Dodaj do ulubionych

Czarni Żydolewacy masakrują Jackowo!

23.06.20, 11:44

HomeChicago
Krwawy weekend w Chicago. Rannych zostało 101 osób, 14 nie żyje
AddThis Sharing Buttons
Share to Twitter
Share to Facebook1.3KShare to PinterestShare to WhatsAppShare to Więcej
21
06/22/2020 0

Krwawy weekend w Chicago. Rannych zostało 101 osób, 14 nie żyje
Od piątku do dziś nad ranem w Chicago postrzelonych zostało 101 osób w tym 14 śmiertelnie. Tak krwawego weekendu w tym roku nie notowano jeszcze w naszym mieście.Wśród ofiar śmiertelnych jest 3-letnie dziecko i trzech nastolatków. W sobotę około 6:30 wieczorem w dzielnicy Austin ktoś ostrzelał z przejeżdżającej niebieskiej Hondy samochód w którym znajdował się 3-letni chłopczyk i 27-letni mężczyzna. Dziecko zostało postrzelone w plecy. Zabrano je do szpitala Medical Center w Oak Park, gdzie stwierdzono zgon. Młody mężczyzna został draśnięty w brzuch i odmówił pomocy medycznej. Policja próbuje ustalić sprawcę strzelaniny.

Burmistrz Lori Lightfoot reagując na śmierć dziecka napisała na Twitterze, że brak jej słów by wyrazić swoje oburzenie tym haniebnym aktem. W strzelaninach zginęła też 13-letnia dziewczynka. Wczoraj policja opublikowała zdjęcie podejrzanego o zastrzelenie 16-sto i 17-latka w południowej dzielnicy. Młodzi ludzie zostali zaatakowani gdy wychodzili ze sklepu.


https://wiadomosci.com/wp-content/uploads/2020/06/strzel2206.jpg

A wszystko to opłacane przez Sorosa wyłącznie po to by rzucać kłody pod nogi, sypać piach w tryby oraz wciskać kij w szprychy roweru wyborczego trampka! Za rzondów tego ostatniego doszło do Niebywałego Rozplemu Ciemnoskórego Żydolewactwa chronionego przez terrorystyczną Antifę również opłacaną przez Żyda Sorosa, z którego pieniędzy korzystało też wielu kacyków żydolewackiego PełoPesel.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka