Dodaj do ulubionych

I wreszcie znuf bendzie morzna rzyć

03.09.20, 21:00
po Bożemu!

Gest Lichockiej. Prezydium Sejmu uchyliło naganę dla posłanki.

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-gest-joanny-lichockiej-prezydium-sejmu-uchylilo-nagane-dla-p,nId,4709635
Uff, kamień spadł mi z serca, bo spać nie mogłem na samą myśl o tej Potfornej Niesprawiedliwożdzi!
Obserwuj wątek
        • wscieklyuklad Re: I wreszcie znuf bendzie morzna rzyć 04.09.20, 15:14
          Hej przedsiębiorcy, chcielibyście podpisywać takie umowy z rządem na setki milionów? I to jeszcze z przedpłatą 65% za towar, którego nie macie, a ponoć dopiero macie mieć?
          Ja 17 lat prowadziłem własną firmę i o taką umowę nawet się nie otarłem. Marzenie ściętej głowy.
          17 lat byłem prezydentem i za taką procedurę zakupu sprzętu wyprowadzono by mnie w kajdankach na oczach moich urzędników i mieszkańców miasta.
          Ministrów nie wyprowadzono w kajdankach, sami odeszli z dumnie podniesionymi głowami. Wcześniej koledzy partyjni w sejmie zadbali o bezkarność pod pretekstem walki z koroną.
          Najważniejsze, że nad domem ministra Ziobry nie będą latały samoloty. Kto by śmiał zakłócać ministrowi spokój.
          Prokurator generalny musi być wypoczęty, żeby wręczane czeki za walkę z LGBT nie wypadły mu z ręki.
          A wątpliwe przetargi warte setki miliony złotych w wykonaniu partyjnych kolegów? To nie jest zadanie dla prokuratury.
          Taki mamy klimat.
          Suweren wybrał, suweren tak chciał.
          Co z Tobą Polsko?
          next.gazeta.pl/next/7,151003,26264715,wyplynal-skan-umowy-na-zakup-respiratorow-dostawca-prosi-by.html#s=BoxOpMT

Wadim Tyszkiewicz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka