Dodaj do ulubionych

The fajnal kant dałn.

15.10.20, 15:57
Wedle symulacji matematycznych, przed nami ostatnia dekada (mowa o dniach a nie latach/wiekach/tysiącleciach) szansy na ratunek w przypadku zachorowania na COVID.
Specjaliści od rachunku prawdopodobieństwa skonstruowali krzywą pandemii w Wolsce - stworzono trzy grafy - optymistyczny, neutralny i "czarno widzę". Dwa pierwsze zakładały, iż zachorowalność i transmisja SARS u osób młodych będzie mała/umiarkowana. Rzeczywistość jednak okazała się okrutna. Transmisja szkolna dowodzi, iż młodzi łatwo "łapią" łajrusa i równie łatwo go sieją, mimo, iż sami rzadko mają objawy choroby.
Zgodnie z naszymi przewidywaniami (wszak jesteśmy już jedynym na portalu GW forum wybitnie opiniotwórczym) w połowie miesiąca - wbrew bredniom psinki w tej kwestii, nastąpiła eskalacja pandemii.
Dzisiejsze zatrzymanie Szanownego Pana Mecenasa Romana Giertycha ma przykryć kolejne dane odnośnie liczby zachorowań/zgonów. Być może jutro przekroczymy 10 tysięcy przypadków a to dopiero wierzchołek równi pochyłej, na którą wywindowały Powstałego z Kolan Suwerena mafijne skurwiele.

matematycy wydali następujący komunikat:
Wydolność Sużby Zdrowia starczy na dni DZIESIĘĆ. Potem zabraknie miejsc w szpitalach i respiratorów.

Będziemy - jako neutralni - obserwować rozwój pandemii - liczba zgonów rośnie a umierają głównie sztucznie wentylowani (nawet jeśli wspomaga się ich "plasticzkami" jak to określiła bezmuzgowa rura wyspiarska kpiąc sobie z konających). Tym samy zwalniają się respiratory dla kolejnych osób w ciężkim/beznadziejnym stanie.
Wydolność może się wydłużyć o 2-3 dni.

Mafijni pijarowcy już szykują stosowne uzasadnienie nieuchronnego dramatu: w większości krajów europejskich też zabrakło respiratorów a w wielu odłączano od nich osoby starsze.
Mafia osób starszych nie odłączy.
Nikt nie wspomni, że z powodu braku aparatury nie będzie od czego odłączyć.I znów Świat zachwycimy tak prościutkim w implementacji rozwiązaniem!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka