Dodaj do ulubionych

Jest dobrze! Bedzie tanio, taniutko!

03.07.20, 08:29
big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106919084_1247783182253984_1450002073078466734_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8bfeb9&_nc_oc=AQkr9PvtFMs4DI_zr6AsU4KuHi47E_O_DqqEq4RuKvGNaGaU6vz1KGwTcmdUwhKTtD0&_nc_ht=scontent.fbre1-1.fna&oh=91215e2c02d0d2017d5758f1db805e72&oe=5F233C4B
Obserwuj wątek
            • sorel.lina Re: Jest dobrze! Bedzie tanio, taniutko! 03.07.20, 11:55
              Głos emigranta ( z netu).

"Przepraszam za słownictwo, ale już, k...a, nie wytrzymałem! Facet, doktor nauk prawnych, narciarz będzie za przeproszeniem pierdolił, że musztarda, podpaski czy k...a zupki Vifon potaniały,
              a ci ludzie stoją i biją mu brawo! Nie da się już słuchać, k...a, tego krzyku i jazgotu mafii, która rozdając okrada Polaków! I proszę mi tu nie gadać: gówno masz do gadania, bo nie żyjesz w tym kraju.
              A właśnie, że mam, bo mam tam rodzinę i przyjaciół! I przestań kłamać, Andrzej, że za PO Polacy wyjeżdżali! Gówno prawda! Ja wyjechałem za waszych rządów PiS w 2007 roku, bo jùż wtedy kradliście! I za tego "dziada" powinieneś przeprosić całego suwerena. Słyszę, że głosują na niego, bo daje. Dał mi to, dał mi tamto, a PO nic mi nie dało! A pomyśl co ci zabrał baranie! Wolność ci zabrał! Ale idź i głosuj, proszę bardzo, będziesz miał przynajmniej tanią musztardę do kaszanki, o ile będzie cię na nią stać!
                  • wscieklyuklad Re: Jest dobrze! Bedzie tanio, taniutko! 03.07.20, 17:31
                    z netu:

Przepraszam za słownictwo, ale już kurwa nie wytrzymałem! Facet, doktor nauk prawniczych, narciarz będzie za przeproszeniem pierdolił, że musztarda, podpaski czy kurwa Vifon potaniał, a ci ludzie stoją i biją mu brawo!
                    Nie da się słuchać już kurwa tego krzyku i jazgotu mafii, która rozdając okrada Polaków!I Proszę mi tu nie gadać" gówno masz do gadania bo nie żyjesz w tym kraju."
                    A właśnie, że mam bo mam tam rodzinę i przyjaciół!I Przestań kłamać Andrzej, że za PO Polacy wyjeżdżali !Gówno prawda!J a wyjechałem za waszych rządów PiS w 2007 roku bo jùż okradaliście! I za tego dziada powinieneś przeprosić całego suwerena.
                    Słyszę, głosuję na niego bo daje. Dał mi to dał mi tamto, a PO nic mi nie dało! A pomyśl co ci zabrał baranie! Wolność ci zabrał! Ale idź i głosuj proszę bardzo, będziesz miał przynajmniej tanią musztardę do kaszanki, o ile będzie cię na nią stać!
                        • wscieklyuklad Re: Jest dobrze! Bedzie tanio, taniutko! 04.07.20, 07:10
                          Chciałam zacząć od napisania, że nie jestem matką, więc 500 plus przeszło mi obok nosa, ale przecież jestem matką tylko tych dzieci na 4 łapach, a to się niestety nie liczy. Na 4 łapy nie dają tylko jeszcze naciągają. Już dawno skończyłam 26 rok życia, więc nie jestem też zwolniona z podatku PIT. Do emerytury jeszcze trochę mi zostało, więc corocznym wypłacaniem mi czegokolwiek też mogę obejść się smakiem. Zastanawiałam się co takiego Andrzej mi podaruje, żebym nie musiała dłużej utyskiwać na tę jego rozrzutność, do której chcąc nie chcąc jestem zmuszona się dokładać. No i przyszedł ten dzień! Ludzie kochani 😍 Andrzej mi podarował tańsze podpaski, o jezuśku! Teraz mogę szaleć i nosić nawet wtedy, gdy nie muszę! Ewentualnie mogę nie nosić tylko malować po nich tańszą musztardą. Tyle opcji! Mój komfort życia uległ znacznemu polepszeniu. Dzięki Andrzej, masz gest 🤷🏼‍♀️

Jezu, skończmy z tą błazenadą i pomóżmy Andrzejowi wyprowadzić się z pałacu 😉

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106774634_4256648224360271_789991964957799020_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=6cZnZ2vFqWQAX_qnKhK&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=56546049926b783ce693bc997d4a644b&oe=5F26BC04

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka