                         • 1agfa Re: O czym mafia się nie wydziera 28.06.20, 12:26
                          Powyżej...możeżrozważa zakładanie plantacji...ryzu?!

                          https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74379937_3354987797846021_619259716147661944_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=73NXQlejQPEAX_GtLvc&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=c86260e3cdc1e350d3c4910050b6a77c&oe=5F1CD66B

                          A tu w Bieżanowie, rok temu.
                          Jak pisze nautka: "...Rok temu na Bieżanowie... Przyjechał powiedział że Bieżanow może się czuć bezpieczny, dwie godziny później wszystko pływało, dzieci musiały być ewakuowane ze szkoły..."
                          Co się stało z finansami przeznaczonymi na ochronę przeciwpowodziową, na wały, na (co jest najważniejsze) zbiorniki retencyjne?!
                         • wscieklyuklad Re: O czym mafia się nie wydziera 28.06.20, 13:04
                          Otóż Agfo to są pierwsze relacji z wstępnych milionów hektolitrów Bałtyku wpływających do Wolski przez przekop w Mierzei Wiślanej - woda niesie Nadzieję I Miłość (do rzondu) gdyż już z początkiem wakacji będzie se można popływać jachtem i to zupełnie niezależnie od Ruskich! Tożsamość Narodowa URATOWANA!

                          www.facebook.com/krzysztofklak/videos/3204049499658798/
                         • 1agfa Re: O czym mafia się nie wydziera 28.06.20, 13:35
                          Cześć Wam! : ) Na poważnie, to jest prawdziwy dramat nieudolności rządzących dla mieszkańców okolic narażonych na powodzie. Z tym że regulacja to nie jest to, w przeciwieństwie do zbiorników retencyjnych i wałów. Woda powodziowa, zwłaszcza z uregulowanych koryt, spływa błyskawicznie do większych rzek i do morza, pozostaje susza! I tak na zmianę, skutkiem zmian klimatycznych: susza/powodzie/huragany/trąby powietrzne. Od dawna fachowcy o tym mówili, ostrzegali, a tymczasem NIC, NIC nie robi się w tej sprawie, toteż widać smutne efekty. Jachty mówisz...chyba żaglówki i kajaki, bo pełnomorskie już raczej nie. O innych, nawet handlowych i np. MarWoj nawet nie ma co myśleć : ) A ruscy oczywiście mają to w dupie, ten hurra przekop narodowy. Niczego nie krytykują, niech się Polacy (idiotycznie i kosztownie) bawią, kłócą...wszelkie zamieszanie jest im na rękę.
                          Dumny Przekop..paczta jacy my wielcy, dziecinne fanaberie! : (
                          Nie umiem kpić i żartować z marnowania pieniędzy podatników, z fałszywego wbijania w dumę z byle czego, a tym jest durny przekop. Odwieczne prądy morskie (wredne zachodnie, co ważne wink), unicestwią ten przekop w kilka miesięcy. A jego utrzymanie, to przysłowiowa syzyfowa praca. Ewentualny zwrot kosztów za lat kilkaset. Po co wycinano las, tak potwornie okaleczając przyrodę (to immanentna cecha rządzących)? Szukając bursztynu, okazało się, że nie ma. TFU!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka