Dodaj do ulubionych

Bezmuzgowe jak jeden monsz

10.07.20, 17:56
Manekin dało głos.
Głos miał być wsparciem dla niedoszłego adwokata (oblany z tragicznym wynikiem egzamin adwokacki).
manekin wydudało do mikrofonu: sztaby prześcigały się w kalumniach.
samokrytyka jest zawsze cenna, ale czy tak winno wyglądać wsparcie niedoszłego adwokata?
Oto jak winno takie wsparcie wyglądać:

Proszę szanownego państwa zgromadzonego tu jak i równie tłumnie przed telewizorami. Mój monsz prowadził intensywną i uczciwą kampanię wyborczą prezentując bogaty dorobek, jaki Wolska osiągnęła dzięki jego niespotykanej aktywności. A wszystko to mimo brutalnych ataków ze strony kontrkandydata który niczego nie dokonał, a którego celem jest seksualizacja dzieci, oddanie państwa mienia roszczeniowym Żydom, legalizacja małżeństw między dwoma kobietami lub między parą mężczyzn co będzie jawnym złamaniem Konstytucji, której monsz strzegł prze cały okres dotychczasowej kadencji.
Pamiętajcie państwo o szerokim programie zaproponowanym przez mojego mensza - liniach kolejowych jakie powstaną, statkach, które zbudowane w naszych stoczniach, bez zgody Rosji przepłyną przez kanał w Mierzei Wiślanej. Pamiętajcie o tym w wioskach, które za rządów Rafała Trzaskowskiego będą narażone na likwidację, gdyż wszystkie środki zostaną wessane przez elity wielkich miast.
Wiem, że tęsknicie za widokiem pana prezydenta trumpa. Tylko mój monsz zapewni kolejne kontakty oraz zacieśnienie współpracy między Wolską a USA. Kupimy nowe technologie - choćby 5G, zbudujemy elektrownię atomową, utrzymamy brygadę amerykańskich wojsk, które będą szczyc nasze granice.
Przywrócona zostanie prawda relacji w zrepolonizowanych mediach - te dzisiaj doprowadziły do skłócenia Narodu wywołując agresję w przeciwnikach Dobrej Zmiany.

itd itp, et cetera ceterasque

Po czym winno się rzucić na szyję mensza i wycałować go na Ludu Ślepiach.

To było poparcie?
To była POPIERDÓŁKA a nie poparcie!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka