Dodaj do ulubionych

Zgodnie z procedurami?

18.10.20, 23:30
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122052008_3006542819579726_989095480693992367_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Cb3ZRvLN8aEAX9AlfbP&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=7cd6abf800fe6189498ed61150e4d352&oe=5FB3896D
Obserwuj wątek
     • sorel.lina Re: Zgodnie z procedurami? 18.10.20, 23:44
      Michał Wawrykiewicz

      Niegdyś gorliwy prokurator przesłuchiwał kobietę w trakcie porodu. To były tortury, co stwierdził strasburski ETPCz. Teraz torturujący zasiada w nagrodę za służbę w Izbie Dyscyplinarnej. Dziś prokurator przesłuchuje nieprzytomnego adwokata w szpitalu. Jak zostanie wynagrodzony?
       • sorel.lina Re: Zgodnie z procedurami? 19.10.20, 11:52

        JAREK I ZBYNIU, CZYLI O DWÓCH TAKICH CO STRACILI ROZUM, KTÓREGO NIGDY NIE MIELI.

        Aresztowanie Mecenasa Giertycha, i całe tragiczne okoliczności tego kolejnego kretyńskiego wyczynu PiS, to własnoręczny postrzał Kaczyńskiego, i to w obie stopy na raz, jeśli nie w jego obolałe kolano. Wyczyn ten ma miejsce zaraz po odebraniu imunitetu sędzi Beacie Morawiec (paranoja Zbynia ma się lepiej niż kiedykolwiek).
        Teraz, kiedy zagadnienie praworządności staje się coraz bardziej krytyczne w przyznawaniu unijnych funduszy, ‘Geniusz’ Kaczyński aresztuje na bzdurnych zarzutach wiodącego prawnika opozycji, reprezentującego czołowych polskich opozycyjnych i europejskich polityków: Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego, oraz prowadzącego pozew businessmana austriackiego przeciwko samemu Kaczyńskiemu, w sprawie o niezaplacone faktury. Uwaga mediów europejskich i światowych zapewniona. Oto polski pisowski burdel osiągnął nowe szczyty głupoty.
        Nie wiem czy aresztowanie było pomysłem Jarka czy Zbynia, czy też chłopaki się umówili. Tego dowiemy się w kolejnej odsłonie tej farsy. Chociaż jednego zaprzeczyć się nie da – trafiają się jeszcze w Polsce wolne sądy.
        Nie wiem też - być może napaść na Mecenasa Giertycha zapobiegła większej wpadce PiSu, który już tylko kompletnemu idiocie może wydać się ‘prawy i sprawiedliwy’. Być może goryle z policji politycznej PiS znaleźli w kancelarii Mecenasa dowody kolejnej grubszej afery tej szajki. Być może Jarek ma teraz nowy, nowiutki ‘hak’ na Zbynia, albo odwrotnie. Wszystko to tak naprawdę mógłby ogarnąć jedynie równie chory umysł.
        Wśród zagorzałych fanatyków PiS na wieść o aresztowaniu Mecenasa Giertycha podniósł się radosny wrzask o końcu ‘świętych krów’. Okazuje się jednak, że w Polsce rządzą obecnie nietykalne orwellowskie 'święte świnie', które cierpią na chorobę szalonych osłów.
        Patrząc na PiS - przychodzi też na myśl kłębowisko żmij i przysłowiowa małpa z brzytwą – ot, polskie ZOO...
        No i jeszcze Koń Kaliguli.
        Kot, kot…

        A. Żukowski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka