Dodaj do ulubionych

Ałstriackie zwyrodnialce

05.08.20, 21:14
Świat kultury zadrżał!
Oto jakiś ałstriacki (na)turysta udał się do muzeum w Treviso, gdzie wystawiono gipsowe prototypy rzeźb uznanych artystów. Dureń wychowany w duchu progermańskim (zasada obowiązująca: jesteśmy nadludźmi i wszystko nam wolno, a świat ma przed nami klękać) chciał sobie strzelić słitfocię przy jednej z tych rzeźb w związku z czym położył się (sic!) u jej podnóżka ia tłuste cielsko oparł na wysokości podudzia. Skutkiem pragnienia udokumentowania obcowania ze sztuką było... ułamanie paluszków eksponatu w liczbie trzech.
Gnój oddalił się z sali wystawowej, lecz dzięki monitoringowi został szybko ujęty - wyraził ubolewanie co zapewne ziomkowie przyjmą z podobnym odczuciem, gdyż Ałstriak przed nikim tak sie poniżać nie winien

Dziś jednak dotarła także wiadomość MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH KATOFASCIOCHRZEŚCIJANINA, która może uzasadniać obserwowany w Ałstrii oddalenie się od zasad zawartych w hasełku "Bóg, Honor, Oyczyzna".
Doszło do niebywałego ataku na uczucia religijne oraz prawdy zawarte w kościelnych i zapewne państwowych przepisach (choć wątpię, czy zawartych w tamtejszej konstytucji)

Oto bowiem w jednym z ałstriackich kościołów wywieszono TĘCZOWĄ FLAGĘ!
Miast ściagć i aresztować, a następnie dekapitować bolszewików - pedałów (wiadomo, iż każdy żydolewak a zwłaszcza bolszewik to zwolennik ideologii LGBT), diecezja... W PEŁNI POPARŁA TEN ATAKK NA WARTOŚCI!.
W kraju, w którym mieszkają takie byty, które nie tylko przystępują do Komunii św. bez poprzedzającego sakramentu Spowiedzi i gdzie ludzi nie ocenia się ani po samochodach, ani po sznurówkach, ani po wyglądzie, a (...) szczególnie nie po pieniądzach... najważniejsze jest - po czynach ich poznacie, no i oczywiście po sposobie wysławiania się. wsparcie ze strony diecezji musi rodzić przerażenie.

Katolicka parafia w austriackim Linzu postanowiła uczcić prohomoseksualne wydarzenie „linzpride2020”. Tuż nad wejściem do świątyni zawieszono dużą, tęczową flagę. Władze diecezji popierają ten krok.
W katolickim kościele w Urfahr, jednej z dzielnic Linzu w Górnej Austrii, doszło do aktu skandalicznego wsparcia dla ideologii LGBT. W mieście odbywało się kilka dni temu wydarzenie „linzpride2020”, manifestacja poparcia dla tęczowego rewolucyjnego ruchu. Z tej okazji tuż nad wejściem do kościoła wywieszono dużą tęczową flagę. Niestety, nie było to samowolne działanie proboszcza stojącego w kontrze do biskupa. Akt poparcia bezbożnej ideologii spotkał się bowiem z pełnym poparciem diecezji. Na jej stronie internetowej opublikowano krótki artykuł informujący o wywieszeniu flagi.
Czytamy w nim: „Tęczowa flaga to znak przełomu, zmiany i pokoju, uchodzi za symbol tolerancji i akceptacji, różnorodności form życia, nadziei i tęsknoty. Opowiada się za uznaniem i równouprawnieniem ludzi o orientacji jednopłciowej oraz z różnorodnymi tożsamościami płciowymi. [...] Dobra nowina Ewangelii, której istotą jest miłość, nie rozróżnia ludzi podług ich orientacji seksualnej. Każdy człowiek jest kochanym dzieckiem Boga. Jesteśmy przekonani, że żaden rodzaj dyskryminacji osób kochających jednopłciowo ani ludzi o określonej tożsamości płciowej nie może powoływać się na wartości chrześcijańskie”.
Biskupem ordynariuszem diecezji Linz jest Manfred Scheuer. Pod jego władzą dochodzi od dawna do licznych podobnych ekscesów. Choćby w roku 2018 w kilku parafiach w Linzu organizowano błogosławienie par homoseksualnych „na Walentynki”; informowała o tym oficjalna gazeta diecezjalna. Bp Scheuer jest ponadto zwolennikiem Komunii dla rozwodników oraz wyświęcania żonatych mężczyzn na księży.

W tym roku został wybrany wiceprzewodniczącym Konferencji Episkopatu Austrii. Jej szefem został abp Franz Lackner, który kilka lat temu zlecił teologom z Linzu opracowanie książki, która uzasadniałaby teologicznie błogosławienie związków homoseksualnych.
Katechizm Kościoła Katolickiego zobowiązuje wszystkich wierzących do szacunku względem osób homoseksualnych. Piętnuje jednak jednoznacznie pozamałżeńskie akty seksualne jako grzeszne. W logice modernistów z Austrii nauczanie to jest jednak „przestarzałe” i wymaga korekty zgodnie z „ustaleniami” nauki, a zwłaszcza teorii gender.

Źródła: kath.net, PCh24.pl

Read more: www.pch24.pl/teczowa-flaga-na-kosciele-w-austrii--diecezja-w-pelni-to-popiera,77124,i.html?fbclid=IwAR2qpN-sajPX3E5gaaGazKfZxETSQhebkpvVG4OKwYlRc7pV_j9mbgWVy88#ixzz6UGz0tw3m
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka