Dodaj do ulubionych

A tak to wygląda na Wyspach

08.08.20, 20:08
Dlatego Policja cieszy się tam szacunkiem.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117333539_2937126959854646_1922858009732868487_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=03cbUGczUnIAX9STQQt&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f01b7ffbe2c234bd84c32c8c4e3f17aa&oe=5F541D7F

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117402188_2937127013187974_635802373130615581_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=arWalHyfVIMAX-_TWBz&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=3714c172d52c471ff031779fd9b03062&oe=5F564636
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: A tak to wygląda na Wyspach 09.08.20, 06:59
    Kumate owczę wyspiarskie wydało "beeeeee!"
    To, że poza garami, pubstwem i tęsknotą wiadomozaczym nicziewo nie kuma (tak to jest, gdy rozwój ontogenetyczny zatrzymuje się na poziomie ośrodków podwzgórza) wiemy aż nadto.
    Ale, że uszkodzony jest też ośrodek wzroku już na wyższym poziomie muzgu to jednak pewne (choć minimalne w zasadzie) zaskoczenie.
    Matołek, od którego na prawo jest jedynie ściana nie dostrzega, że Policjanci brytyjscy nie idą ulica w charakterze ochrony, ALE AKTYWNYCH, UŚMIECHNIĘTYCH UCZESTNIKÓW jakiejś (niekoniecznie LGBT-owskiej) manifestacji.
    A jeśli jest to manifestacja LGBT to trzymają w dłoniach TĘCZOWĄ FLAGĘ, a nie wolstapowską pałę i kajdanki.
    Policjant z dolnej fotografii zdaje się nawet BIĆ BRAWO.
    Tuman wyspiarski nie rozumie, iz taka jest właśnie rola policji W DEMOKRATYCZNYM A NIE HOMOFOBICZNYM KRAJU i dopiero akty naruszenia prawa prowadza do interwencji.
    Jak to się ma owieczko beeee do NAPADANIA na Bogu ducha winnych, przechodzących PRZYPADKOWO ulicą osób (przywoływaliśmy to atak na jadącego hulajnogą młodziaka, który na chwilę przystanął by strzelić kilka foci.
    Jak to się ma owieczko beeee do zatrzymania kobiety, która wyszła ze sklepu, w którym kupiła loda i nie miała NIC WSPÓLNEGO ANI Z MANIFESTACJĄ< ANI TYM BARDZIEJ BURDAMI ULICZNYMI.
    Jak to się ma owieczko bbbbeeee do odbierania sprzętu wykonującym swe zawodowe obowiązki dziennikarzom?
    Jak to się ma owieczko bbbbbeeeeee do BRAKU JAKICHKOLWIEK IDENTYFIKATORÓW na uniformach "wolstapowców" (cudzysłów, bo w 60% były to paramilitarne bojówki mafijne spod znaku WOT).
    Brytyjscy POLICJANCI UŚMIECHNIĘCI I AKTYWNI UCZESTNICY PARADY MAJĄ IDENTYFIKATORY, ponieważ strzegą porządku w państwie prawa i nawet im przez głowę nie przejdzie owieczko bbbbbbeeeee, że muszą chronić swe dane osobowe wobec przewidywanych aktów łamania prawa i późniejszej związanej z tym personalnej odpowiedzialności.
    Daj se spokój skrajny betonie z komentarzami, gdyż nie masz zdolności ani do oceny analitycznej, ani krytycznej, ani oceny w ogóle.
    Jedyną szansą na odzyskanie trzeźwości spojrzenia na to co dzieje się a mafijnej Wolsce, jest (poza abstynencją co szczerze doradzam - za dużo tego alkoholu, a ten niszczy resztki muzgowia) przyjazd do UKOCHANEJ< DEMOKRATYCZNEJ WOLSKI , wzięcie udziału w jakiejś opozycyjnej demonstracji i wystawienie się na cios pałą/pięścią lub podduszanie przez zwyrodnialca mającego stać na straży prawa.
    Przerobienie na własnej i pustej czaszce takiego incydentu daje (choć absolutnie nikłą) szansę na krytycyzm i obiektywizm.
    A co do określeń "glacate", "baran" czy inne podobne - NA MNIE IE DZIAŁA.
    Tylko zasugeruj rozradowanemu opiekunowi z policzkami zroszonymi niewyszlochanymi łzami,
    by już więcej nie bredziło, jak to czyjś wygląd nie ma dlań żadnego znaczenia i NIGDY na zewnątrz go nie ocenia a zwłaszcza nie krytykuje.
    Oczywiście opiekunię chłonie nasz wątek - podobnie jak Facebook co udokumentowałem dwukrotnie stosownym memem, ale ja i tak uwielbiam, gdy po raz kolejny udowadnia dramatyczny rozpad osobowości.
    A teraz sio do garów!
     • wscieklyuklad Re: A tak to wygląda na Wyspach 09.08.20, 10:07
      Większość osób zatrzymanych została poddana kontroli osobistej, która polegała na rozebraniu się do naga i wykonaniu przysiadu. W przypadku transdziewczyny kontrolę tę przeprowadził funkcjonariusz płci męskiej.

      W Anglii (bo przecież nie "u was" też biją po zatrzymaniu? Też tak upokarzają ludzi owieczko bbbbbeeeee - bezmuzgofcu?
         • wscieklyuklad Re: A tak to wygląda na Wyspach 10.08.20, 18:24
          Popłakałem się łzami niewypłakanymi.
          Czarnuchów boje walą pałami i kopią.
          Islamistów palami walą i kopią o kulfa co za przemoc!
          twoi kolesie wolscy Patryoci walą w ryj za azjatyckie rysy czyli nie czarnuchów zasługujących przecież na wciry z neokolonialnych brytyjskich łap.
          twoi kolesie wolscy narodowcy walą w ryj słysząc na ulicy czy w środku komunikacji miejskiej rozmowę w obcym języku. I włos im z łba nie spadnie także i dlatego, ze to dzicz bez szyi i wygolona na łyso.
          Skończ pierdolić no się słabo robi widząc taki betonowy shit .

          Pierwszy z brzegu wyimek z prasy

          Ofiarami pobicia jest 5 mężczyzn. Poszkodowani obcokrajowcy to obywatele Ukrainy, Rosji i Białorusi. Wszyscy zostali napadnięci w niedzielę 9 lutego około godz. 1:30 u zbiegu ul. Podmurnej i Placu Teatralnego. Do ataku mogło dojść na tle narodowościowym.

          "Nie mieli żadnych skrupułów, aby bić [b]dziewczynę.[/img]Kolega, który jest Polakiem z repatriacji, ma pęknięcie kości czaszki, ale na szczęście nie jest to aż tak poważne – mówi w rozmowie z portalem torun.naszemiasto.pl jeden z poszkodowanych.

          Rzygać mi się chce jak widzę te twoje promafijne wypierdy.
           • wscieklyuklad Re: A tak to wygląda na Wyspach 11.08.20, 17:55
            Dopiero dzis natrafiłem na wypuerdy wyspiarskiego betonu.
            Betonie - nie czytaj haseł, ale treść zamieszczoną pod nim.

            there must be a reasonable suspicion that the detainee is in possession of weapons or other contraband before a strip search can be Conducted.

            Kumasz czaczę? Kumasz pojęcie UZASADNIONE PODEJRZENIE, ŻE ARESzTOWAnY JEST W POSIADANIU itd., czy jak ZAWSZE NIE KuMASZ?

            Skończ bredzić, bo tylko ugruntowujesz w odbiorcach przekonanie, ze nie kumasz po angielsku nie tylko idiomów.
            WSTYD!

            Masz pomysła co przemycali inni ni Margot demonstranci betonie-świrku?
            I nie zaczepiaj Pana, bo ci to na dobre NIGDY nie wyjdzie.
            Idzie pora dinnera więc do garów, sio!
            Tylko uważaj z kaloriami i alkoholem! Nadmiar dewastuje muzg co widać coraz wyraźniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka