Dodaj do ulubionych

Ja miłosierny...

15.10.20, 18:57
Szlochałem.
Ze wstydu łzy Me lałem (jako Pan muszę akcentować skromność ego stąd litera Wielka).
min hałsen zredukowało powietrze w nadęciu i z balonu mknącego nad jaskiniami Kapadocji przeistoczyło sie z nagła w ledwie co nadmuchaną prezerwatywę.

Wielominutowy bełkot nie był więc teraz kakofonią suckcessów na potrzebę Ciemnego Motłochu, lecz nieśmiałym i pełny wycofania pokwikiwaniem, w którym nieco tylko było statystyki na poziomie globalnym.
Ponieważ większość społeczeństwa ma problemy z majzą (o czy świadczą dramatyczne rezultaty maturalne) toteż można było przemycić info plusssss, iż pod względem liczby zachorowań na 10 do potęgi szóstej mieszkańców jesteśmy DOPIERO na miejscu 17-tym. Chwalić dalibóg nie ma się czym zbytnio, bo tychże jest na kontynencie 46, zatem w prawie trzydziestu zapadalność jest mniejsza, niż w Wolsce.
Prawdziwego Suwerena wieść ta jednak mogła wbić w dumę, jako, że naszą podstawową narodową cechą jest megalomania społeczna, poczucie mesjanizmu oraz łatwe popadania w zazdrość budząca przynajmniej nieżyczliwość o ile nie złośliwą nienawiść pełną wewnętrznej satysfakcji, że są jednak tacy, co mają gorzej (tu państw szesnaście).

Bidula pokwikiwało, że jest tak sobie, ale jeśli nie zewrzemy szyków to nie uda nam się skopać SARSOWEGO dupska i ponownie pognać w czołówce państw, które najmniej szkód doznały w wyniku pandemii - dzierżymy tę zaszczytną tym razem pozycję - naturalnie w mniemaniu psychopaty.

Całość tych wypocin gębnych trudno właściwie streścić, gdyż nie zawierały ŻADNEJ propozycji rozwiązań, poza ograniczeniem liczby uczestników tu i tam w takiej lub innej strefie oraz odwoływania się do społecznej solidarności i poczucia powszechnego obowiązku wobec Umiłowaney Oyczyzny!

Szmalu mamy już może nie tyle ile deklarowało prezesię NBP niejakie glapińskie, ale na tyle by wesprzeć jednak co nieco przedsiębiorców. Ale jednak nie na tyle, by zapłacić rodzicom opiekującym się smarkaczami uczącym się w warunkach domowych via net - zawieszono tedy zajęcia jedyne szkół średnich i wyższych, gdyż w tym przedziale wiekowym zdarzają się nie tylko zachorowania ale i zgony a tych teraz aż nadto, choć jeszcze daleko od przewidywanych wartości. Szkoły podstawowe - główne źródło pandemii mają się i mieć się mają dobrze, czyli pozostać czynne.

W ton kwiku głośności piano włączyło się także niedzielskie - spadkobierca szumowinowskiego.
Widząc fjuturystyczną bezsensowność działań pinokia, zapowiedziało odwilż.
Oba matołki nie odcięły się oczywiście od słów niejakie sasin, ale choć zdobyło na podziękowanie (oczywiście wyłącznie) tym likozom, którzy jednak pełnią dyżur przy COVIDOWCACH (leniuchy z pewnością w tym momencie spłonęły rumieńcem wstydu).

Po wszystkim sięgnąłem do Biblii.
Musiałem se przypomnieć jak to było z miłosierną Samarytanką.
Psychopaci zapowiedzieli bowiem zwołanie specyalnego posiedzenia Seymu.
Motto przewodnim tegoż będzie hasło "miłosierny Samarytanin".
niedzielskie zapowiedziało, że do akcji opieki nad chorym zmobilizuje się likozy NIE MAJĄCYCH POJĘCIA
O LECZENIU CHORYCH INTERNISTYCZNIE A ZWŁASZCZA dotkniętych przypadłością SARSIĄTKA.
Ale niech nie boją bidy chirurdzy, okuliści, laryngolodzy a nawet pediatrzy.
Ludzkie Pany (bo przecież z wyższej półki i wychowywani na innych, niż żydobolszewia podwórkach) w trakcie debaty mają zmodyfikować wprowadzone przez tego co to mniej niż zero prawo nakazujące kilka lat wiktu i opierunku na koszt państwa tych, którzy popełnią błąd nieumyślny z następczym zejściem śmiertelnym.

Nim zacznę skakać z radości pod niski sufit mego lokum, poczekam na ile kara ta zostanie złagodzona (niedzielskie pokwikiwało, że będzie to identyczna do ratlerczej abolicja wyjściowa czyli zielone światło dla bezkarnych mordów - bo nieumyslnych).
Ja i koledzy po fachu będziemy się zatem radować do woli.
Pytanie otwarte - jak przyjmą tę informację potencjalne ofiary lekarskich błędów. Jak przyjmą je rodziny "pomordowanych" przez błąd w sztuce?
Kto wie, czy to nie wstęp do powrotu do ustawy o niekaraniu urzędasów za przestępstwa w ramach walki z pandemią. Abolicja lekarzy może być precedensem, na którym bydło będzie się powoływać w trakcie uchwalania ustawki.
Bo skoro można bezkarnie zabijać w dobrej wierze, to tym bardziej można przekręcić górę szmalcu na zdatny na szmelc sprzęcik.

Pokrop mnie hizopem, a będę oczyszczony. Obmyj mnie, a ponad śnieg bielszym się stanę. Daj, bym usłyszał radość i wesele. Niech się rozradują kości, które skruszyłeś. Zakryj oblicze swoje przed grzechami.

To psalm numer 51

Tylko skąd wziąć ów hizop?
Stoi Samarytanka u wirtualnej studni w chęci zmiłowania.
Ale to studnia bez dna. Po kołowrót wypełniona bełkotem przerażonych wreszcie narcyzów.
Obserwuj wątek
     • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 15.10.20, 20:09
      NACJONALIŚCI Z PIS ZNALEŹLI NOWEGO WROGA - LEKARZY
      Do niedawna ludźmi na których rządzący Polską szczuli swoich wyborców byli uchodźcy, Żydzi, muzułmanie, geje i lesbijki oraz sędziowie.
      Teraz ideolodzy PiS wskazali społeczeństwu nowego wroga - lekarzy.
      Od wtorku PiS i związane z nim media rozpowszechniają przekaz, że państwo świetnie sobie radzi w walce z pandemią, ale problemem są lekarze. Jak określił ich wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin: nie angażują się, bo się boją.
      Co to oznacza dla lekarzy?
      Już zaczęła się nagonka i szczucie podobne do tego jakie spotkało w ostatnim czasie osoby homoseksualne. Gdy Andrzej Duda i kilku polityków PiS posunęło sie nawet do tego, by łamać kodeks karny i publicznie używać nazistowskiej retoryki w celu budowania nienawiści wobec wskazanych osób.
      W dyspozycyjnych prorządowych mediach zaczęły pojawiać się informacje o medykach rzekomo uchylających się od pracy. "Lekarze na masową skalę ignorują wezwania do stawienia się w szpitalach!" – grzmiał portal wPolityce.pl.
      PAP zamieniona w tubę propagandową rządu wyliczyła z detalami: na Opolszczyźnie na 179 powołanych przez wojewodów w ten sposób lekarzy i pielęgniarek pracę podjęło 13 osób, na Śląsku – 61 ze 132.
      "Nie można przy tym zamykać oczu na twarde dane" – szczuł na Twitterze Sasin. Wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł, lekarz, wytknął swoim kolegom po fachu, że kiedy szpitalny oddział przekształcany jest w covidowy, oni biorą zwolnienia albo składają wypowiedzenia.
      LEKARZ MAJĄ BYĆ NOWYM KOZŁEM OFIARNYM
      Szef Naczelnej Rady Lekarskiej prof. Andrzej Matyja określił atak pisowców jako próbę przerzucenia na lekarzy odpowiedzialności za porażkę państwa w walce z pandemią.
      Nasz Ośrodek będzie dokumentował przestępcze działania szowinistycznych nacjonalistów i fundamentalistów religijnych z PiS. Gdy w Polsce wróci normalność i uda się odsunąć pisowców od władzy, będziemy dysponowali materiałami, dzięki który będziemy mogli ich oskarżyć.
              • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 16.10.20, 14:18
               "Na izbach przyjęć są osoby, które zgłaszają się z problemami z oddychaniem wyłącznie w wyniku paniki stwarzanej przez przeciążony system informacji."
               Andrzej Zybertowicz

               Biedny debil z muzgiem zdewastowanym przeciążeniem
               • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 16.10.20, 14:27
                gazetaplus.pl/szpital-mswia-pomocy-chca-bysmy-pozbyli-sie-pacjentow-ktorzy-umieraja/22415/?fbclid=IwAR08RZIRRpnguA8m445D4QjT7iATWWn7XpurVb9lhFZzy9H2M2iH3dVembM

                Leniwe warchoły! Pod pozorami ratowania umierających chcą uniknąć kontaktu z COVID! Skandal!
                        • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 16.10.20, 19:39
                         A teraz odpowiedź na pytanie Dunajca.

                         Dziś kontakt z 8 osobami wymagającymi testowania. Procedura zgłoszenia na platformie rzondowej trwa ok. 15 min. Wieńczy ją wielokrotnie czerwona ramka zawierająca informację o braku możliwości realizacji zgłoszenia. Po kilkunastu sekundach, ponownie wciśnięty klawisz wysłania przynosi suck cess.

                         Wśród zgłaszających problem kochaś 42 letni - wydawać by się mogło, iż liczba aktywnych szarych komórek winna wystarczyć do logicznego odbioru realiów.
                         Kochaś informuje, iż mieszka z 88 letnią babcią a przed tygodniem odwiedził go znajomy... wypuszczony ze szpitala, w którym przebywał z powodu COVID.
                         Znajomy w minioną środę wykonał test kontrolny, który wypadł POZYTYWNIE.
                         Kochaś dzwoni, bo się przestraszył i chce se zrobić wymaz.
                         Nie wiem Dunajcu, czy w Ameryce jest identyczna liczba kretynów.
                         To pewnie jeden z tych debili, którzy nie wierzyli w pandemię. Przyjęcie "ozdrowieńca" w mieszkaniu, w którym mieszka staruszka to kryminał.
                         Podpisywanie deklaracji dobrego samarytanizmu jest dobra w Palestynie lub Izraelu.
                         W Wolsce to psu na budę...
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 19.10.20, 12:58
                          Czworo kilkuletnich dzieci w mojej poradni z COVID PLUS, a ten debil "dydlef" pierdoli o ideologii w szkołach, a inny matoł, na dźwięk którego głosu wpadam w śpiączkę (niejakie niedzielskie) będzie ustanawiało komisarzy, dozorujących obiboków.

                          Dziś wyjątkowo się obijałem - jedynie SZEŚĆDZIESIĄT PORAD durne buce.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 19.10.20, 20:45
                          Tylko pojedyncze testy mogli zlecać w weekend lekarze ze szpitali w Lublinie. Laboratoria są przeciążone

                          www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,26412403,tylko-pojedyncze-testy-mogli-zlecac-w-weekend-lekarze-ze-szpitali.html?fbclid=IwAR2B_tgOv8J7Dcs0AQ2PZuUN7nT_8PX_fIW1_QTTAjlpdTYzlF3Bi9T1ky4
                          DO ROBOTY LENIUCHY I ŁAJZY!
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 19.10.20, 21:11
                          PREMIER KAZAŁ BUDOWAĆ MAGAZYNY DO PRZECHOWYWANIA TRUPÓW
                          Dzisiaj w nocy na polecenie premiera Morawieckiego w Polsce rozpoczęto budowę 17 magazynów na zwłoki osób umierających na infekcję wywoływaną przez koronawirusa.
                          Największa trupiarnia właśnie w tej chwili powstaje przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Magazyny mają tu zmieścić nawet kilka tysięcy zwłok jednocześnie.
                          Zamiast ogłosić wiosną stan wyjątkowy, testować obywateli i przygotowywać służbę zdrowia do drugiej fali - Polski rząd bawił się w wojny ideologiczne, organizację wyborów i zmiany ministrów na stanowiskach.
                          Zamiast na służbę zdrowia miliardy poszły na TVP, Radio Maryja i na wybory Sasina!
                          Teraz przestępcy z PiS będą sobie mogli dopisać tysiące trupów do swoich rozliczeń wyborczych. Mam nadzieję, że w przyszłości odpowiedzą za to co zrobili z naszym krajem przed Trybunałem Stanu.

                          z netu
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 11:28
                          Dziś prawdziwa plaaaaażżżża! COVIDWCÓW z powodu braku pandemii jedynie 25!
                          Przy końcu tygodnia zostanę sam - kolega pracuje na stworzonym naprędce oddziale jednoimiennym. Trzech innych lekarzy ma po tygodniu PLUS, a on pozna wynik własny ok. 18.00. Na oddziale JEDYNA pielęgniarka ma MINUS.

                          Czas na kończenie laby i Prawdziwe Zaangażowanie w ramach nie klepniętego (nie wiedzieć z jakiego powodu) Dobrego samarytanizmu. Prawdziwy mniamniutek
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 13:49
                          Niekompetencja wysadzi PiS w powietrze.
                          W mojej miejscowości zwolniono wieloletniego prezesa spółki wodociągowej, bo pani przedszkolanka, która zna jakiegoś kacyka z PiS, musiała zająć jego miejsce. W Niemodlinie politolog Ziobry zastąpił wybitnego znawcę rybackiego fachu w Gospodarstwie Rybackim...
                          Takich przykładów jest tysiące. To jest moc PiS-u. Wysoko opłacana niekompetencja dowartościowuje matołków tej władzy, daje im tak wysokie wynagrodzenia, że nigdy tej niedouczonej grupie parafian nie byłyby dostępne. Ona zrzuca też odpowiedzialność na niższych urzędników, bo niekompetencja jedynie korzysta ze stanowiska, zajmuje je dla profitów i okazywania wierności partii.
                          Dziś, w czasie pandemii PiS dokonuje zderzenia z rzeczywistością.
                          Nie da się dać wysokich podwyżek i zatrudnić na stanowiskach lekarzy i pielęgniarek swoich historyków i awansować parafialnych meneli, bo chodzi o leczenie ludzi, a nie o zajmowanie wysokopłatnych stanowisk reprezentacyjnych.
                          Dlatego niekompetencja wysadza system Kaczyńskiego.
                          Na nic się zdaje agresja propagandowa, bo ludzie umierają i w obliczu dramatu, durniów oby jak najmniej.
                          Tymczasem rząd wymyślił budowanie szpitali polowych i to w miejscach kultowych, takich jak Stadion Narodowy. Tym samym sugerują, że nie istnieją wybudowane szpitale i stoją w Polsce, jako nieużytki. Jednak parafianie muszą zobaczyć w TVP, że władza robi wszystko, co się da, aby ratować Polaków. Próbują nawet zaangażować opozycję do odpowiedzialności za sytuację.
                          Niekompetencja wylewa się jednak ze wszystkich stron organizacji walki z pandemią.
                          Ministerstwo przekrętów finansowych na pandemii nie potrafi nawet zorganizować przepływu informacji o wolnych miejscach w szpitalach. Sanepid oparty na nierobach Kaczyńskiego, bo tam niewiele było obowiązków, co najwyżej wydawanie decyzji o wysokich karach administracyjnych, teraz dogorywa na zamęczonych pojedynczych fachowcach, których Kaczyński nie zdążył wymienić na swoich nieuków.
                          W centrach zarządzania kryzysowego pełnią dyżury tacy sami niekompetentni urzędnicy i funkcjonariusze. Nie panują oni nad niczym. Stanowią tylko źródło informacji dla rządzących, a nie koordynacji i podejmowania pilnych decyzji.
                          Nie ma lekarzy i pielęgniarek, których PiS wyrzucał z kraju. Odrzucał też karetki i sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zamykał oddziały szpitalne i szkoły pielęgniarskie. W zamian zatrudniał kapelanów i pilnował przestrzegania klauzuli sumienia.
                          Gdzie są dzisiaj obrońcy życia z Ordo Iuris, dlaczego razem z kapelanami nie stoją przy łóżkach, ale nie z kropidłem, lecz z basenem i odkażalnikiem.
                          Dzisiaj, jeśli Polska jeszcze nie upadła na łopatki, to tylko dlatego, że istnieją pojedyncze organizacje, bohaterscy zaangażowani fachowcy, odpowiedzialni lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, samorządowcy, których nie zdążył zniszczyć PiS-walec dewastacji i ruiny.
                          Dziś Polska bałaganem stoi, bo w bałaganie, we mgle niekompetencji najlepiej sprawdza się PiS-burdel złodziejstwa, chamstwa i kłamstwa tej władzy. Oczywiście, w walce o dobro Polaków i ich rodzin.
                          Tym razem jednak chodzi o nasze zdrowie i życie. Dramat, który się rozgrywa, nie znosi idiotów na żadnych odpowiedzialnych stanowiskach.
                          Problem polega jednak na tym, że znowu musi zginąć jakaś część naszego społeczeństwa, aby Polacy zauważyli, jak daleko zostali oszukani i jak daleko partia rządząca wspierana przez kler oszukała ich jak nieświadome niczego dzieci.
                          PiS liczył na tłuste lata dojnej zmiany, okłamywania Polaków i siania między nich podziałów oraz nienawiści. Na budowanie nowej bogatej "łżeelity" "rasy panów". Kaczyński cieszył się z pandemii i traktował ją, jako sprzymierzeńca utrzymywania obywateli w ryzach i wyprowadzania przy tej okazji kolejnych milionów złotych do kieszeni członków PiS-u.
                          Tymczasem okazało się, że nie da się do końca grać życiem i zdrowiem Polaków w autentycznej pandemii, kiedy potrzeba jest organizować i mobilizować społeczeństwo, a nie tylko oszukiwać.
                          Dlatego jestem przekonany, że pandemia wysadzi ten rząd niekompetencji PiS w powietrze. Oby jak najszybciej.
                          Adam Mazguła
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 13:51
                          Generalnie przyklaskuję tej ocenie. Z jednym wyjątkiem!
                          Likozy i strzykaw nie da się zastąpić kolejnym relegowanym ze studiów matołem.
                          Ale da się wyrugać dyrektora jednostki medycznej a zwłaszcza dyrektora d/s lecznictwa/ I na ich stolcu posadzić debila.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 14:25
                          A teraz skurwysyny żądają oddania łóżek zakupionych ze środków WOŚP, której od 5 lat odmówili jakiejkolwiek pomocy w ratowaniu bankruta- Sużby Zdrowja.

                          Jakim to trzeba być cynicznym, mafijnym skurwysynem, żeby bezczelnie na antenie kurwizji prezentować reportaż jakim to draniem jest Kochany Jurek O.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 17:29
                          Właśnie dowiedziałem się o dodatnim wyniku testu u jednego z moich lekarzy.
                          Głównym miejscem jego pracy jest przekształcony w "zakaźny" oddział interny.
                          Adaptacja oddziału trwała GODZINĘ.
                          I oczywiście nie podzieliła obiektu na strefę "czystą" i "brudną".
                          Nie ma zatem ŻADNEJ izolacji od chorych. Skutek?
                          Ponad połowa PERSONELU jest CHORA!
                          Dziś dyżur na oddziale pełni lekarz także z dodatnim wynikiem testu, bo nie ma go kto zastąpić.
                          Nic dziwnego, że mafijne skurwysyny szykują łapankę.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 17:32
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122431975_2407675036207226_6308749900354637125_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=825194&_nc_ohc=55rCUm1OWzMAX8VYt2g&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=cececce270f5da715269be513270358e&oe=5FB46110

                          Oto przedstawiciele Totalnej Opozycji, którzy byli nieobecni w trakcie próby przepchnięcia ustawki "covidowej".
                          Mam nadzieję, że zostaną wyrzuceni z partii macierzystych a nawet złożą mandaty poselskie.
                          Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 20.10.20, 18:35

                          W Krakowie zmarła młoda nauczycielka. Była zakażona koronawirusem. Do szpitala trafiła 15 minut przed śmiercią
                          Dominika Wantuch, Olga Szpunar
                          20 października 2020 | 10:17


                          Podobno uczyła w ramach Uniwersytetu II wieku (wedle kretynia wyspiarskiego)
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 21.10.20, 18:39
                          Szczerze mówiąc nie mam siły.
                          Dziś 72 interwencje.
                          15 osób z klasycznymi objawami COVID.
                          Biurokracja mnie zżera.
                          Trzymajcie się.
                          Spróbuję jeszcze coś napisać, ale kiedy słucham tych pisonich chujów z naczelnym w forpoczcie to odechciewa mi się wszystkiego.
                          Właśnie chuj tomaszewskie z Uci pierdoliło jak jest zajebiście super w walce z pandemią.
                          Te gówna winno się zatrudnić jako salowe na oddziałach COVID.
                          Sfajdali by się po minucie.

                          Kilka szczegółów.
                          100% dodatkowego uposażenia tylko dla WEWANYCH NA ZSYŁKĘ.
                          Te 100% dotyczy NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA W MIEJSCU WEZWANIA
                          Co to oznacza? Załóżmy, że ktoś zatrudniony w NZOZ zarabia 10 tys zł miesięcznie (w takich placówkach t często najoczywistsza oczywiśtość)
                          Dostanie wezwanie do oddziału COVID, w którym najniższa pensja to np. 3 tys złotych. Oznacza to, ze w ramach dobrego samarytanizmu zarobi tam nie więcej, niż 6 tys złotych w dodatku nie mogąc pracować w żadnym innym miejscu.
                          Zajebiście dobry ten samarytanizm.

                          100% płatnego wynagrodzenia za chorobowe w przypadku zachorowania na takim oddziale.
                          TAKIE ZWOLNIENIE MOŻE WYDAĆ JEDYNIE.... ORZECZNIK ZUSI!
                          HAhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - ZUŚ jest zakneblowany na cztery spusty.
                          Wpuszczają po odstaniu w kolosssssalnej kolejce. Już widzę, jak orzecznik rzuca się w wir orzeczeń w kwestii jak wyżej.

                          Wezwanie może otrzymać kobieta świeżo po porodzie, także do miejsca odległego o dziesiątki kilometrów, jeśli małżonek nie jest likozem.

                          Identyczny zapis przemycały skurwysyny w ustawce wiosennej, jednak likoze wyłapali to na czas. Bydło wycofało wówczas ten przepis uzasadniając wsłuchaniem się w słuszny postulat społeczny"
                          Jak widać hołota ponowiła ten wycofany w reakcji na słuszny postulat społeczny artykulik.
                          Skurwysynom wydawało się, iż klepną to w kilka godzin.
                          Chujek terleckie dało dziś w sejmie kolejny dowód skrajnego schamienia.

                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 22.10.20, 17:18
                          wiadomosci.onet.pl/kielce/koronawirus-awantura-o-zalozenie-maseczki-w-kieleckim-centrum-medycznym/pkc2csm?utm_source=onetsg_fb_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&srcc=ucs&utm_v=2
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 25.10.20, 11:13
                          Gdy jakieś bezmużdże pieprzy o "scepionkach" (identyczne bredzenie jak wcześniejsze wyśmiewanie się z umierających, ratowanych za pomocą sprzętu, który ten shit nazwało "plasticzkami") - wolskie realia. O dziwo - wcale nie scepionkowe, a jakże upragnione debilku!
                          I nie zaczepiaj Państwa, bo to ci matołku na zdrowie NIGDY NIE WYCHODZIŁO I NIGDYNIE WYJDZIE! Uniemożliwia to brak mózgu.

                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p843x403/122802537_1845921375557288_4987956017273486105_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=4oazuGwF49sAX-uua1X&_nc_oc=AQnQDpS1i98Ga6l2zuElDsAMccj0ghHVX-_Cl7acoRIeNB4AZCPphuzc-YNAAEk-uWU&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&tp=6&oh=558316774e2b2ac3a052797da81bee16&oe=5FBB0234

                          A teraz sio do kuchni!
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 25.10.20, 11:20
                          Czytaj KAŻDY POST na PODWÓRKU co najmniej 3--krotnie, żeby skumać sens CHOĆ JEDNEGO JAKŻE MĄDREGO SŁOWA (bo to LEKTURA CHOĆ ZBYT TRUDNA-TO JEDNAK OBOWIĄZKOWA!)

                          Otóż debilku - w jednym z nich napisałem, iż WIRUS NIESTETY MUTUJE. Pewnie czytałeś i nie skumałeś.
                          Więc może po kilku tygodniach wreszcie kumasz jakie są tego konsekwencje?
                          (pytanie zbędne, bo to najoczywistsza oczywistość, iż nie masz szansy skumać).
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 03.11.20, 16:52
                          next.gazeta.pl/next/7,173953,26474594,profesor-andrzej-fal-otwarcie-szkol-bylo-jak-kon-trojanski.html?fbclid=IwAR0UsCPnR4DOMbAPOWnPVMtz4XiWY3GlraDWFNux9ahNp2EH7RaOyToyggc
                          Też nas czyta! Huuurrrraaa!
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 04.11.20, 19:38
                          wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-nie-jest-zainteresowana-niemiecka-oferta-pomocy-w-walce-z-koronawirusem/sd3602d?fbclid=IwAR0FsmaU1ZTkSepiUOydrb4LGFI4aUU_rX1m7Ro_5Pi1S3fWd7aupFjrg6M

                          WON NEOIMPERIALIŚCI Z NASZEY NAYUKOCHAŃSZEY OYCZYZNY!
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 05.11.20, 18:33
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123911497_1036274083483049_6155301771683955416_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_5ErCjwBgkYAX-YABoA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=cfcaa40b4bc925941ac88ba6b1489009&oe=5FC86281

                          I SUSZNIE!

                          Od dziś do systemu wprowadzane są wyniki testów z ośrodków prywatnych.
                          To jak? Juto powyżej "ryczącej trzydziechy"?
                          Co te wstrętne żydolewactwo narobiło atakami na Demokratycznie Wybrany Rzond!
                          Niejakie jackowskie już bełkotało o tym źródle pandemii na tvn24.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 06.11.20, 17:21
                          Jeszcze tydzień temu byliśmy na 34 miejscu pod względem liczby chorych. Dzis jesteśmy już na miejscu 17. Za kilka dni przesuniemy się o kilka lokat bliżej pierwszej dziesiątki.
                          Świat zazdrości nam tego tempa.

                          Spływają dane z prywatnych laboratoriów - dotychczas nie uwzględniane w statystykach.
                          Sadzę, iż nadal nie będą podawane do 11.11. - by faszyści mogli deptać Warszawę.
                          Ewentualny cockdown za tydzień.
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 09.11.20, 17:11
                          Kamila Gasiuk-Pihowicz

                          3 satgoedSmproncsozhreSd. ·
                          W miniony piątek Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł wydał decyzję zgodnie z którą od dziś oczekuje, że w ostrołęckim szpitalu nagle pojawi się dodatkowych 100 łóżek dla chorych na COVID-19.
                          K. Radziwiłł zachowuje się jak kapral wydający rozkazy na wojnie, albo uczeń Hogwartu rzucający magiczne zaklęcia. Nie można bez konsultacji ze szpitalami, bez wskazania gdzie mogą przenieść dotychczasowych chorych, wydawać tego typu decyzji! Nie wygramy w ten sposób z COVID-em. To recepta na kolejne niepotrzebne śmierci i kolejne cierpienia pacjentów, którzy zmagają się z innymi chorobami. To oznaka paniki, a nie planowania.
                          Trwająca epidemia koronawirusa nie oznacza, że ludzie przestali chorować na inne choroby! K. Radziwiłł powinien rozumieć to znacznie lepiej niż inni wojewodowie - jest w końcu lekarzem z wieloletnim stażem. Z jednej strony jest jego decyzja o zwolnieniu 100 dodatkowych łóżek z dnia na dzień, a z drugiej są chorzy, którzy dotychczas te łóżka zajmowali. To ludzie czekający na zabiegi. Cierpiący np.na nowotwory i inne poważne schorzenia. Kto z nich po tej decyzji wojewody Radziwiłła może umrzeć? Kto z nich nie doczeka diagnozy, badań albo operacji na którą czekał latami - bo przecież planowe zabiegi w mazowieckich szpitalach również mają być odwoływane po ostatnim zarządzeniu NFZ.
                          Tego typu decyzje, jak piątkowa decyzja wojewody poprawiają sytuację na papierze. Pozwalają potem prezentować na konferencjach prasowych premierowi i Ministrowi Zdrowia rządowe statystyki pełne wolnych łóżek. Tylko potem, po drugiej stronie - po naszej stronie - czyli pacjentów - są kolejki do szpitali, karetki błąkające się po mieście w poszukiwaniu miejsc, odwołane zabiegi planowe, a na koniec rekordowe liczby zgonów w naszym kraju - prawie dwukrotnie wyższe niż rok temu.
                          Ale dzięki tej całej „kreatywnej księgowości” przy „tworzeniu „wolnych łóżek” Pan wojewoda może wyjść do mediów - tak jak dzisiaj rano do RMF FM - i opowiadać, ż „polska służba zdrowia zaskakująco dobrze przechodzi test skuteczności podczas pandemii”...
                         • wscieklyuklad Re: Ja miłosierny... 10.11.20, 13:59
                          Czym m.in. się teraz zajmuję? Śmiercią.
                          Tylko dla zainteresowanych: Dotyczy m.in. branży pogrzebowej.
                          Temat umierania nie jest tematem wdzięcznym, ale niestety ważnym.
                          Dla zainteresowanych, poniżej pismo jako skierowałem do Ministra Zdrowia:
                          mając na uwadze zagrożenie jakie stwarza dla społeczeństwa wirus SARS-CoV-2 (dalej - COVID-19) niezbędne jest aby dążyć do wyeliminowania jak największej liczby potencjalnych źródeł rozprzestrzeniania się wirusa. Z tego względu zgłaszam pilną potrzebę zmian przepisów prawa w zakresie procedury zgłaszania zgonu osób, które były zarażone wirusem COVID-19.
                          Analiza przepisów prawa dotyczących omawianej kwestii wskazuje, że w sytuacji kiedy zgon osoby nastąpi na skutek COVID-19 lub innej choroby (ale osoba zmarła była zarażona COVID-19) lekarz stwierdzający zgon nie może zaznaczyć w karcie zgonu , (w pkt. 18a), że „zgon nastąpił na skutek choroby zakaźnej”. Powyższe ograniczenie wynika z faktu, że w pkt 18a karty zgonu możliwe jest zaznaczenie, iż zgon nastąpił na skutek choroby zakaźnej tylko w sytuacji kiedy przyczyną zgonu jest choroba zakaźna wymieniona w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia z dnia 6 grudnia 2001 r. w sprawie wykazu chorób zakaźnych, w przypadku których stwierdzenie zgonu wymaga szczególnego postępowania ze zwłokami osób zmarłych na te choroby . W cytowanym rozporządzeniu wirus COVID-19 nie figuruje. Informacja o tym, że zgon nie nastąpił na skutek choroby zakaźnej jest również wpisywana do części karty zgonu przeznaczonej dla administracji cmentarza.
                          Zatem mimo iż osoba zmarła miała zidentyfikowane zakażenie wirusem COVID-19, to sposób postępowania ze zwłokami jest identyczny jak w przypadku zwłok osoby, która nie była zarażona wirusem. Opisana sytuacja stwarza w ocenie lekarzy oraz przedstawicieli firm pogrzebowych bardzo duże ryzyko transmisji wirusa na osoby, które mają kontakt ze zwłokami, bowiem zwłoki w takim przypadku nie są w żaden szczególny sposób zabezpieczane przed kontaktem z osobami trzecimi. Brak informacji w karcie zgonu przeznaczonej dla administracji cmentarza, że osoba zmarła na chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19), lub była zarażona tym wirusem powoduje, że nie jest realizowana procedura wskazana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 roku w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (§ 5a – 5c).
                          Powyższa sytuacja w przypadku braku zmian przepisów prawa stanowi potencjalnie bardzo duże ryzyko, że pracownicy zakładów pogrzebowych, administracji cmentarzy oraz rodziny zmarłych będą zarażać się wirusem COVID-19. Doprowadzić to może w dłuższej perspektywie czasu do paraliżu służ odpowiedzialnych za chowanie zmarłych.
                          Mając na uwadze powyższe oraz kierując się troską o zdrowie i życie obywateli wnoszę aby dokonać w trybie pilnym zmian w przepisach prawa, dzięki którym administracja cmentarza oraz zakłady pogrzebowe będą posiadały pełną informację, że osoba zmarła była zakażona wirusem COVID-19. W tym celu zasadne jest aby ustanowić, że w przypadku zwłok osób zmarłych na chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) oraz osób zmarłych, które były zarażone tym wirusem podmiot odpowiedzialny za wypełnienie karty zgonu zaznaczył w pkt 18a oraz w części dla administracji cmentarza (pkt. 10), że zgon nastąpił na skutek choroby zakaźnej.
                          Wadim Tyszkiewicz
                          Senator RP
                          Do wiadomości:
                          - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka