Dodaj do ulubionych

A Sond Najwyszszy proceduje!

20.07.20, 18:57
Trwa intensywna praca muzgowa nominatów zbysiaMniejniżZeroZ. nad uzasadnieniem braku zasadności wyborczych protestów.
Podobno ma być wzięty pod uwagę "precedens" oszusta bolszewickiego niejakiego A. Kwacha, ktory oszukał Ciemny żydolewacki Motłoch info o posiadaniu wyższego wykształcenia, który to wybieg zastosowało potem wielu muzdżahedinów pisonich udając, iż relegowanie z uczelni po pierwszym roku studiów jest równoznaczne z ukończeniem uczelni. Skala protestów Prawdziwych Polaków-Mienszewików była wielokrotnnie większa, niż dzisiejsze popiskiwanie nie mogących się pogodzić z szóstą już wyborcza porażka LGBT-owców, zwolenników jednopłciowych związków partnerskich, adopcji dzieci prze te pary, przymusowej eutanazji osób starszych, in vitro, aborcji, wypłaty odszkodowań żydowskim krwiopijcom, pogardy wobec Żołnierzy Wyklętych i Marszu Niepodległości, pozostających na usługach zachodnioeuropejskiego lobby pod kierownictwem sprawczym Angeli Merkel sponsorującej media nienawistne Demokratycznie Wybranej Wadzy.
Zatem przy uwzględnieniu wspomnianego powyżej precedensu - jak pamiętamy, SN uznał, iż kłamstewko nie miało wpływu na wyborczy wynik - można z pewnością spać spokojnie - piesek zostanie przyklepany przez kuleszankę zbysia.

A takie fakty należy wrzucić do szamba i wezwać szambiarkę, by je odessała.
By Suweren mógł wreszcie poczuć się jak we Własnym Domu.
Tak, czy inaczej ciekawi mnie uzasadnienie umorzenia śledztwa w sprawie fałszerstw w wolskich Domach Pomocy Społecznej, których pensjonariusze nie wiedzą nawet jak wyglądały karty wyborcze.
A ponieważ dotyczy to całego kraju, to nietrudno uznać, iż była to doskonale opracowana akcja fałszerzy.
Oczywiście Pro Publico Wolo.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/113830983_148807830153278_9207710675462097223_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=GYY1Rvv2Ui8AX90chIV&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9b9c3e7495830b1b545aa4c148a24779&oe=5F3A5272
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: A Sond Najwyszszy proceduje! 24.07.20, 05:55
    Rzecz nie spotykana w ugruntowanych demokracjach aby wszystkie instytucje państwa, premier, ministrowie, wiceministrowie, policja, armia, poczta, radio, telewizja, prasa, bezwzględna, ordynarna i kłamliwa propaganda a teraz się okazało, że i nieformalny oraz niedozwolony , najnowszej generacji system podsłuchowo - szpiegowski Pegazus wspierały " zwycięskiego " Dudę podczas kampanii prezydenckiej przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu . Siła złego na jednego, a i tak aby uzyskać te 2 % przewagi musieli się uciekać do matactw i szwindli ! Skandal i wstyd !

    z netu
  • wscieklyuklad Re: A Sond Najwyszszy proceduje! 24.07.20, 12:07
   TO JUŻ PEWNE-ŻOŁNIERZ JK ,niejaki SASIN chciał sfałszować wybory 10 maja br""Władza zaczyna wywozić „pakiety Sasina” do utylizacji.Udało mi się wejść do magazynu Poczty Polskiej,gdzie są ukrywane.Wyniosłem pudełko z 200 przesyłkami wyborczymi....Zdobyliśmy "pakiet Sasina". Władza ukryła je nawet przed posłami [ZDJĘCIA] wyborcza.pl/7,75398,26154318.html
   • wscieklyuklad Re: A Sond Najwyszszy proceduje! 24.07.20, 12:12
    Terlecki: To przypadek, że podsłuchiwaliśmy Trzaskowskiego.

    Nie milkną echa gigantycznej afery, związanej z możliwością podsłuchiwania przez służby – na marginesie sprawy Sławomira Nowaka – sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego i samego kandydata na prezydenta.

    – Jeżeli [Nowak – przyp. red.] był podsłuchiwany, to mogło też przeniknąć coś ze sztabu. Nie mam pojęcia, trzeba o to zapytać służby. Podsłuch można założyć w rezultacie wypełnienia pewnych procedur prokuratorskich, sądowych. To nie jest tak, że ktoś sobie może wymyślić, że będzie podsłuchiwać pana Nowaka i przy okazji czegoś się dowie – powiedział wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

    – Nie wiem, czy to dla służb wtedy było interesujące – powiedział Terlecki, odpowiadając na pytanie, czy jego zdaniem właściwa jest sytuacja, kiedy ktoś ze służb mógł zdobyć informacje na przykład o strategii wyborczej Rafała Trzaskowskiego.

    Uff, odetchnęliśmy z ulgą, bo już podejrzewaliśmy, że to był podsłuch celowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka