Dodaj do ulubionych

mafio ty nasza łókohana!

16.09.20, 10:22
Pod ręcznikiem? Bawełnianym? Z poliestru?
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 10:34
   Adam Bielan: "Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Malują mu laurki" 🤦‍♂️

   komentarz z netu
   Może i też się modlą. Nie wiadomo, co tam w domach fanatyków się dzieje.

   komentarz mój

   Nawet Kim D.U. podobno zaniemówił.
         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:08
          Przeszukano mieszkania Nowaka,które nie były mieszkaniami Nowaka."Zabezpieczono" 4 miliony Nowaka,które nie były milionami Nowaka.
          Przeszukania dokonano...no właśnie..bo w aktach sprawy nie ma wzmianki o przeszukaniu,nie ma wzmianki o świadku przeszukania (obowiązkowe),nie ma wzmianki o poinformowaniu podejrzanego i pełnomocnika (obowiązkowe). Nie ma nawet informacji,kiedy było te przeszukanie,jeżeli w ogóle było.
          A właśnie Morawiecki na konferencji mówi o wyjątkowej praworządności w Polsce,o czym za chwilę w oddzielnym poście.

          z netu
          • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:13
           Właśnie w tej chwili, trwa w Sejmie zadawanie pytań przez posłów opozycji stronie rządowej, w sprawie bandycko - bolszewickiej pisowskiej ustawki "o roztoczeniu parasola ochronnego" nad rządowo- administracyjnymi przestępcami wywodzącymi się z jedynie "patriotycznej, polskiej i głęboko katolickiej" partii. W ławach sejmowych pisu pustki - jedna czy dwie osoby - gdzie podział się premier, wicepremierzy, minister sprawiedliwości, ministrowie, o prezesie głównym sprawcy tego ogarniającego nasz Kraj bezprawia już nie wspomnę oraz reszta tej pisowskiej zgrai, która tak ochoczo tworzy, popiera, firmuje i przegłosowuje wszelkie bezprawne ustawki będące hańbą i wstydem nie tylko dla Polski i Polaków ale i dla całej demokratycznej Europy. Za co wyborcy słono płacą tym pisowskim, sejmowym sępom, tępym, prymitywnym leniom i nierobom, którzy wtedy tylko gromadnie "zaszczycają" swoją obecnością salę sejmową, kiedy na rozkaz prezesa mają posłużyć za bezmyślne i bezkrytyczne maszynki do głosowania. Od przeszło pięciu lat skandal jedzie na skandalu, skandalem i bezprawiem pogania. Quo vadis Ojczyzno ???

           z netu
           • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:37
            Zdzisław Filip, z wykształcenia kaowiec który sprawdził się jako kaowiec organizujący chłopom barbórki. z zasług kolega Szydłowej z podstawówki. Tylko to obligowało organ nadzorczy do powołania go do Rady Nadzorczej portu lotniczego w Balicach. Wcześniej ten gość był prezesem Tauronu. Pod rządami Filipa spółka Tauron Wydobycie notowała straty. Rok 2017 zakończyła z 211 mln zł na minusie, rok później kwota ta przekroczyła barierę 1 mld zł. Mimo to jeszcze w 2017 roku Filip został również członkiem rady nadzorczej Spółki Usług Górniczych, należącej do Tauron Wydobycie.
            Kiedy nie było już co zdefraudować poprosił o kolejną sutą fuchę .I dostał ją. W końcu jak ktoś z PiS chce zajmować ważne stanowiska tylko dlatego, że był lojalny i chciałby na stare lata zarabiać po 35 tysięcy miesięcznie to jest to wystarczający powód.
            A że to nieudolny cymbał to druga sprawa.

            z netu
       • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 06:46
        Z Kingą Dudą się wyjaśniło, chodzi o to żeby mogła latać z tatusiem po świecie i ocieplać jego wizerunek czego nie robi sztywna i niema Agata. Prezydent wymienił towarzyszkę podróży i światowych spotkań na lepszy model. Kinga zrobi na tym międzynarodową karierę, Andrzej będzie miał fan, no i wszystko zostaje w kręgu rodzinnym. Jakby się kto pytał czym jest "święta rodzina" o którą tak zabiega Kościół to właśnie to: Kinga "doradcą" tatusia, Jacek Kurski - wzorem katolickiego męża, Marta Kaczyńska - ideałem katolickiej żony, Prezes (wzór dla kleru) - ideałem pełnej rodziny.

        Magdalena Środa
         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 06:59
          DAWAJ HAJS SZMATO" DRESIARZE NAPADLI NA VIKI GABOR I JEJ RODZICÓW
          Pijani dresiarze najpierw zaatakowali dziecko i jego mamę, a potem ojca, który bronił swojej rodziny.
          Gdy dziwczynka i jej rodzice wyszli na zakupy w Warszawie, napotkali przed sklepem grupkę mężczyzn, wśród których był siedemnastoletni Kamil T. oraz o rok starszy Dominik P. Mężczyźni na widok piosenkarki zaczęli używać wobec niej wulgaryzmów i kazali jej oddać pieniądze. Dziewczynka i jej mama odeszły na bok, a ojciec Viki, który właśnie wyszedł ze sklepu został przez sprawców pobity!
          Sprawcy krzyczeli do swoich ofiar "dawaj hajs szmato", zostali zatrzymani przez policję. Grozi im teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.
          Udało się ich zatrzymać dzięki pomocy pracownika firmy ochroniarskiej oraz sprawnej akcji policjantów, którzy pojawili się szybko na miejscu.
          Niestety bezkarni pozostają przestępcy, którzy w komentarzach pod artykułami dotyczącymi młodej piosenkarki na stronie DoRzeczy nawoływali do zamordowania dziewczynki i znieważali ją z powodu jej romskiego pochodzenia.
          Nasza organizacja złożyła w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, ale prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz odmówił ścigania rasistów stwierdzając, że w nawoływanie do zabicia dziecka nie widzi nic złego.
          Odwołaliśmy się do sądu od tej skandalicznej decyzji prokuratury.

          Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich.

          A ja uważam, że proKURAtura ma rację.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka