Dodaj do ulubionych

Czarna dziura w Polsce, pazerna i kłamliwa.

27.10.20, 10:42
oko.press/bezocze-mozg-poza-czaszka-zarosniecie-przelyku-brzydkie-dzieci-wadami-wrodzonym/
"...Bolesną kpiną jest mówienie o aborcji z przesłanek embriopatologicznych jako o aborcji eugenicznej. Eugenika w wersji opracowanej przez Francisa Galtona miała służyć odgórnej, sterowanej przez władze, poprawie materiału genetycznego – rasy, narodu, gatunku, społeczności. Przypisywanie podobnych intencji kobietom albo rodzicom podejmującym decyzję o przerwaniu ciąży po rozpoznaniu ciężkiej nieuleczalnej choroby u płodu, jest nie tylko błędne, nie tylko głupie, ale też – jak to niedawno słusznie podsumował w wywiadzie dla Gazety Prawnej genetyk, profesor Lucjusz Jakubowski – zwyczajnie podłe. ..."

Pod linkiem powyżej drastyczne (bardzo drastyczne!!) fotografie tzw, "dzieci nienarodzonych". To takie "dzieci" maja być urodzone, ochrzczone, jak obwieścił Najdroższy Poseł Wszech Czasów.
Oczywiście za opłata "cołaska", jak wszystko w ubogim polskim kk.

Warto obejrzeć te zdjęcia, są szokujące, wstrząsające.
Nie sposób dopatrzeć się człowieczeństwa w biologicznym błędzie. Tak jest: w błędzie, nienaprawialnym uszkodzeniu, które wskaże badanie prenatalne. Ale...to ma być urodzone!!
Może badań prenatalnych też zaprzestać? Czy to też może nakazać unia "tronu i ołtarza" w skansenie teokratycznym?
sad
Obserwuj wątek
    • 1agfa Re: Czarna dziura w Polsce, pazerna i kłamliwa. 27.10.20, 20:02
      https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122995613_1332819030391963_4038218794240145942_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=erCeBjvmVd0AX_6wNNV&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=d72ea2fcc80249288e1cd555e23b05a4&oe=5FBD7B02

Jakże krzepiąca obiecanka!!
      Jednak będą (mają być) badania prenatalne, i to nawet wszystkich kobiet. Naprawdę budująca to wieść, że nawet po siedemdziesiątce...: D No bo jak wszyscy to wszyscy, i babcia też!! Obiecuje człowiek znany ze słowności i prawdomówności : D

A przy okazji: gdzie szczepionki przeciw grypie?! W sasinowych magazynach?!
      • wscieklyuklad Re: Czarna dziura w Polsce, pazerna i kłamliwa. 27.10.20, 20:32
        "Logika" *czytaj brednie) mużdżahedinuf Agfo dała się poznać w programie Moniki Olejnik dziś wieczorem.
        Mużdżahedin jaki.
        Mundroźć mużdżahedina jakiego nr 1: wie pani, jak wykonuje się aborcję? Prowokuje się skurcze macicy w 20 tygodniu ciąży. W tym czasie dziecko ma już wykształcone płuca i jak oddycha to się dusi i odczuwa ból.

Mundroźć mużdżahedina jakiego nr 2: pan profesor (nazwisko nie padło) stwierdził, iż dziecko obarczone wadami letalnymi po urodzeniu nie odczuwa bólu

Taka mundroźć w sam raz dla forów niszowych.
        Jak toto zrobiło dochtorat? Toż taka dysertacja wymaga jednak choćby szczypty logiki (wywodu).

Powalił mnie mużdżak na szezlong!
        • 1agfa Re: Czarna dziura w Polsce, pazerna i kłamliwa. 13.11.20, 03:54
          ProfesÓry...Kiedys o podobnych mawiało się doCHTÓr i doceŃ.
          Fanatyzm to jest, WU. Zarazem biznes polityczny. Świadomy, na zimno kontrolowany proces światowego zniewolenia kobiet. Jedna znajoma Pani mówi, że cieszy się, iż nie musi myśleć o sobie, ale tym bardziej martwi się o zstępnych (zstepne?).
          Ja z kolei już dawno dziwiłem się, jak kobiety mogły, znając Pis i przystawki zwłaszcza żebrowate, głosować na nich!! Niestety a może stety pamiętam "sukcesy" i tendencje lat 2005-2007. A nie wszystkim jest to dane.
          Młodzi dopiero się dowiedzieli i ocknęli, i to dobre!!
          Ad rem:

magazyn.wp.pl/informacje/artykul/ordo-iuris-i-przyjaciele-operacja-ban-na-aborcje

"...To polityczna machina, która idealizuje średniowieczny model życia i zamierza zaszczepić swoją ideologię wszystkim innym. Prawa kobiet są atakowane jako pierwsze, co można obecnie zauważyć w Europie i na świecie"...

Jaka jest właściwa postawa dla kobiety? Otóż jest to postawa całkowitego poddaństwa.
          Niemożliwe ? Proszę, cytat:

"....- Od czasów Ewy tylko jedna kobieta miała właściwą postawę całkowitego poddaństwa, postawę fiat ( niech mi się stanie) . Starajmy się naśladować tę kobietę..."

Są i polonica, oczywiście.
          Znany doskonale z przeszłości niejaki Chazan.

"...podpisał opinię do TK w imieniu międzynarodowej organizacji ginekologów katolickich MaterCare, zarejestrowanej w Kanadzie, w której pełni funkcję dyrektora. Chazan jest jednocześnie ekspertem Ordo Iuris. ..."

Międzynarodówka, proszę Państwa. Zatem nie jesteśmy izolowani w świecie, jak się niektórym malkontentom zdaje, choć towarzystwo z jakim (per procura, bo to rządzący) się zadajemy jest hm...jednak średniowieczne.

Ale na poważnie buntowi i oburzeniu Polek nie dziwię się, zwłaszcza że ich problemy nie są tylko ich problemami: to problemy całych rodzin.

Konstatuję, że nowa fala emigracji młodych, aby ja najdalej od polskiej wyspy szczęśliwości, wkrótce się zacznie.
          Bo mimo że prowadząca w zniewolenie organizacja ma zasięg światowy, to w niewielu krajach osiągnęła taką władzę, na jaką pozwoliła sobie/jej pozwolono, wspólnie z hierarchią kościelną, w Polsce.

Czy to o tej organizacji czegoś nie wolno pisać, o jej finansowaniu? Tak coś mi się obiło o uszy : )

(pogrubienia w cytatach moje).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka