Dodaj do ulubionych

Niecytate a jak już to niekumate

13.08.20, 06:22
I mamy kolejny dowód, iż promienie UV ode Słoneczka, gdy tylko trafią na większą powierzchnie skóry nudysty zalegającego plażę nago nie wiedzieć czy z nie uzasadnionego narcyzmu czy też raczej wstrętu do polegiwania na plastikowym materacyku wielokrotnego i wieloosobowego użytku (co ma piernik do wiatraczka?) a genetycznie podatnego na mutacje promieniowaniem tym wywołane, traci się rozum.
Wczoraj w godzinach wieczornych gdy poświęcałem czas podopiecznym narażonym przez pisoniego kretyna na stolcu na śmierć z powodu COVID, OPIEKUNIĘ przywołało Dramatyczny Artykuł pismaka (jak sam się autor słusznie określił) prezentującego przypadek morderstwa chłopczyka, który śmierć poniósł z rąk czarnego (chyba lewaka bo taki jest wydźwięk pismaczego bełkotu) jedynie z tego powodu, że se hałasował rowerkowym dzwoneczkiem.
pismak ubolewa, iż reakcja Alewackiego Ludu (z pewnością Ciemnego co potwierdza brak reakcji, gdyż Światły z pewnością zaległby amerykańskie ulice doprowadzając do kolejnej demolki i grabieży sklepów i inszej infrastruktury).
pismak wyciąga wniosek, że Świat Ma Przejebane, a jeśli się na czas nie obudzi, to Czarnuchy wraz ze sponsorowanymi zapewne przez Sorosa lewakami (a nawet bolszewikami) Zajebie Uczciwych Patryotów bez względu na rasę, nację i dowolną z kilkudziesięciu płci, choć oczywiście ze wskazaniem na "chłopaka i dziewczynę co to rodziną jest:.

pismak ma nadzieję, iż wreszcie po kolejnym takim morderstwie "białasa" na ulice wylegną uzbrojeni w transparenty z napisem, że białas też żyć pragnie prawacy co pokazałoby tak negrom jak i żydolewactwu jego miejsce w Demokratycznym Państwie.

Otóż bidulko opiekuniu.
Nie znasz niewątpliwie istoty zajść z następstwami w postaci wylegnięcia czarnuchów i lewactwa na ulice w Stanach.
Nie wiesz zatem, iż powodem tych wydarzeń było ZAMORDOWANIE MURZYNA PRZEZ BRUTALNIE ATAKUJĄCEGO GO POLICJANTA (ów). I nie jest ważne, czy był złodziejem, mordercą, czy też innego typu przestępcą. Został ujęty przez policję i TO NIE JEJ ZADANIEM BYŁO WYMIERZENIE MU SPRAWIEDLIWOŚCI.
Jako oświecone (choć szkodliwie) promieniami słonecznymi na plaży nudystów winnoś wiedzieć, że rola policji jest ujęcie sprawcy i doprowadzenie go przed oblicze sprawiedliwości, a nie mordowanie na miejscu zatrzymania.
Protesty uliczne były więc nie rezultatem walki z rasizmem (jak twierdzi hołdowany przez ciebie pismak) ale SPRZECIWU WOBEC BRUTALNOŚCI i mordowi ujętego przez "stróża prawa".
Doprawdy nie kumasz nawet tak prościutkiej sprawy?
Morderca małego "rowerzysty" z pewnością został ujęty i skazany - morderstw dokonuje się w skali świata w tysiącach dziennie i gdyby analizować każdy taki przypadek i wyłazić w proteście na ulicę, to twa przyjaciółka z wysp ne mogłaby dotrzeć do pubu na kolejną hiperkaloryczną wyżerkę z powodu zatoru miejskiego - podobnie byłoby w wielu innych miejscach świata.
Na pocieszenie miłośniczko faszystów dodam, że w Wolsce akurat nie jest tak źle.
Lewactw nie wylega na ulice gdy biją obcokrajowców słysząc język obcy (bo w Wolsce mówi się językiem lokalnym) albo widząc kolorowe włosy "białaski". Nie gna się z wrzaskiem na ustach, gdy palą kukłę Żyda (niestety jeszcze tylko kukłę, ale wszystko w swoim czasie czego dowodzą wpisy zbliżonych ci intelektualnie i kojarzeniowo użytkowników fejsa), lub wali w pysk i kopie już leżącego a zapewne zbyt długo przebywającego na plaży nudystów osobnika o spalonej na czerń (z pewnością przez promienie UV) skórze.

Tak że nie załamuj się opiekuniu.
W Wolsce nie jest źle, a artykuł pismaka nie jest wyrazem ani protestu, ani buntu, ani zachętą do jeszcze większej brutalności i rozprawy z lewactwem.
Jest wyrazem odmóżdżenia wiodącego w prostej linii do depresji.
Niestety z powodu braków zawodowej wiedzy nie tylko nie ma szans na fachową poradę, ale zasłużył na propagowanie na niszowym forum bredni.

a teraz podsumowanie wczorajszego spotkania wolstapo i mifistra ze znanych zdjęć w młodości w Senacie.

Niebywałe. Trwa debata w Senacie na temat zachowań Policji 7 sierpnia na Krakowskim Przedmieściu. Po autopromocji komendanta Policji i ministra Wąsika, w momencie zabrania głosu przez przedstawiciela Rzecznika Praw Obywatelskich, panowie ostentacyjnie opuścili salę posiedzeń Senatu.
RPO zadaje kłam słowom komendanta i ministra.
Policja zatrzymała 48 osób za „udział w nielegalnym zbiegowisku”. Zatrzymani mieli problem z kontaktem z adwokatem. Część z zatrzymanych podczas kontroli osobistej była rozbierana do naga. Wątpliwości budzi nieadekwatny sposób przymusu bezpośredniego, stosowanie kajdanek zakładanych z tyłu zatrzymanym leżącym na ziemi i nie zdejmowania ich w czasie transportu do aresztów. Nie za atak na policjantów, nie za ciężkie przestępstwa, a za udział w nielegalnym zbiegowisku. Niestety odpowiedzi przedstawicieli władzy na zarzuty nie usłyszeliśmy.

Widzisz bezmuzgowa bidulo, że wcale niie jest tak źle?
Choć mogę się zgodzić, że gdyby lewactwo wyszło na ulice w liczbie zbliżonej do amerykańskiej, to może ten i ów bandyta duszący manifestantów i poniżający ich w trakcie zatrzymania, straciłby pracę.

No zarechotałem nad tym zdaniem.
W państwie mafijno-faszystowskim?
Wracaj do Wolski - czy będzie ci gdzieś lepiej na świecie?
Obserwuj wątek
      • wscieklyuklad Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 15:13
        Prywatne sprawy raczej olewam ciepłym strumieniem.
        Ale nie mogę pojąć, jak można żyć w kraju, w którym lewactwo, bolszewia i pedały zwyrodniałe tak się panoszą - i nie tylko końca nie widać ale zboczenie eskalują i propagują publicznie!

Tu przykład takiej bolszewickiej, opłacanej przez Sorosa bojówki pod dyskretna obserwacją tamtejszej Państwowej Policji. A gdzie to? A no w Stolycy dwupaszportowego.

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117765634_4442266489131764_8895816432531481802_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Mzx5LM5rZ88AX_QOeCj&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5d434b8ecfab0a0646b9619e840ca2f4&oe=5F5A6C40

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117787947_4442266612465085_6177463706378362734_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=MSjh2FGQ1y0AX-ymOLO&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=8f0bebf7ce6abd098d3dff199756a9a4&oe=5F5ADB1A

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117769358_1529438760552911_9176346717346134809_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=7OEJqg-gwagAX_MWbwl&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=ec0ec747cffb25a97215fa6b4d4ec6d4&oe=5F585CBA
          • wscieklyuklad Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 15:38
            Z niebywałym rozbawieniem słuchałem jak komendant wolstapo zachwycało się swymi podwładnymi.
            "Kocham WAS" - o krok było od tego okrzyku uwielbienia.
            Brak naszywek? Bo to był szyk zwarty i takie przepisy dotyczą szyku zwartego, ze ma być anonimowy.
            Żaden z senatorów nie zauważył, iż nie oczekuje by na mundurze zbirów widniało imię nazwisko adres i długość członka w calach, lecz by na nim był przynajmniej numer sadysty, po którym w przypadku zachowań przestępczych można było gnoja namierzyć i stosownie ukarać.
            Rozbieranie do naga? No wręcz międzynarodowa konwencja, bo zatrzymany może miec taką deprechę, że może targnąć się na własne życie a wtedy zboczek, który nie wsadził mu palca do dupska gdzie tkwiło ukryte dwumetrowe sznurowadło lub linka wędkarska idzie siedzieć.
            Podobnie w cewce - jeśli tylko odpowiedniej długości - można ukryć np. piłę stolarską do przecięcia krat i ucieczki - stąd obmacywanie przyrodzenia Margot w poszukiwaniu niedozwolonego narzędzia dla kolejnego przestępstwa (gratulacje dla Margot-dotykano go ponoć kilka razy co normalne dotkniętych minipenisizmem)).
            Przyjąłem to pierdolenie z należnym mu SPIERDALAJ!
            Pewnie dlatego zwiali przed Szanownym Panem RPO.
              • wscieklyuklad Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 16:55
                Uściślam: wydarzenie wiedeńskie to nie jakiś tam archiwalny protest. Miało miejsce wczoraj i odbyło się jako wyraz solidarności... z manifestantami warszawskimi!

Słów jeszcze parę o wolstapowskim świrze naczelnym.

Senator Klich zapytał dlaczego tak wiele czasu upłynęło pomiędzy zatrzymaniem a postawieniem zarzutów.
                Świr odpowiedziało, iż wszyscy otrzymali zarzuty - najwidoczniej nie skumało treści pytania, bo o czasie między tymi faktami wyniośle nie wspomniało. Scenariusz jest pewnie taki. Zatrzymano na chybił trafił, a ponieważ wydarzenie było rejestrowane na wielu nośnikach, więc matoły nie były pewne zasadności paragrafów. W końcu spece od zbysia po kilku godzinach karkołomnej jogi wymyślili, iż doszło do NIELEGALNEGO ZBIEGOWISKA Z ZAMIAREM NARAŻENIA ZDROWIA I ŻYCIA ORAZ NISZCZENIA MIENIA. Zbiegowisko bowiem w odróżnieniu od protestu jest przestępstwem i daje otwartą furtę dla zbysiowego bydła do eskalacji reperkusji.
                Wysłuchawszy tego pierdolenia, odetchnąłem jednak z ulgą, gdyż obawiałem się, iż pozostałych kilka tysięcy osób też się zbiegło, by narazić czyjeś życie, zdrowie albo coś rozpierdolić w perzynę.

Senator Klich zapytał o powód zwłoki w umożliwieniu kontaktu zatrzymanych z adwokatami.
                Świr odrzekło, iż wszyscy chcący taki kontakt uzyskać ostatecznie go uzyskali. Senator zatroskał się jednak, iż świr nie chce odpowiedzieć na pytanie czemu w wielu przypadkach pomiędzy zatrzymaniem a interwencją adwokatów upłynęło ok. 11 GODZIN. Świr obiecało dotrzeć do źródeł (protokół zatrzymania) i odpowiedzieć na piśmie.
                (czyli wgląda na to, iż przynajmniej pisać potrafi co wstępnie cieszy)
                • dunajec1 Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 18:20
                  Ja tez mam problem, otoz na biurku wice rektora uniwersytetu Ganon zobaczylem dwie stuly (koscielny uniwesytet) teczowe, co??????? I ja jako "zydolewak i no wszystko to co WU mowi , co mam z tym zrobic? Do kogo doniesc? I jak to zrobic zeby nie bylo wiadomo kto to doniosl?
                  Pomozecie?
                  Moze te Wasze znajome WU i zoro pomoga?
                  Dzieki .
                    • wscieklyuklad Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 18:42
                      Halim z Egiptu został napadnięty. Mieszkańcy osiedla w Katowicach wykupują kebaby z jego budki i zostawiają napiwki.

Mieszkańców ul. Grabskiego na Osiedlu Witosa w środku nocy w zeszłym tygodniu obudziły krzyki mężczyzny. Doszło do napadu na pochodzącego z Egiptu Halima, który prowadzi budkę Leziz Kebab. Mężczyzna został zaatakowany przed dwóch napastników – uderzony cegłówką w głowę, a następnie okradziony ze wszystkich pieniędzy, które miał przy sobie. Napastnicy uciekli w głąb osiedla. Szuka ich policja.

To z dzisiejszej lokalnej GW.

Szukają by zaoferować posadkę w Spółce Skarbu Państwa, albo w oddziałach prewencji wolstapowskiej.
                      • 1zorro-bis Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 18:49
                        Dunajcu.....dwa razy nie musisz powtarzac! To sa extra kapowniczki, czytaja, notuja i kabluja....big_grinbig_grin:
                        Na pamiatke mam ten jeden , piekny donosik na mnie do....prokuratury niemiieckiej.
                        A ze gowno przglupowi z tego kablowania wyszlo, bo prokurator-kobieta ja po prostu olal - to dastal przyglup takiej kurwicy ze zaczal sie mscic na kobitce, do ktorej jej byly maz dal....dyla.big_grinbig_grinbig_grin

"Pomozecie?
                        Moze te Wasze znajome WU i zoro pomoga?
                        Dzieki . "big_grinbig_grinbig_grin
    • wscieklyuklad Re: Niecytate a jak już to niekumate 13.08.20, 19:05
      To ja...
      W dniu 11.08.2020 około godziny szesnastej chciałem samotnie wypocząć na Dzikiej Plaży Rusałka. Niestety w biały dzień zostałem pobity i okradziony. Dwa dni wolnego od pracy chciałem wykorzystać jak najlepiej, szczególnie tą piękną, słoneczną pogodę... Miejsce w którym spędzałem czas w szczególności przypadło mi do gustu, ponieważ nie było zatłoczone oraz po części sąsiadowało z lasem. Po upływie dwóch godzin usłyszałem głośne krzyki w kierunku większości osób znajdujących się tam. Miedzy innymi takie jak ''Pedały jedne", "Cioty jeb**'', "Tu dzieci chodzą" (Dzieci w tym miejscu nie dostrzegłem, chociaż według mnie to i tak ma najmniejsze znaczenie), generalnie padała od nich niezbyt miła oraz kulturalna wiązanka słów. Było to dwóch pijanych facetów, początkowo kierowali się w moją stronę ale skręcili w bok. W międzyczasie widziałem faceta który przyjechał w to samo miejsce rowerem. Panowie zaczęli się do niego rzucać więc chwyciłem rzeczy i chciałem uciec, bo najczęściej unikam takich sytuacji ale nie zdążyłem. Nie wiem czy widzieli jak chciałem uciec czy co ale znaleźli się nagle obok mnie. Ja spanikowałem i nie wiedziałem co robić. Nagle poczułem wypełniającą mnie niemoc. Jeden z wyciągnął pałkę teleskopową . Zostałem nią zaatakowany. Byłem bity w szczególności po głowie i twarzy, przez jednego z nich. Drugi tylko się śmiał i próbował powstrzymać tamtego mówiąc- "no daj spokój","chodź" ,ale nic nie zrobił aby go ode mnie odciągnąć. Pan który mnie bił, wypowiadał tylko w kółko "Ty pedale", "Ty cioto". Wiele nie pamiętam. To chyba wina zadanych mi ciosów podczas których kilka razy upadałem. Byłem w takim szoku że trudno mi jest teraz coś sobie przypomnieć... Na sam koniec, jeszcze gdyby tylko tego było mało zaczęli przeszukiwać mój plecak i spodnie. Ukradli mi okulary i telefon...Dlaczego podeszli? Podejrzewam, że nie spodobały się im moje pofarbowane włosy i kolczyk... Nie wiem... Ale było to coś okropnego...Nigdy w życiu nic takiego mi się nie przytrafiło...
      To ja...
      W dniu 11.08.2020 około godziny szesnastej chciałem samotnie wypocząć na Dzikiej Plaży Rusałka. Niestety w biały dzień zostałem pobity i okradziony. Dwa dni wolnego od pracy chciałem wykorzystać jak najlepiej, szczególnie tą piękną, słoneczną pogodę... Miejsce w którym spędzałem czas w szczególności przypadło mi do gustu, ponieważ nie było zatłoczone oraz po części sąsiadowało z lasem. Po upływie dwóch godzin usłyszałem głośne krzyki w kierunku większości osób znajdujących się tam. Miedzy innymi takie jak ''Pedały jedne", "Cioty jeb**'', "Tu dzieci chodzą" (Dzieci w tym miejscu nie dostrzegłem, chociaż według mnie to i tak ma najmniejsze znaczenie), generalnie padała od nich niezbyt miła oraz kulturalna wiązanka słów. Było to dwóch pijanych facetów, początkowo kierowali się w moją stronę ale skręcili w bok. W międzyczasie widziałem faceta który przyjechał w to samo miejsce rowerem. Panowie zaczęli się do niego rzucać więc chwyciłem rzeczy i chciałem uciec, bo najczęściej unikam takich sytuacji ale nie zdążyłem. Nie wiem czy widzieli jak chciałem uciec czy co ale znaleźli się nagle obok mnie. Ja spanikowałem i nie wiedziałem co robić. Nagle poczułem wypełniającą mnie niemoc. Jeden z wyciągnął pałkę teleskopową . Zostałem nią zaatakowany. Byłem bity w szczególności po głowie i twarzy, przez jednego z nich. Drugi tylko się śmiał i próbował powstrzymać tamtego mówiąc- "no daj spokój","chodź" ,ale nic nie zrobił aby go ode mnie odciągnąć. Pan który mnie bił, wypowiadał tylko w kółko "Ty pedale", "Ty cioto". Wiele nie pamiętam. To chyba wina zadanych mi ciosów podczas których kilka razy upadałem. Byłem w takim szoku że trudno mi jest teraz coś sobie przypomnieć... Na sam koniec, jeszcze gdyby tylko tego było mało zaczęli przeszukiwać mój plecak i spodnie. Ukradli mi okulary i telefon...Dlaczego podeszli? Podejrzewam, że nie spodobały się im moje pofarbowane włosy i kolczyk... Nie wiem... Ale było to coś okropnego...Nigdy w życiu nic takiego mi się nie przytrafiło...
      Od razu po tej sytuacji zostałem przewieziony ze szpitala i dopiero dzisiaj go opuściłem. Zaraz potem oczywiście poszedłem zawiadomić policje. Jutro rano mam się stawić na obdukcji. Pisząc to wciąż mam łzy w oczach...Ale co mogłem zrobić w tamtej chwili? Nic...Ludzie obok mnie bali się podejść lub zareagować...I właśnie dlatego proszę was o pomoc w znalezieniu ich! To dla mnie bardzo ważne! Jest to jak już wspomniałem dwóch facetów, podobno najczęściej piją alkohol na jakiś torach obok Rusałki. Ja mało co pamiętam, sparaliżował mnie strach i byłem zszokowany. Szczerze? Obawiałem się najgorszego- utraty życia. Jeszcze raz BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC! Osoby te powinny odpowiedzieć za swoje czyny, kto wie czy nie trafią one następnym razem na kogoś z waszej rodziny? Proszę podbijajcie ten post, lajkujcie, udostępniajcie, przesyłajcie innym! Jeżeli ktoś ma więcej informacji proszę go o kontakt ze mną albo jednostką policji przy ulicy Kochanowskiego 16 w Poznaniu pod numerem telefonu 61 841 22 12.
      #Poznań #wypadek #pobicie #TematdlaUwagi #wakacje #szpital #szpitalPoznań #policja #Rusałka

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117824893_3343329965690169_5990688348685759508_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=KGposVoHpUsAX-aSpes&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=2bbd9b98d088bf8b23d1f4b479afdc0b&oe=5F5CBC73

A gdyby polazł na plażę nudystów to by nie oberwał!
      Czaisz opiekuniu o co chodzi w protestach? Pytanie retoryczne, bo wiemy, ze ni w ząbek nie kumasz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka