Dodaj do ulubionych

Dodawanie po angielsku

14.07.20, 14:32
Wszystkowiedzące i akuratne w każdej dziedzinie rzyci (z powodu niespełnionej tęsknoty za wiemy czym) wkleiło dane dotyczące rzekomo wybitnej aktywności manekina.

Zacytowało toto następujący fragment peanów.

"Pierwsza Dama brała udział także w szeregu wydarzeń odbywających się w Pałacu Prezydenckim. Zainicjowała i uczestniczyła w 476 wydarzeniach - w 325 indywidualnie, a w 142 wspólnie z prezydentem.

Dodaj se bido te dwie liczby. Otrzymasz wynik troszeczkę inny, ale jednak. W sam raz dla niekumatego analfabety, lub niedoszłej absolwentki (relegowanej) z prościutkich studiów, które łyknie każdą mafijną pierdołe.

Najwyraźniej nie czytasz ze zrozumieniem, po łebkach, albo nie kumasz matmy. A z pewnością nie poddajesz analitycznej krytyce tego co ci tłuką do zeżartego nadmiarem cholesterolu szarokomórkowia (dieta! I jeszcze raz dieta! Bo inaczej nawet lewatywy nie dadzą efektu)
Ja kończyłem klasę mat-fiz - mogę udzielić korepetycji gdyby co, choć z pewnością byłaby to syzyfowa praca (bez szansy na ogarnięcie podstaw dodawania).

Cały ten artykulik jest tyle wart, ile ten fragment bidulko. Jest pisany dla takich właśnie naiwnych ciemnomotłochowców.
Obserwuj wątek
      • wscieklyuklad Re: Dodawanie po angielsku 14.07.20, 18:50
        Gdybym ja stwierdził, że blednie podano sumę zdarzeń, w których RZEKOMO uczestniczyło manekinię (na nieszczęście dla wizerunku kraju ale jednak pierwsze damię) to taki mistejk nagrodziłbym nie buńczuczną publikacją gniota, ale jego wycofaniem! A autora błędu wywaliłby na jego zbity, amatematyczny ryj, bo shit winno to przeczytać przed upublicznieniem.
        A może jest szerokie i głębokie trzygwiazdkowa kuchto ( obniżam za te aluminiowe tacki na świątecznym stole i nadmiar kalorii na talerzu - żryjcie zdecydowanie mniej bo tętnice aż jęczą od miażdżycy)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka