Dodaj do ulubionych

mafio ty nasza łókohana!

16.09.20, 10:22
Pod ręcznikiem? Bawełnianym? Z poliestru?
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 10:34
   Adam Bielan: "Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Malują mu laurki" 🤦‍♂️

   komentarz z netu
   Może i też się modlą. Nie wiadomo, co tam w domach fanatyków się dzieje.

   komentarz mój

   Nawet Kim D.U. podobno zaniemówił.
         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:08
          Przeszukano mieszkania Nowaka,które nie były mieszkaniami Nowaka."Zabezpieczono" 4 miliony Nowaka,które nie były milionami Nowaka.
          Przeszukania dokonano...no właśnie..bo w aktach sprawy nie ma wzmianki o przeszukaniu,nie ma wzmianki o świadku przeszukania (obowiązkowe),nie ma wzmianki o poinformowaniu podejrzanego i pełnomocnika (obowiązkowe). Nie ma nawet informacji,kiedy było te przeszukanie,jeżeli w ogóle było.
          A właśnie Morawiecki na konferencji mówi o wyjątkowej praworządności w Polsce,o czym za chwilę w oddzielnym poście.

          z netu
          • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:13
           Właśnie w tej chwili, trwa w Sejmie zadawanie pytań przez posłów opozycji stronie rządowej, w sprawie bandycko - bolszewickiej pisowskiej ustawki "o roztoczeniu parasola ochronnego" nad rządowo- administracyjnymi przestępcami wywodzącymi się z jedynie "patriotycznej, polskiej i głęboko katolickiej" partii. W ławach sejmowych pisu pustki - jedna czy dwie osoby - gdzie podział się premier, wicepremierzy, minister sprawiedliwości, ministrowie, o prezesie głównym sprawcy tego ogarniającego nasz Kraj bezprawia już nie wspomnę oraz reszta tej pisowskiej zgrai, która tak ochoczo tworzy, popiera, firmuje i przegłosowuje wszelkie bezprawne ustawki będące hańbą i wstydem nie tylko dla Polski i Polaków ale i dla całej demokratycznej Europy. Za co wyborcy słono płacą tym pisowskim, sejmowym sępom, tępym, prymitywnym leniom i nierobom, którzy wtedy tylko gromadnie "zaszczycają" swoją obecnością salę sejmową, kiedy na rozkaz prezesa mają posłużyć za bezmyślne i bezkrytyczne maszynki do głosowania. Od przeszło pięciu lat skandal jedzie na skandalu, skandalem i bezprawiem pogania. Quo vadis Ojczyzno ???

           z netu
           • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 16.09.20, 18:37
            Zdzisław Filip, z wykształcenia kaowiec który sprawdził się jako kaowiec organizujący chłopom barbórki. z zasług kolega Szydłowej z podstawówki. Tylko to obligowało organ nadzorczy do powołania go do Rady Nadzorczej portu lotniczego w Balicach. Wcześniej ten gość był prezesem Tauronu. Pod rządami Filipa spółka Tauron Wydobycie notowała straty. Rok 2017 zakończyła z 211 mln zł na minusie, rok później kwota ta przekroczyła barierę 1 mld zł. Mimo to jeszcze w 2017 roku Filip został również członkiem rady nadzorczej Spółki Usług Górniczych, należącej do Tauron Wydobycie.
            Kiedy nie było już co zdefraudować poprosił o kolejną sutą fuchę .I dostał ją. W końcu jak ktoś z PiS chce zajmować ważne stanowiska tylko dlatego, że był lojalny i chciałby na stare lata zarabiać po 35 tysięcy miesięcznie to jest to wystarczający powód.
            A że to nieudolny cymbał to druga sprawa.

            z netu
       • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 06:46
        Z Kingą Dudą się wyjaśniło, chodzi o to żeby mogła latać z tatusiem po świecie i ocieplać jego wizerunek czego nie robi sztywna i niema Agata. Prezydent wymienił towarzyszkę podróży i światowych spotkań na lepszy model. Kinga zrobi na tym międzynarodową karierę, Andrzej będzie miał fan, no i wszystko zostaje w kręgu rodzinnym. Jakby się kto pytał czym jest "święta rodzina" o którą tak zabiega Kościół to właśnie to: Kinga "doradcą" tatusia, Jacek Kurski - wzorem katolickiego męża, Marta Kaczyńska - ideałem katolickiej żony, Prezes (wzór dla kleru) - ideałem pełnej rodziny.

        Magdalena Środa
         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 06:59
          DAWAJ HAJS SZMATO" DRESIARZE NAPADLI NA VIKI GABOR I JEJ RODZICÓW
          Pijani dresiarze najpierw zaatakowali dziecko i jego mamę, a potem ojca, który bronił swojej rodziny.
          Gdy dziwczynka i jej rodzice wyszli na zakupy w Warszawie, napotkali przed sklepem grupkę mężczyzn, wśród których był siedemnastoletni Kamil T. oraz o rok starszy Dominik P. Mężczyźni na widok piosenkarki zaczęli używać wobec niej wulgaryzmów i kazali jej oddać pieniądze. Dziewczynka i jej mama odeszły na bok, a ojciec Viki, który właśnie wyszedł ze sklepu został przez sprawców pobity!
          Sprawcy krzyczeli do swoich ofiar "dawaj hajs szmato", zostali zatrzymani przez policję. Grozi im teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.
          Udało się ich zatrzymać dzięki pomocy pracownika firmy ochroniarskiej oraz sprawnej akcji policjantów, którzy pojawili się szybko na miejscu.
          Niestety bezkarni pozostają przestępcy, którzy w komentarzach pod artykułami dotyczącymi młodej piosenkarki na stronie DoRzeczy nawoływali do zamordowania dziewczynki i znieważali ją z powodu jej romskiego pochodzenia.
          Nasza organizacja złożyła w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, ale prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz odmówił ścigania rasistów stwierdzając, że w nawoływanie do zabicia dziecka nie widzi nic złego.
          Odwołaliśmy się do sądu od tej skandalicznej decyzji prokuratury.

          Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich.

          A ja uważam, że proKURAtura ma rację.
                     • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 11:30
                      MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWO PODLASKIEGO W BLISKIEJ RELACJI Z GROŹNYMI PRZESTĘPCAMI
                      Mamy dowody na to że Artur Kosicki który pełni funkcję marszałka województwa Podlaskiego współpracuje z groźnymi przestępcami którym prokuratura zarzuca dystrybucję narkotyków wśród młodzieży w okolicach Białymstoku, porwania, pobicia i zmuszanie nieletnich do prostytucji.
                      Mamy pewność że Kosicki zapraszał tych przestępców do Urzędu Marszałkowskiego gdzie ich fetował. Kilkanaście dni temu marszałek ubrany w dres pojawił się też w towarzystwie przestępców w gabinecie prezesa jednej ze spółdzielni mieszkaniowych.
                      Razem z przestępcami naciskał prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Rodzina Kolejowa" do tego by ten załatwił pozytywnie sprawę na której zależało przestępcom.
                      Jeden z gangsterów z którym przyszedł Kosicki ma zarzut przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej.
                      Nie możemy podawać pełnego nazwiska Adama T., ponieważ mężczyzna usłyszał zarzuty w śledztwie prowadzonym przez białostocki wydział Prokuratury Krajowej. Sprawa dotyczy gangu, zorganizowanego przez kiboli Jagiellonii Białystok.
                      Według śledczych grupa zajmowała się m.in. porwaniami, wymuszeniami, handlem narkotykami, czerpaniem korzyści z prostytucji, a także publicznym propagowaniem faszystowskiego ustroju państwa oraz publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
                      Śledztwo toczy się od 2013 roku, zarzuty usłyszało 115 osób, w tym właśnie Adam T. Prezes stowarzyszenia kibiców Jagiellonii Białystok usłyszał zarzut przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej oraz udziału w dwóch ustawkach, czyli bójkach z pseudokibicami innych drużyn.
                      Nasza organizacja o współpracy marszałka Kosickiego i gangsterów zawiadomi prokuraturę.
                      Kosicki to kolejny polityk PiS który ma powiązania z groźnymi przestępcami którzy odpowiadają za krzywdzeniem bezbronnych ludzi i dzieci.
                      WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA PRZECIWKO SKRAJNIE PRAWICOWY PRZESTĘPCOM
                      Dla nas nie ma świętych krów.
                      Nasz Ośrodek na przestrzeni ostatnich lat doprowadził do postawienia przed sądem ponad 2 tyś rasistowskich przestępców.
                        • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 19.09.20, 12:36
                         Ludzie Ziobry i Kowalskiego do poniedziałku będą siedzieć w pampersach. Rozleci się koalicja, czy nie? Bo jak się rozleci, to dla nich będzie koniec świata.
                         Koniec posad i synekurek w spółkach, instytucjach i urzędach. A tu budowa domu rozpoczęta, nowa bryka w garażu, kredyty pobrane... i zero kwalifikacji do wykonywania intratnego zajęcia na wolnym rynku pracy.
                         Dlatego będą przez sobotę i niedzielę błagać: Zbychu, ustąp, dogadaj się z prezesem, udaj, że ci przykro. Posyp głowę popiołem.
                         Co Zbych zrobi, nie wiem, bo on już dawno odleciał, ale cokolwiek zrobi, dobrze dla niego nie będzie.
                         Nie, nie wierzę w przedterminowe wybory, ale wyobrażam sobie bez trudu rząd Zjednoczonej Prawicy bez Ziobry. Nikt, ale to nikt go nie będzie żałował, nawet jego ludzie, kiedy Kaczyński im wyłoży: albo posłusznie z PiS, albo ze Zbychem, a wtedy na bruk i komornik.
                         Dlatego Kaczyński też sobie wyobraża rząd bez Ziobry, bo zna dobrze moralność ludzi, jakimi Ziobro się otoczył.
                         Tak więc będziemy wkrótce świadkami spektakularnych zdrad i "nawróceń", i kto wie, czy jednym z pierwszych nie będzie wierny Janusz, który ma spore doświadczenie w relatywnym traktowaniu lojalności.
                         Ale - to ich zmartwienie. Czy rząd będzie z Ziobrą, czy bez, w niczym on lepszy nie będzie. Natomiast pouczająco będzie popatrzyć, jak niektórzy przesuwają granicę ludzkiego upodlenia.

                         z netu
                         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 20.09.20, 10:26
                          Przyjdzie czas, kiedy trzeba będzie posprzątać po rządach bezPrawia i nieSprawiedliwości. To będzie ogromna praca do wykonania. Przeogromna. Kraj został tak zdemolowany, że wielu, wielu lat trzeb będzie, żeby przywrócić demokratyczne państwo prawa. Kto to zrobi? Jak to zrobi? Kiedy to ktoś zrobi?
                          Oglądam w TV gale, uroczystości, rauty, kongresy... i tysiące fanatyków PiS z obłędem w oczach, prących do władzy i wyciągających ręce po stołki i profity. Kępa, Banaś, Ziobro i jego młode wilczki rządne krwi, Kamiński, Wąsik... Tysiące instytucji obsadzonych przez żołnierzy władzy, którzy obsiedli jak szarańcza stołki, stanowiska, instytucje, zarządy spółek Skarbu Państwa. Bez konkursów, bez przygotowania i kompetencji, BMW po uznaniowości służalczo-politycznej.
                          Zniszczony Trybunał Konstytucyjny, korpus dyplomatyczny, prokuratury, sądy... Kto to wszystko odszczurzy? Wrócimy kiedyś do normalności, do normalnej pracy, do budowania każdego dnia normalnego kraju? Dożyjemy czasów, kiedy policja będzie legitymować i zatrzymywać faszystów bezkarnie dzisiaj demonstrujących na polskich ulicach, a nie kobiety z konstytucją w ręku? Ktoś rozliczy policjantów, prokuratorów, sędziów służących tej władzy wbrew składanej przysiędze?
                          Co nas czeka? Co będzie z tą naszą Polską?
                          Dzisiaj delfini Kaczyńskiego rzucają się sobie do gardeł. To było do przewidzenia. Pytanie tylko kiedy poprzegryzają sobie gardła w walce o władzę? Ten czas nadchodzi. Tylko co potem?
                          Wielokrotnie się zarzekałem, że tym politycznym przestępcom ręki nie podam. Ale życie się toczy. Trzeba pracować i rozwiązywać problemy tego kraju tu i teraz.

                          Wadim tyszkiewicz
                         • wscieklyuklad Re: mafio ty nasza łókohana! 20.09.20, 10:33
                          ZAWIADOMILIŚMY NIK I PROKURATURĘ W SPRAWIE KEMPY - ZNAMY WYNIKI KONTROLI
                          Nasza organizacja zaalarmowana przez dziennikarzy z Sycowa, przed rokiem zawiadomiła Prokuraturę oraz Najwyższą Izbę Kontroli o podejrzeniu przestępczych działań związanych ze zbiórkami darów dla dzieci z Syrii jakich mogła dopuścić się Beata Kempa oraz współpracujący z nią księża.
                          Mieliśmy rację!
                          Właśnie poznaliśmy wyniki kontroli NIK są porażające.
                          Według kontrolerów minister Kempa nie przygotowała żadnego planu pomocy. Z 52 mln zł, jakie KPRM przeznaczyła na wsparcie dla uchodźców, aż 50 mln wydano bez koordynacji z MSZ. Choć zgodnie z przepisami, resort dyplomacji powinien wiedzieć, gdzie trafiają pieniądze.
                          Inspektorzy wskazują, że przez bałagan w dokumentach wysokość wypłaconych dotacji została zawyżona aż o 776 tys. zł. Podpisanie umowy z organizacją pozarządową na pomoc w konkretnym rejonie świata, urzędnikom zabierało nawet 148 dni. „Zawarcie umowy trwało dłużej niż czas na realizację zadania” – wylicza NIK.
                          Jeden z programów zakładał leczenie w Polsce dzieci z Aleppo. „153 z 863 osób, którym sfinansowano koszty udzielonej pomocy medycznej były osobami dorosłymi, zatem ich leczenie nie było objęte zakresem rzeczowym przedmiotowego zadania publicznego” – wyliczają kontrolerzy. Podkreślają, że zdarzało się, że koszt leczenia tych samych osób był w dokumentach dwukrotnie sfinansowany.
                          KEMPA PONAD 700 000 WYDAŁA NA DELEGACJE ZAMIAST NA POMOC!
                          NIK wskazuje, że Kempa nie monitorowała, jak udzielanie wsparcia wyglądało na miejscu. Choć odbyła wiele zagranicznych podróży. Z 16 delegacji, jakie zorganizował jej departament, w 13 Kempa wzięła udział. Koszty wszystkich wyjazdów wyniosły 667,6 tys. zł. „Największe wydatki jednostkowe dotyczyły: wyczarterowania samolotu w celu zapewnienia transportu członkom delegacji KPRM oraz dziennikarzom podczas podróży do Jordanii (96 144,40 zł), zapewnienia noclegu, wyżywienia i ochrony podczas pobytu sześcioosobowej delegacji KPRM na terenie Ambasady Wielkiej Brytanii w Bagdadzie (51 639,03 zł) oraz wyczarterowania samolotu podczas podróży po Ugandzie (20 138,15 zł)” – czytamy w raporcie NIK.
                          Już po kontroli, zawstydzony szef KPRM Michał Dworczyk, by jak najszybciej zamieść pod dywan dziania Kempy zdecydował o likwidacji stanowiska ministra ds. pomocy humanitarnej i całego departamentu.
                          PROKURATURA ZAJMUJE SIĘ KEMPĄ PO NASZYM ZAWIADOMIENIU
                          To dopiero początek problemów Beaty Kempy. Nasza organizacja zawiadomiła bowiem prokuraturę o nadużyciach jakich doszło w jednej z akcji, którą firmowała Beata Kempa oraz KPRN. Chodziło o zbiórkę przyborów szkolnych dla Syrii pod nazwą "Plecaki dla Aleppo"
                          Zebrane dary nie trafiły na czas do Syrii, odnalazły się schowane w pomieszczeniu na strychu, a potem przewieziono je do jednej z parafii gdzie były rozkradane.
                          Prokuratura odmówiła nam ścigania Kempy i księży w tej sprawie, ale odwołaliśmy się do sądu i wygraliśmy!
                          Będziemy informować Państwa o dalszych krokach w tym śledztwie.

                          Z netu

                          Nim Ośrodek poinformuje o dalszym rozwoju wypadków, ja poinformuję, iż śledztwo w tej sprawie zostało umorzone w pierwszej sekundzie po zgłoszeniu przestępstwa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka