Dodaj do ulubionych

Polska to jest juz czyste wariatkowo.....

16.07.20, 16:01
...warto obejzec.big_grinbig_grinbig_grin
www.facebook.com/luk3108/videos/609269446637207
Obserwuj wątek
      • wscieklyuklad Re: Polska to jest juz czyste wariatkowo..... 17.07.20, 13:08
       PISOWIEC CHCE ZWALNIAĆ ZA "NIEWŁAŚCIWE" WYNIKI GŁOSOWANIA
       Dariusz Matecki sugeruje, że za zbyt dobry wynik Trzaskowskiego w zagranicznych okręgach wyborczych powinno się "wymieść" personel konsulatów i ambasad. To jest właśnie mentalność żołnierza PiS - wolność wolnością, ale wynik ma być taki, jaki my chcemy!
       Mamy teraz przed sobą trzy lata działania takich "Mateckich" w całej Polsce.
       Przypominamy, że Matecki to pupilek ministra Ziobro, prowadzi jego stronę na Facebooku. Ponadto zajmuje się od dawna prowadzeniem dziesiątek stron z treściami nawołującymi do nienawiści na tle pochodzenia i wyznania. Ponadto na płatne zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości spamuje na rzecz PiS. Pokazywaliśmy zrzut, gdzie widać, że zapisał się do prawie 300 grup. Do kolejnej nie zdołał, bo jej admin wywalił go za spamowanie pisowską propagandą.
       Matecki znany jest ze swojej homofobii - wraz z Młodzieżą Wszechpolską organizował w Szczecinie obrzydliwe wydarzenie mające "dezynfekować miasto" z osób LGBT.

       https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/109907074_1306815682826895_9169811209109489043_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vxjTz3UqYT8AX_87c2F&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6ebe99bae71c5f96d18c754a5fd718b7&oe=5F38FEE4

       Racja! Na bruk z żoną i 12-ciorgiem dzieci!
         • wscieklyuklad Re: Polska to jest juz czyste wariatkowo..... 17.07.20, 14:16
          Co za niewdzięczna bolszewia!

          ZUS spóźnia się z wypłatą świadczeń. „Nie mamy za co żyć”.

          Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie wypłaca zasiłków chorobowych i macierzyńskich na czas. Spóźnienia sięgają nawet kilku miesięcy. – Nie mamy za co żyć. Wpadliśmy w spiralę zadłużenia – mówią nam nasi rozmówcy. ZUS zapewnia, że opóźnienia mogą dotyczyć jedynie pojedynczych przypadków.

          Problem dotyka przebywających głównie na tzw. chorobowym, urlopie macierzyńskim oraz samotnych matek
          Zakład spóźnia się z wypłatą świadczeń o wartości nawet kilku tys. zł. Do Rzecznika Praw Obywatelskich spływa coraz więcej skarg na ZUS
          Zgodnie z prawem oczekującym na świadczenia nie należą się nawet żadne odsetki. – Zadłużamy się u rodziny i znajomych, ale ileż można? – słyszymy od poszkodowanych, którzy zgłosili się do Onetu
          ZUS: 85 proc. wniosków zostało już rozpatrzonych, a wśród pozostałych wniosków termin rozpatrzenia jeszcze nie minął. Opóźnienia mogą dotyczyć pojedynczych przypadków, za co serdecznie przepraszamy

          „Grozi mi eksmisja”

          – Spokojnie, pieniądze zostaną wysłane do 27 czerwca – usłyszał pan Ryszard z Warszawy po dostarczeniu do ZUS-u pierwszego zwolnienia lekarskiego, które zostało prawidłowo wypełnione w połowie maja. Tak się jednak nie stało.

          – Z powodu braku pracowników urząd nie jest w stanie rozliczać wniosków na czas. Pani z okienka poinformowała mnie, że wysłali wnioski do mniejszych miast, ponieważ nie są w stanie obsłużyć klientów z Warszawy. Poprosiłem o interwencję, aby ktoś skontaktował się ze mną, kiedy przeleją należne mi pieniądze – dowiedział się w trakcie kolejnej wizyty w zakładzie.

          www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zus-spoznia-sie-z-wyplata-swiadczen-nie-mamy-za-co-zyc/54d1zdn,79cfc278?fbclid=IwAR14Zhd2FmMFEThZT2Tep4hqPOadxi94LC6GWa3JcMPeS3o1ne2_gtDpmMc
            • wscieklyuklad Re: Polska to jest juz czyste wariatkowo..... 17.07.20, 21:11
             Tęczowa karta Revolut przedmiotem sporu
             Karta płatnicza o niecodziennym, tęczowym wyglądzie sprawiła, że Pan Paweł nie był w stanie kupić lodów w jednej ze stołecznych lodziarni. Sprzedająca nie przyjęła płatności, "bo LGBT".

             Redakcja dobreprogramy dotarła do mężczyzny, który przekazał, że próbował rozmawiać z ekspedientką i wytłumaczyć całą sytuację. Kobieta "nie była skora do rozmowy". W efekcie Pan Paweł zrezygnował z nabycia lodów w feralnym miejscu i udał się do konkurencji, kilka metrów dalej.
             • wscieklyuklad Re: Polska to jest juz czyste wariatkowo..... 17.07.20, 21:25
              Zanim ktokolwiek zacznie się cieszyć z wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej, niech najpierw zapozna się z jej treścią. Tę znamy i powinniśmy szanować wszyscy. Biorąc pod uwagę sposoby pisania na kolanie dotychczasowych ustaw przez "specjalistów" z PiS-u, można się spodziewać, że "nasiejsza" karta ochrony rodziny zostanie napisana przez Ordo Iuris po konsultacji z redemptorystą Rydzykiem, abp. Jędraszewskim, byłą posłanką Sobecką i prof.Dudą ekspertką od wychowania. Jesień średniowiecza mamy zapewnioną zgodnie ze starym przysłowiem "chłop bije, znaczy kocha". WSTYD i HAŃBA jeśli Polska pod obecnymi rządami wypowie Konwencję Stambulską. Odsyłam do internetu aby zapoznać się z jej treścią.
                • wscieklyuklad Re: Polska to jest juz czyste wariatkowo..... 20.07.20, 17:24
                 Zawsze zastanawiałem skąd biorą się kanalie, niszczyciele, ludzkie ścierwa, mordercy itp. Generalnie wychowanie wynosi się z domu. Tam gdzie przestrzega się wartości etyczne, moralne, gdzie honor jest najwyższą ludzką wartością, tam niema problemów z normalnością. Tam nie ma kompleksów, nienawiści braku szacunku dla drugiego człowieka. Mały człowiek, potrzebuje drabinki aby go zauważyć, kłamie aby się dowartościować, oszukuję aby prymitywny naród go popierał. Ma krew na rękach swojego brata i chce mieć jeszcze krew narodu, nakazując wybory prezydenckie w czasie najwyższego zagrożenia pandemii...
                 Na początek trochę historii:
                 - Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.
                 - I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.
                 - Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
                 - Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
                 - Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
                 - Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
                 - Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
                 - Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
                 - Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!

                 A teraz cudy:

                 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
                 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
                 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.
                 4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
                 5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)
                 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r.
                 7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
                 8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
                 9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.
                 10) Kolejny Cud - śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia.
                 11) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 - rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne - najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka