Dodaj do ulubionych

Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau!

14.07.20, 08:57
...i takie sa reakcje. A ja sie pytam, jesli tatus w Polsce RAJ zrobil to co coreczka w UK robi?
zycie.news/ciekawostki/20812-znane-dziennikarki-odpowiedzialy-na-apel-kingi-dudy-nie-zostawily-na-niej-suchej-nitki?fbclid=IwAR3Y5WfiMBZQ1z5ctn-k15TO_UZf_CCz4TJtqcSM-KgLBCclgNQtZBxA2QY
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 14.07.20, 10:26
   Kinga Duda jest niewątpliwie śliczną dziewczyna, podobno również mądrą, w UK jest na stażu, czy wróci do Kraju, zobaczymy. Na pewno kocha ojca i nie dziwię się, że chciała mu pomóc..Z kolei A. Duda , a może bardziej jego sztabowcy, widząc jaką sympatię wzbudza żona R.Trzaskowskiego i jak aktywna obecność rodziny u boku polityka może przysparzać mu sympatyków, zdecydowali się ocieplić w podobny sposób wizerunek prezydenta. Milcząca,i wyniosła małżonka niezbyt się do tego nadawała, o wiele lepiej do tej roli pasowała córka.

    • sorel.lina Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 14.07.20, 15:31
     https://v.wpimg.pl/MDA4Mjg0YiUgVjtZSEtvMGMObwMOEmFmNBZ3SEh_YnJ1ADVZUQFiIihYKBgCQCJqJkY4GgZHPWoxWGILF1liMnAbKQMUQCElOBsoBwVVKWt1A3UJVQR5dWxVeVteHXlzdwxgCFRSfWklASgJXwZ1dnMMdQlFTQ==

     Słowa Agaty Dudy wywołały powszechne zaskoczenie. Nikt nie spodziewał się, że zwróci się do mediów w takiej chwili. Ale zdaniem eksperta zrobiła to w niewłaściwym momencie i miejscu.

     Słowa Agaty Dudy mogą zaskakiwać, ale zdaniem dr. Krystiana Dudka, właściciela Instytutu Publico, eksperta z zakresu PR, który prowadził i konsultował kilkadziesiąt kampanii wyborczych, można było spodziewać się jej wystąpienia.

     Nie sądzę, żeby powiedziała to spontanicznie, lecz po to, aby raz, a znacząco zaistnieć. Moim zdaniem to była próba odbicia piłeczki i odwrócenia narracji. W trakcie kampanii, jak i całej prezydentury, wielokrotnie zarzucano pierwszej damie, że jest mało aktywna i nie zabiera głosu. Teraz w końcu przemówiła i zrobiła to w bardzo dosadny sposób. Celowo pokazała pazur, podkreśliła swoją niezależność i pozycję – tłumaczy ekspert.

     Ekspert twierdzi, że słowa pierwszej damy padły w nieodpowiednim momencie i miejscu.

     Zdecydowanie lepiej zostałaby odebrana, gdyby powiedziała to chociażby następnego dnia. Mogła wybrać dowolne, zaprzyjaźnione ze stroną rządzącą medium i udzielić krótkiego komentarza czy dodać taki wątek do ustalonego wywiadu. Tymczasem zrobiła to podczas wiecu wyborczego, gdzie Andrzej Duda wyraźnie próbował ocieplać i łagodzić swój wizerunek. Jego córka również wygłosiła apel nawołujący do jedności i tolerancji – dodaje.

     Czy w związku z tym wystąpienie Agaty Dudy może zmienić nastawienie Polaków wobec niej lub jej męża?

     – Nasz naród jest obecnie tak bardzo podzielony, że ci, którzy popierali prezydenta, nadal będą to robić, a ci, którzy byli przeciwko, nie zmienią zdania pod wpływem krótkiego wystąpienia jego żony. Polacy oczekują od pierwszych dam, aby udzielały się publicznie i zabierały głos. Chcą znać ich zdanie i poglądy. Gdyby Agata Duda od początku była bardziej aktywna, to myślę, że Andrzej Duda mógłby osiągnąć wyższy wynik dodaje.

     Widok Agaty Dudy podchodzącej do mikrofonu podczas wiecu wyborczego jej męża był zaskoczeniem. Pierwsza dama od początku jego prezydentury sporadycznie zabierała głos podczas wystąpień publicznych oraz konsekwentnie odmawiała udzielania wywiadów.

     W niedzielny wieczór Agata Duda postanowiła wyjaśnić powody swoich decyzji.

     – Nie chciałam się wypowiadać do mediów, bo to był mój milczący sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji, kłamstwom, które niestety w mediach występują – stwierdziła i jednocześnie wskazała z nazwiska jednego z dziennikarzy.
     Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze, to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu – zaznaczyła triumfalnie.

     Wywołany do tablicy dziennikarz Paweł Wroński nie kryje zdziwienia.
     • sorel.lina Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 14.07.20, 16:12
      Andrzej Duda wygrał II turę wyborów prezydenckich i na kolejne 5 lat został prezydentem. Podczas wieczoru wyborczego prezydenta w Pułtusku, stanęła obok niego jego córka Kinga, która również zabrała głos.
      Jej przemowę skomentować postanowił wykładowca, do którego uczęszczała na ćwiczenia z prawa karnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dr Mikołaj Małecki z Katedry Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego nie omieszkał również skierować kilka niepochlebnych słów w kierunku samego prezydenta.

      “Wiem, że jeżeli za kilka dni okaże się, że tata wygrał wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadanie. Bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj. Zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej. Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, aby być obiektem nienawiści. Absolutnie nikt. Szanujmy się” – mówiła.
       • sorel.lina Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 14.07.20, 21:05

        Rafał Trzaskowski żartuje ze swojego wzrostu i z TVP

        Trzaskowski podczas kampanii spotkał się z panią Teresą i panem Andrzejem w Żyrardowie. Oboje entuzjastycznie, ale i z zaskoczeniem zareagowali na widok kandydata.

        - O matko kochana, jaki pan wysoki. Słyszeliśmy, że pan niskiego wzrostu jest - zwrócili uwagę.

        Na co kandydat na prezydenta odpowiedział rozbawiony:

        - A tak, Telewizja Polska mówi, że jestem dwa centymetry wyższy od prezesa. Słuchajcie, oni już poszaleli, naprawdę. Jedna manipulacja za drugą.

        - Miarka im się skończyła - podsumował wyborca.

        Nagranie z tego momentu znalazło się na InstaStories prezydenta Warszawy. Dodał do niego podpis:

        https://bi.im-g.pl/im/bd/e8/18/z26116285Q,Rafal-Trzaskowski-smieje-sie-ze-swojego-wzrostu.jpg

        Dodajmy, ze J. Kaczyński ma 168 cm wzrostu
        • sorel.lina Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 14.07.20, 22:22
         Jest to nawiązanie do działań stacji, która podczas kampanii obniżyła Rafała Trzaskowskiego o 10 cm. Zwrócił na to uwagę podczas wywiadu w Polsat News w programie "Gość Wydarzeń":

         „Oglądając TVP, to można się różnych rzeczy dowiedzieć, nawet, że mam 1,7 m wzrostu, mimo że mam 1,8 cm.„

         Nooo, to całe 2 cm mniej niż A.D.I 😄
         • wscieklyuklad Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 15.07.20, 16:29
          "Jest konkret!

          Dzisiaj o godzinie 10:00 razem z moją żoną Lidią Niedźwiedzką-Owsiak, która jest Dyrektorem ds. Medycznych naszej Fundacji, a także członkiem zarządu Fundacji WOŚP - spotkaliśmy się z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim w Urzędzie Miasta na Placu Bankowym. Cel wizyty bardzo jasny, a spotkanie odbyło się na prośbę Fundacji WOŚP. Rozmawialiśmy o tzw. „4 punktach Owsiaka”, czyli działaniach, do których namawiam wszystkich tych, którzy mogą nam pomóc je zrealizować. Są to problemy zdiagnozowane, działania bardzo transparentnie przez nas już prowadzone. W każdym z tych punktów odnieśliśmy mniejsze lub naprawdę bardzo duże sukcesy. Dzisiaj, kiedy widzimy, że energia samorządowców i bardzo aktywnych prezydentów dużych i średnich miast jest ogromna, to chcemy wszystkich ich namówić, aby jej cząstkę poświęcili działaniom Fundacji, czyli nam wszystkim.

          Problem ludzi w bardzo podeszłym wieku jest problemem takim samym w każdej części naszego pięknego kraju. Problem wczesnej diagnostyki onkologicznej u kobiet jest tak samo ważny w Poznaniu jak i w Białymstoku. Problem rehabilitacji dzieci z różnymi dysfunkcjami jest taki sam w Warszawie jak i w Rzeszowie. I na koniec prawie 3 miliony dzieci nauczonych pierwszej pomocy mogą w każdej chwili pomóc ratować nasze zdrowie i życie, gdziekolwiek byśmy nie byli, w domu, pracy, czy na wakacjach. Po 28 latach widzimy,[ że to samorząd, samorządowcy są tymi ludźmi, którzy najszybciej mogą nam wskazać możliwości rozwiązania na skale ogólnopolską tych 4 punktów.

          Pan Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zadeklarował, że zwróci się do swoich koleżanek i kolegów samorządowców, aby znaleźć termin do spotkania, ponieważ kto jak kto, ale my lubimy kiedy buzuje energia i kiedy z tą energią możemy także z bardzo wieloma ludźmi pokonywać trudności i realizować wszelkie wyzwania. Wiemy, jak to zrobić, wiemy, co trzeba kupić, wiemy, ile to będzie kosztować. Samorządowcy muszą odważnie walczyć o przyjazny dla nas obywateli tego kraju system, który pozwoli to finansować i wprowadzić do codziennego bytu.

          Chcemy wygrać dla wszystkich dobrą profilaktykę i dobrą opiekę zdrowotną. Tak dużo wszyscy razem już zrobiliśmy, że teraz będziemy mieli prawo wymagać, aby ta opieka była skuteczna, dotykalna, prawdziwa. Wszyscy po tym spotkaniu wyszliśmy pełni dobrej energii zabierając się do pracy. Za kilka dni będziecie mogli przeczytać dokładnie, o co dokładnie w każdym z tych punktów chodzi i jak chcemy to realizować.

          Wygramy!!!"          Karzeł! Hahahaha!

          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/109656928_10158164897146091_8070330186403834763_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=1jrom6vxXeEAX8EqLVv&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=d02f5c29aca52f03785605f0236ab9d8&oe=5F354A43

          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/109665915_3106891622723142_8879777650981089055_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=4mVjNCyS8_cAX9wxZEP&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=5ff20b6ffc166d55decdece12839b9b5&oe=5F3485B8
       • wscieklyuklad Re: Coreczka DUDY dala glos....hau, hau, hau! 15.07.20, 16:35
        Doprawdy? To opiekunię i specjalistka od „plasticzków” ( tak jeden z wyspiarskich shitów nazwało urządzenia ratujące życie umierających na COVID a teraz To samo gówno „dowcipkuje” na temat mojego ubioru ochronnego do pracy w zagrożonym pandemią DOS pełnym niepełnosprawnych podopiecznych - a opiekunię 170 w szpilkach nic w tym temacie!) mogłoby robić mu kaptur mnicha na stojaka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka