Dodaj do ulubionych

Achtung! Mienszewicy na horyzoncie!

04.07.20, 07:17
https://external.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQCnmI4Igjp_8S8b&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fdziennik.walbrzych.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F07%2Fkolce-04.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQA14JQJeK1OOlrp

Starszy człowiek wywiesił baner Trzaskowskiego. Bandyci zniszczyli mu posesję

Tematy: kolece wybory prezydenckie 2020

Pobazgrany sprejem taras, okna i elewacja domu. Zniszczony baner i płot – to efekt działania wandali, którym nie spodobało się to, że jeden z mieszkańców Kolc koło Głuszycy wywiesił na swoim płocie baner wyborczy Rafała Trzaskowskiego.

Do pierwszego ataku doszło przed I turą wyborów. Wtedy wandale zniszczyli baner wyborczy, pocięli go i wypisali sprayem wulgaryzmy na oknach. Po tym zajściu mieszkańcy posesji już nie wywieszali banerów. To nie wystarczyło bandytom. Dziś w nocy dokończyli aktu zniszczenia. Pomazane zostały taras, schody, elewacja i meble ogrodowe.

Mężczyzna, któremu zniszczono obejście to starszy, schorowany człowiek. Za pierwszym razem mężczyzna zawiadomił o sprawie policję. W tej sprawie postępowanie wciąż trwa.

Ortografii nie pochwali nawet sam Szanowny Pan Profesor Miodek.

Ot pokolenie mienszewików!
Bez wykształcenia a co najwyżej z dyplomami wyszszych óczelni i bez kwalifikacji zawodowych zgodnych z wykrztałceniem.

Achtung!
Mienszewicy kontratakują!
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Achtung! Mienszewicy na horyzoncie! 04.07.20, 10:59
   Ojej, a tu mienszewik brutalnie atakowane przez bolszewię.

   Dariusz Matecki prowadzi kilkadziesiąt stron na których zamieszcza rasistowskie treści, prowadzi też facebooka Zbigniewowi Ziobrze i profil Ministerstwa Sprawiedliwości.
   Matecki jako pisowski funkcjonariusz i protegowany Ziobry przez lata czuł się bezkarny. Ta dobra passa skończyła się jednak w 2019 roku.
   Najpierw Matecki przegrał z nami w sądzie podczas posiedzenia, które sam zainicjował i liczył na to, że nas pokona.
   Następnie przegrał kampanię wyborczą gdy ujawniliśmy szczecińskim wyborcom jego rasistowskie publikacje i powiązania z faszystami.
   Tuż po wyborach doprowadziliśmy do wszczęcia postępowania karnego wobec Mateckiego.
   Potem na podstawie naszego zawiadomienia policja przeszukała mieszkanie Mateckiego i znalazła tam dowody na jego przestępczą działalność.
   Po przeszukaniu doprowadziliśmy dodatkowo do wszczęcia 5 kolejnych śledztw i dochodzeń wobec Mateckiego, które cały czas się toczą.
   Mateckiego ochrania Ziobro, który spowalnia działania prokuratur i tylko dlatego nie został on jeszcze skazany. My jednak jesteśmy bardzo cierpliwi i konsekwentni w tym co robimy i możemy Państwa zapewnić, że Dariusz Matecki odpowie za swoje czyny prędzej czy później.
   Od lat stajemy w obronie mniejszości, ludzi dyskryminowanych i poniżanych. Patrzymy na ręce władzy i kościołowi.
   Doprowadzamy do skazywania rasistów, faszystów, homofobów.
   Prokuratury pod rządami nacjonalistów PiS przestały praktycznie wszczynać z urzędu postępowania wobec rasistów i antysemitów.
   Robią tak celowo, by ochraniać swój elektorat.

   https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106776255_1296071463901317_3149788777449649606_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=9LRvNJrKhD0AX8AYVoz&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d6926fed6afcf12817f1d73f45eba015&oe=5F264C16

    • sorel.lina Re: Achtung! Mienszewicy na horyzoncie! 04.07.20, 11:27
     - W polskiej konstytucji powinien się znaleźć zapis, że wykluczona jest adopcja przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym - stwierdził w sobotę w Szczawnie-Zdroju w województwie dolnośląskim prezydent Andrzej Duda. Dodał, że w poniedziałek złoży projekt zmiany ustawy zasadniczej w Sejmie.

     "Przecież nie ma czegoś takiego jak sformalizowane związki jednopłciowe. To jak można wpisywać je do konstytucji?" - skomentował słowa prezydenta dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki.

     To pan prezydent Duda, doktor prawa (!!!) tego nie wie? Wstyd! big_grin
      • wscieklyuklad Re: Achtung! Mienszewicy na horyzoncie! 04.07.20, 11:32
       Polityk winien zresztą jak każdy ważyć każde słowo aby nie wzbudzać złych emocji.To co się dzieje w Godziszowie jest tylko częścią góry lodowej,GÓRY KTÓRĄ ZAPOCZĄTKOWAŁ RUCH:"GMINA WOLNA OD LGBT".Nikt nie reagował na adekwatne przestępstwo, dzisiaj MOŻEMY TYLKO CZEKAĆ NA NOC KRYSZTAŁOWĄ"!Naturalnie to nie będzie pogrom tylko ludzi z LGBT ale i tych,którzy ten ruch rozumieją i popierają.

       Komentarz z netu.
       Z tym „polityk” To zdecydowana przesada!
            • wscieklyuklad Re: Achtung! Mienszewicy na horyzoncie! 08.07.20, 19:57
             Ojejkujejku wreszcie ujęli pierwszego w ostatnim pięcioleciu złodzieja-polityka. I co za zaskoczenie!

             Puławy. Radny PiS trafił do sądu. Jest oskarżony o kradzież prądu.

             Radny PiS z Puław trafił przed Sąd Rejonowy. Powodem oskarżenia wobec Zbigniewa A. są zarzuty o kradzież prądu na kwotę około 10 tys. złotych. Radny nie przyznaje się do winy.

             Akt oskarżenia wobec Zbigniewa A. wpłynął do Sądu Rejonowego w Puławach w pierwszych dniach lipca. Radnemu klubu Prawa i Sprawiedliwości zarzuca się kradzież prądu w latach 2016-2020.
             Jak informuje portal lublin112.pl, proceder ujawniono dopiero w styczniu 2020 roku, gdy na posesję Zbigniewa A. weszła policja wraz z pracownikami PGE.

             W trakcie czynności prowadzonych na posesji radnego PiS odkryte zostało nielegalne przyłącze. Jak wynika z dokumentacji sprawy, do której dotarł lokalny portal, przewody miały być podłączone bezpośrednio do linii elektrycznej i prowadziły do starego budynku. Z niego zaś instalacja była przeprowadzona do kolejnych dwóch, zlokalizowanych tuż obok budynków.

             z netu

             TO ATAK POLITYCZNY!
             psina - do nogi! Ułaskawiać Pana! W swoisty sposób pozbawiać sąd konieczności procedowania politycznego!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka