Dodaj do ulubionych

pan każe, suga musi

08.07.20, 19:52
https://cdn.natemat.pl/20009e10accd3ebab20b80105f1e82b2,780,0,0,0.jpg

https://cdn.natemat.pl/30ec59276ef494c19d1fb1f3feb66594,780,0,0,0.jpg

I znów Świat nam zazdrości pionierskiej akcji.
Instytucja państwowa utrzymywana z naszych podatków roznosi do skrzynek pocztowych to gówno wydalone przez mafię.
To pionierskie w skali Kosmosu kampanijne wypierdy, w których na ulotce nie chwali się wyłącznie jedynego kandydata, lecz rzuca oszczerstwa pod adresem konkurenta!

Faktycznie jest z czego być dumnym!

Podarłem bezpośrednio przy skrzynce (spokospoko - nie śmieciłem - obok skrzynek stoi pojemnik na papier.
Jedyny dylemat czy nie należało tego gówna wrzucić do odpadów mieszanych.
Obserwuj wątek
    • 1agfa Re: pan każe, suga musi 08.07.20, 21:57
      W mojej nie było, być może w niepokornej Warszawie nie chcą marnować swojej tFUrczości i ponosić zbędnych kosztów, lokują je w miejscach gdzie upatrują większe szanse na skuteczność. Rozpaczliwie i na oślep, bo że u Was?! : D : D. W sumie to żenujące, żałosne. Ale i niebezpieczne dla wszystkich, jak miotanie się spłoszonego skorpiona.
      Powinno się wszem wobec ogłaszać: uwaga, uwaga, w skrzynkach mogą być nieczystości.

Media i wszelkie podległe rządzącym instytucje/firmy/przedsiębiorstwa/spółki sp (a wiadomo że niemal wszystko już jest centralnie sterowane, że PRL wróciła w karykaturalnej formie) każdego dnia dowodzą swojej chwalebnej, tFUrczej inicjatywy i wynalazczości. PRL w jego wczesnej obrzydliwej postaci, kiedy wszelka szumowina wypływała na wierzch, dogonimy i przegonimy! Oczywiście pod światłym nowogrodzkim przywUCtwem.
      Brawo TVPis.

Brud i świństwo, normalnie.

www.wiesci24.pl/2020/07/08/pobil-czlowiek-metalowa-palka-pracowal-dla-mafii-vat-owskiej-lukasz-p-dostal-prace-w-tvp-info/?fbclid=IwAR0I85FUUFy4WNJ8sdaxV5W_2m5Cx95y3NtIi61CYqJqyP8Ln2IU

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka