Dodaj do ulubionych

Zapamiętajmy!

05.07.20, 09:27
To są słowa "wodza" wypowiedziane w 2015, przed wyborami, w których na prezydenta został wybrany Andrzej Duda.. Święte słowa. Wódz o nich zapomniał. Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tekst linku
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Zapamiętajmy! 05.07.20, 09:30
   Zaciśnięta pieść, pogarda na twarzy, awanturnicze wykrzykiwanie kłamstw i obelg. To karykatura urzędu prezydenta. Krzywoprzysięstwo, świadome łamanie Konstytucji, uwłaczające upartyjnienie urzędu i hańbiąca zależność od prezesa. Żaden demokratyczny kraj nie zasługuje na takiego reprezentanta.

   https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106925945_2918039204974758_5996119664418317063_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&_nc_ohc=YEXHVUVRvuIAX-liVp6&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b383ee836f84b2b972fe129b3b5f46c8&oe=5F274885
    • sorel.lina Re: Zapamiętajmy! 05.07.20, 11:42
     I na poważnie

     Tekst linku

     Trzaskowski proponuje nową formułę debaty i zaprasza Dudę.
     Jutro o 20:30 organizujemy w Lesznie debatę prezydencką i zapraszam na nią pana prezydenta
     - oświadczył Rafał Trzaskowski w Częstochowie.

     Swoją debatę Trzaskowski nazywa "areną prezydencką", zapowiada udział w niej dziennikarzy z różnych mediów - "od prawa do lewa".
     - To czas, by pokazać odwagę, a nie ustawki ze swoją telewizją, na którą przekazuje się grube miliardy - stwierdził kandydat KO na prezydenta.

     - Jak państwo wiecie, pan prezydent rzadko odpowiada na pytania na konferencjach prasowych. Zamiast tego organizowane są ustawki. Dokładnie taka sama ustawka szykuje się w Końskich, więc w takim wiecu nie będę brał udziału - oświadczył prezydent Warszawy.

     - Byłem już w TVP, wszyscy wiemy, jakie pytania chce zadawać prezes Kurski i jakie sugeruje odpowiedzi. Warto byłoby, aby sam pan prezydent odpowiedział na pytania dziennikarzy, dobrze byłoby również, gdybyśmy sami sobie mogli nawzajem zadawać pytania - dodał kandydat KO.

     Zaproszenie zostało skierowane do wielu redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych:
     TVN, Polsatu, TVP, Onetu, WP, wPolityce, PAP, Radia Zet, RMF FM, TOK FM, "Rzeczpospolitej", "Gazety Wyborczej", "Do Rzeczy", Telewizji Trwam i "Najwyższego Czasu".

     "Im więcej tym lepiej, do rozwiązania są tylko kwestie techniczne - długość debaty itd. Ale jesteśmy absolutnie otwarci. Kolejne zaproszenia w przygotowaniu"

     Kandydat KO deklarował gotowość do debaty, która - jak mówił, cytując Dudę - będzie zorganizowana przez trzy największe telewizje przy współudziale wszystkich zainteresowanych mediów. Zdaniem Trzaskowskiego, telewizje są bardzo blisko porozumienia, z wyjątkiem TVP.
  • 1agfa Re: Zapamiętajmy! 05.07.20, 17:07
   To (poniżej) także należy zapamiętać i cały czas mieć na uwadze:
   kto naprawdę rządzi Polską, tchórzliwie z tylnego siedzenia. Skłócający wszystkich ze wszystkimi, eskalujący napięcia do maksimum, tolerujący poniżanie tych co go nie wielbią i sam ich obrażający. Doszukać się racji wielkości mniemanej nie potrafię, żadnych wybitnych prac naukowych, żadnych dzieł. Skąd tyle w nim nienawiści? Od dziecka czy nabyta?
   Władza za wszelka cenę...
   Prezydent (gdzie powaga Urzędu?!) był wzywany i dojeżdżał na wezwanie do zwykłego posła...! Pardon, Najdroższego Posła Wszech Czasów. Polacy na to pozwolili, uwiedzeni fatamorganą gruszek na wierzbie. Dziwny talent skupiania wokół siebie (i wykorzystywania jak narzędzi) wszystkiego co małe, mierne, podłe, bez kręgosłupa, karierowiczowskie, chciwe, prymitywne a cwane. Bez skrupułów.

   Kto będzie głosował na dotychczasową tzw. głowę, w istocie głosuje na niego, kierującego z tyłu, na upadek Ojczyzny, odcięcie od Europy, a może i gorzej, czego nie sposób sobie wyobrazić, co wyobraźnia pamiętająca przeszłą historię odrzuca!!

   Kilometrówki do Nowego Tomyśla bardziej pasowały, Urząd przerósł możliwości, bo samodzielności brak, a podtrzymywanie skłócania narodu jest obrzydliwością.
   Trzeba niczym powietrza zagrzebania przepaści, jaką wykopał wśród narodu nowogrodzki carzyk, stosując bliskie jego wschodniemu sercu metody. Kontynuacja rządzenia z tylnego siedzenie nie zapewni nawet próby odtworzenia wspólnoty, a jedynie katastrofę, uwiąd i dalszą marginalizację Ojczyzny na forum międzynarodowym, już istniejącą. A przecież świat jest globalną wioska, kraj nie może istnieć w próżni, w bańce mydlanej króla Maciusia!

   https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/106676192_2682871555262888_8525755349534958229_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=X04WzyEoOtsAX_Sus_a&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=fed3c64685ca79d649c76ba15ec2e469&oe=5F283BAA
   • sorel.lina Re: Zapamiętajmy! 05.07.20, 17:48
    Znalezione w necie.

    Andrzej Duda , posłuchaj mnie Pan❗️
    Twoje wahania nastroju biją mi już na dekiel, bez kitu...
    Raz się drzesz jak opętany, czerwony z nienawiści wyzywasz od ,,Dzadów", udajesz, że bronisz polskie dzieci przed ,,ideologią" zboczeńców, żeby zaraz potem ułaskawić pedofila, który bił i gwałcił małą dziewczynkę! A teraz ryczysz i, że ,,ta Pani mnie bije", żalisz się na dziennikarki 🙄
    Jak Boga kocham, jeszcze chwila, a zacznę podejrzewać, żeś ty Pan te podpaski dla siebie potanił...Normalnie PMS...Zespół napięcia przedmiesiączkowego w pełnej, spoconej, purpurowej krasie...🥵
    Serio, Anżej, MAM DOSĆ! Ciebie, Twojego Pana i jego kota też, chociaż sierściuchowi się tylko rykoszetem dostało! Znając koty, on też ma na Was wywalone! 🐱
    Znikąd pomocy, co Anżej?
    Koledzy z podwórka się pochowali, sam jesteś jak palec Lichockiej, a na dodatek zawezwali Cie na egzamin w TVN-ie bez podpowiedzi 😂
    Telewizja może i amerykańska, ale serio myślałeś, ze będą Cie tam pytać ,,w obcych językach"? 🤭
    ,,Na prywatki nie chodzę" - tupnąłeś nóżką...,,Ja chcę do publicznej" - wrzeszczałeś już w niebogłosy 🤦‍♀️
    Panie! , każdy kibel w mieście jest bardziej publiczny niż ta Twoja telewizja 💩 Aleś odwalił popelinę! 🤥 Jaki tchórz !👎
    Wiem, że tak wygląda STRACH, ale Halo, jesteś Pan prezydentem Kraju...🆘 Podobno nawet WSZYSTKICH POLAKÓW i co? Wyszło szydło z wora, pokazałeś właśnie, że może i wierzysz w SPRAWIEDLIWOŚĆ, ale tylko wtedy, kiedy jest po WASZEJ stronie! 😡
    ,,Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
    starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna
    hej hej bawmy się, hej hej śmiejmy się"
    Rzygać mi się chce, a nie bawić! 🤮
    W dupie mam Twoje oczko, sam się napchaj tanią sarepską, koło pióra mi lata COVID, który pojawia się i znika!
    MANIPULANCI, HIPOKRYCI, KŁAMCY ❗️
    MY, NARÓD, nie jesteśmy KANALIĄ! Nie mamy MORD ZDRADZIECKICH i daleko NAM do CHAMSKIEJ HOŁOTY!
    Bujaj się Pan, Panie Pisdencie SAM w rytm pisowskiej propagandy, ale NAS w to nie mieszaj!
    MY MAMY DOŚĆ‼️
    PS. I przestań się, Pan, wreszcie DZRZEĆ !!!!!
    • 1agfa Re: Zapamiętajmy! 09.07.20, 14:43
     W pisiej propagandzie rozdymano do ogromnych rozmiarów krytykowanie przez nieżyjącego (dziwne okoliczności śmierci) p. Andrzeja Leppera dawniejszych rządzących, sprzed Pis. Pokrywając milczeniem, całkowicie pomijając jego opinie o Pis, o czasie koalicji Pis, Samoobrona, LPR.
     P. Andrzej Lepper pozostawił, po bezpośrednim zetknięciu się z pisim środowiskiem, godną uwagi opinię, wartą przypomnienia.

     (...)
     "...To są potwory polityczne. Tam w ogóle nie ma człowieczeństwa. Zwłaszcza w Jarosławie.

     Jesteście po imieniu?

     - Co pan!

     To w jakim sensie w Jarosławie Kaczyńskim nie ma człowieczeństwa?

     - W takim, że on sobie zaplanował Polskę swoich marzeń. I się przed niczym nie cofnie, żeby się te marzenia spełniły.

     Zwierzał się panu z tych marzeń?

     - Główne marzenie jest jedno. Żeby wszystko zostało podporządkowane jego wizji. Za wszelką cenę. A jego narzędziem są kwity. To nieraz jasno wynikało. Przede wszystkim dlatego nie chciał nas - podobnie jak wcześniej Platformy - w resortach siłowych, żeby mu nikt nie przeszkadzał w produkowaniu haków. To się odbywa między Jarosławem, Ziobrą i Kamińskim. Ta trójka o wszystkim decyduje. ..."
     (...)
     "...PiS będzie miał swojego prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

     - Czyli będzie miał takie składy orzekające, jakie mu będą na rękę. Bo prezes Trybunału ustala skład sądzący. Ich prezes już dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sędziowie, którzy nie zawiodą PiS. I kolejność rozpatrywania wniosków też od prezesa zależy. Jak im jakaś sprawa będzie nie na rękę, to może czekać latami. ..."


     Wywiad odbył się latem roku 2007.
     • 1agfa Re: Zapamiętajmy! 09.07.20, 15:01
      PS. link do wywiadu.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,4374269.html
      (...)
      "... Dla Kaczyńskiego polityka to jest droga po trupach do władzy. On bardzo pokochał bycie premierem. Nie wie pan, jak bardzo. Nawet z domu się wyprowadził i zamieszkał w rządowej willi przy ul. Parkowej. Całe jego życie to władza. Ma wizję swojej władzy na lata. Wszystko drze dla siebie. Zwłaszcza stanowiska. I ja temu ulegałem dla dobra naszych stosunków w koalicji ..."
      (...)
      Dlatego potrzebny jest mu uległy, słaby, zależny, pozbawiony własnego zdania i siły, instrumentalnie traktowany prezydent.
      Kiedyś było hasło: "...radni nie bądźcie bezradni..."
      Prezydent też nie może być bezradny, od tego zależy przyszłość naszych dzieci, naszych wnuków, całej polskiej młodzieży. Nas także.

      Miejmy nadzieję, że już wkrótce słabego zastąpi silny.
      Trzeba TRZASNĄĆ!! ; )
   • wscieklyuklad Re: Zapamiętajmy! 09.07.20, 18:29
    Brudna kampania Dudy.

    Sąd w Warszawie skazał prawomocnie szefa strony „Życie Stolicy” Łukasza P. za pobicie Adama D. metalową pałką. Do pobicia doszło w Warszawie przy ul. Wrzeciono.

    P. musiał zapłacić za ten czyn grzywnę.

    „Życie Stolicy” to strona należąca do spółki Eurosimplex, zajmującej się produkcją i handlem bronią.

    P. to również współpracownik bossa mafii vatowskiej Pawła K., którego zatrzymała CBŚP. Po aresztowaniu K. Łukasz P. został zatrudniony w TVP Jacka Kurskiego.

    Od 2019 roku P. kieruje hejterską stroną, publikującą zmyślone i pomawiającą prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Boss mafii vatowskiej Paweł K. płacił P. w gotówce.

    Łukasz P. nie zapłacił podatku od kwoty ok. 100 tys. złotych.

    Najnowszym nabytkiem Łukasza P. jest Wojciech Wybranowski z propisowskiego tygodnika „Do Rzeczy”.

    Źródło: Sąd Okręgowy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka