Dodaj do ulubionych

Dewastacji totalnej w sukurs

18.07.20, 19:36
prezydent chce przenieść spory ideologiczne na teren szkoły. Omawiamy projekt ustawy.

oko.press/prezydent-chce-przeniesc-spory-ideologiczne-na-teren-szkoly/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0YI4X9apkjJGP-eHkjJS2nxgCSgU1ARa2OFDBYU3Gr3a9bAWFbAX3clgQ#Echobox=1595075555
Po pięciu kolejnych latach nie będzie już czego zbierać...
Może ostanie się choć grupa sędziów zdolna do posadzenia tego czegoś w celi na dłuuuuuggggiiiee lata.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Dewastacji totalnej w sukurs 18.07.20, 19:43

   Czy to koniec TVN-u i Faktu?Kaczyński zapowiada repolonizację mediów w Polsce.
   17 lipca 2020 Redakcja wLocie.plNajnowsze plotki o politykach / TOP / Wiadomości

   Repolonizacja mediów w Polsce: Jarosław Kaczyński po ostatnich niedzielnych wyborach w wywiadzie dla PAP dokonał podsumowania ostatnich wydarzeń. Jednym z głównych wątków rozmowy była kwestia dotycząca zagranicznego kapitału w polskich mediach.

   W trakcie kampanii wyborczej nie brakowało opinii, że to właśnie polskojęzyczne media pod kierownictwem zagranicznych firm i korporacji najbardziej starały się namieszać w pojedynku między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Jarosław Kaczyński dał do zrozumienia, że taka sytuacja powinna się zmienić.
   Jarosław Kaczyński w ostatniej rozmowie z Polską Agencją Prasową wypowiedział się na temat ostatnich wyborów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie krył, że kampania do najbardziej wyrównanych i czystych niestety nie należała. Były premier skupił się między innymi na niszczeniu banerów wyborczych Andrzeja Dudy. Polityk odniósł się również do wątku repolonizacji mediów w Polsce.

   Zobacz również: Komorowski kpi z Dudy. Dosadne słowa

   „Wygraliśmy mimo walki na zasadzie jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady”. „Działał potężny, wydaje nam się, że także inspirowany z zewnątrz front medialny, a także front różnego rodzaju nadużyć, łamania prawa. Polegał przede wszystkim na masowym niszczeniu banerów z wizerunkiem Andrzeja Dudy, a reakcja na to ze strony odpowiednich służb był bardzo słaba” – mówił Jarosław Kaczyński. (ten paranoik nie kuma już niczego - przyp. mój)

   Polityk PiS odniósł się także do repolonizacji mediów w Polsce. Wypowiedź prezesa PiS można traktować dwuznacznie.

   „Nie mamy zamiaru niczego ustawiać. Natomiast sytuacja w polskich mediach jest dość dziwna na tle innych państw, teraz już także tych bliskich nam, np. Czech. Tam to się zmieniło i my też uważamy, że to się powinno zmienić”.

   Źródło: PAP

   no to teraz czekamy co wybełkocze Mosz Bachor. Dziś właśnie stwierdziło, ze z demokracja w Wolsce zajebiście jest.
   A czemu wybredziło? Bo HAmeryka zaciera giry widząc napierniczankę wokół budżetu unijnego i zwietrzywszy blood postanowiła małfem Bachora sypnąć piach w tryby europejskich przywódców.
   • wscieklyuklad Re: Dewastacji totalnej w sukurs 18.07.20, 19:44
    Tuż po II turze wyborów prezydenckich z pracy w ambasadzie w Reykjaviku nagle odwołany został konsul Jakub Pilch. Polonia przypomina, że pracował z poświęceniem dla lokalnej społeczności, a na wyspie zdecydowanie wygrał Rafał Trzaskowski. MSZ zaprzecza, by jedno z drugim miało cokolwiek wspólnego.

    z netu

    I SUSZNIE! Dyspozycyjnych kacyków bolszewii Wolsce nie potrzeba!
    • wscieklyuklad Re: Dewastacji totalnej w sukurs 18.07.20, 19:54
     Prokuratura „wzięła się” za aferę Kaczyńskiego. Na celowniku adwokaci poszkodowanego biznesmena
     2020-07-18

     https://www.wiesci24.pl/wp-content/uploads/2020/06/kaczynski-wytrzeszcz-1068x1726.jpeg

     – Wczoraj prokuratura przez wiele godzin przesłuchiwała pełnomocników Birgfellnera (mnie i Dubois) pytając kto informował media o jego zeznaniach nt. koperty dla ks. Sawicza. Jedynym nieprzesłuchanym w tej sprawie pozostaje JK. 24.07 sąd rozstrzygnie zażalenie na odmowę wszczęcia – pisze na Twitterze mec. Roman Giertych.

     z netu

     Przez 7 lat przyzwyczailiśmy się już jakby do tysięcy przejawów łamania zasad państwa prawa, a jednak każdego dnia drętwiejemy po kolejnych tego dowodach.

     Szanowny Pan Prezydent Wielkiej Rusi Dablju Dablju Putin z Olkiem Łukasz-enką (ewangelista!) i Kimem rozdziawiają pyski z pełnego niedowierzania zachwytu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka