Dodaj do ulubionych

Czarnuchy czyli ja pier(wiaszczę)

30.08.20, 10:25
ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA SĄ SZKOLENI W CZESTOCHOWIE, ŻE MODLITWY KOBIET SĄ GORSZE
Wiemy już kto i gdzie szkoli w nienawiści i męskim szowiniźmie bojówki fanatyków religijnych z organizacji "Żoliborze Chrystusa"!
Robią to księża z Częstochowy, którzy ładują do głów młodym mężczyznom, że nawet modlitwa kobiet ma mniejszą wartość niż ta prawdziwa czyli męska.

z netu

www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/619485792320900
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Czarnuchy czyli ja pier(wiaszczę) 30.08.20, 10:41
     Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila

     Stanisław Michalkiewicz, współpracujący z Radiem Maryja skrajnie prawicowy publicysta, wyraził nadzieję, że policja zacznie strzelać do protestujących aktywistów LGBT. Współpracownik mediów ojca Tadeusza Rydzyka liczy na to, że rząd będzie powstrzymywał działania "homo-komand".

     Skandaliczne wprost wypowiedzi publicysty Radia Maryja nie są obce nikomu, kto choć raz zetknął się z osobą Stanisława Michalkiewicza. Dość powiedzieć, że jedna z najbardziej jaskrawych osób na polskiej prawicy (i nie o spektakularnej, "pozytywnej" jaskrawości mowa), odnosząc się do milionowego odszkodowania otrzymanego przez ofiarę księdza pedofila, która jako dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez duchownego, stwierdził, że "żadne k... wy nie są tak wynagradzane".
     Michalkiewicz:"Od stosowania przemocy to są organy państwowe"

     Skrajnie konserwatywny publicysta słynie też ze swej niechęci do osób nieheteronormatywnych, których jawnie nazywa "zboczeńcami". Tym razem związany z mediami ojca dyrektora Michalkiewicz wyraził nadzieję, że już wkrótce funkcjonariusze policji będą strzelać do protestujących aktywistów LGBT. "W ubiegłym roku został podpisany kontrakt na dostawę 30 milionów sztuk ostrej amunicji dla policji", wskazał w nagraniu, które opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka