Dodaj do ulubionych

Oto kolejny OSZUST z PISuaru.....

07.08.20, 12:14

"Rzeczpospolita": Ryszard Czarnecki oskarżony o nieprawidłowe rozliczenie 100 tys. euro z PE
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Oto kolejny OSZUST z PISuaru..... 07.08.20, 13:30
     Czego byśmy nie myśleli i nie sądzili o Panu Prezesie Jarosławie Kaczyńskim a mniemam, że znakomita większość z Was ma w tym względzie zdanie podobne do mojego, jednego nie można odmówić Panu Prezesowi mianowicie tego, że jak obsadza stanowiska prezydenta, premiera, marszałków, wicemarszałków, ministrów i wiceministrów to wybiera nie jakieś nędzne podróby czy atrapy ale prawdziwych, najprawdziwszych z krwi i kości podłych i wyrachowanych karierowiczów, wiernopoddańczo uległych lizusów a często gęsto i zwykłych idiotów
        • wscieklyuklad Re: Oto kolejny OSZUST z PISuaru..... 08.08.20, 10:31
         Szanowny Panie Ryszardzie Czarnecki. Ja w sprawie złomu.

         Unia Europejska Pana atakuje. Panie Ryszardzie, to nie ludzie, to ideologia.

         Twierdzą, że oszukał ich Pan na 100 tysięcy euro. Co to jest za kwota, nawet jeśli Pan coś tam nakręcił. To raczej dowód na naszą polską zaradność. W zasadzie grosze to są, na pewno mógł Pan więcej, a jednak praca, pokora i umiar zwyciężyły w starciu z pazernością. Tusk to dopiero nakradł, całą Polskę rozkradł, o tym trzeba mówić, a nie o tym, że jeździł Pan zezłomowanym autem.

         To w zasadzie bardzo dobrze, że Pan jeździł samochodami, które nie istniały. To wielki Pana wkład w rozwój polskich samochodów elektrycznych. Robił Pan to po swojemu, sprawdzał, czy się da i proszę, jak pięknie się udało.

         Nie może być tak, że oni nam w obcych językach będą narzucali, jak mamy jeździć i za ile. My, ułani, czołgiści, kawaleria będziemy jeździć tak, jak chcemy, za ile chcemy i dokąd chcemy, jak Pan właśnie, gdy dojeżdżał do Unii Europejskiej z Jasła, choć Pan tam nie mieszkał.

         Dość tego dyktatu tak zwanej praworządności. Prawo i sprawiedliwość jest po naszej stronie.

         Niech Pan tam się nie da, mam nadzieję, że nasza polska prokuratura odpowiednio będzie walczyć z tymi zarzutami i poda Unię Europejską do sądu za Pana zniesławienie.

         Wszystkie Ryśki to porządne chłopy.

         Pozdrawiam Pana serdecznie,

         Paweł Lęcki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka