Dodaj do ulubionych

Franco zrobił z nimi po Rządek

18.09.20, 18:35
Szczytowe debilę napisało gdzieśtamgdzieśtam (szkoda wymieniać nazwę tego niszowego forum, jak i podawać nick debila), jakie to szczęście spotkało Hiszpanię, gdy franco tępiło komuchów (wiadomo czemu według faszystki).

W Hiszpanii tymczasem trwają intensywne poszukiwania masowych grobów, jakie komuchom zafundował ten bandzior. Uraz psychiczny i lęk wśród ludności tamtejszej (jak podają lokalni przedstawiciele mediów) są tak trwałe, iż mimo wiedzy o położeniu tych grobów (często w pobliżu niewielkich wsi) a nawet liczbie bestialsko zamordowanych przez faszystowskich siepaczy, rzadko ujawniane są szczegóły ludobójstwa.

W dniu dzisiejszym media podały informację o jednym z takich nowo odkrytych grobów masowych - opodal Madrytu.
W grobie odkryto obrączkę z wygrawerowanymi na niej danymi, które umożliwiły identyfikację "zlikwidowanego wiadomo czemu" mężczyzny, którego miejsca pochówku od OSIEMDZIESIĘCIU LAT poszukiwała rodzina.
W ramach białego terroru został on aresztowany przez siepaczy francistowskich - rodzina dopytywała o losy bliskiego otrzymując odpowiedź, iż po przesłuchaniu został zwolniony do domu więc sprawą rodziny jest ustalenie dokąd się udał.
Dziś wiemy, iż udał się nad skraj głębokiego wykopu, by już więcej nie niepokoić skurwysyna-wybawcy Hiszpanii.

Jakim trzeba być mózgozjebem, żeby pisać o tym bandycie z nutką nie tylko aprobaty, lecz wręcz zachwytu.
Biedny forumowy śmieć.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka