Dodaj do ulubionych

Witaj Nayukochańszy Tatuńciu!.

19.11.20, 17:21
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/126328625_3891784480854711_6604803851211101009_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rS_6ThFnYdoAX8cvWLZ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=a0bc6278caf2557444d663d6fc1239a4&oe=5FDD1D20

Tatuniek witany przez córusię po spłnieniu wolstapowskiego obowiązku.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Witaj Nayukochańszy Tatuńciu!. 19.11.20, 17:39
   Świat żoliborskiego skurwysyna legł w gruzach.
   Jedyny gwarant zachowania pozorów kraju liczącego się w świecie - znoszony pepeg, który pozostawi po sobie wyłącznie odór nie do zniesienia i konieczność naprawy państwa co nawet w amerykańskim wydaniu (wobec rozmiaru dewastacji) zajmie zapewne lata, został posłany na zieloną trawkę.
   Polskie struktury demokratyczne winny teraz uważnie przyglądać się rozwojowi sytuacji z oceanem, gdyż wiele wskazuje, iż ten psychopatyczny megaloman-narcyz może mieć niemałe kłopoty - przekręcił sporo kasy przeznaczonej na podatki i kto wie, czy ów casus nie stanie się remakiem sytuacji Al Capa (identycznego).
   Waga ewentualnych wydarzeń jest istotna nie tyle z powodu źródła ewentualnego zrujnowania tego bandyty gigantyczną karą finansową, ale przebiegu sądowych procesów oraz ewentualnie innych przestępstw jakie przy tej okazji zostaną ujawnione. Stawiane zarzuty mogą stanowić ważny precedens w przyszłych rozliczeniach z naszą lokalna mafią - uzasadnienia wyroków mogą być przydatne gdy dojdzie do fali rozpraw po odsunięciu bydła od władzy.
   • wscieklyuklad Re: Witaj Nayukochańszy Tatuńciu!. 19.11.20, 18:35
    Kim Dzong Un, Alaksandr Łukaszenka z synami (którzy nie mają ponoć objąć schedy po Nayukochańszym Tatuńku) oraz sam Prezydent Wielikoj Rassiji Dablju Dablju Putin, mają ponoć spotkać się we Władywostoku by w trzy pary oczu oraz warg tyleż omówić podstawy państwa mafijno-policyjnego o nazwie Wolska.
    Światowych mediów nie podniecają iż widoki z Mińska i innych biełaruskich ulic/polnych dróżek, nie rusza też śmierć tamtejszych opozycjonistów. Ci ostatni to rosłe chłopaki/dziewczyny, którzy nie mogą pogodzić się z wyborczą porażką a ich nazbyt lewackie (gdyż sponsorowane przez Sorosa) zapędy są betką w porównaniu do wolskiej żydobolszewii, która dąży do obalenia Demokratycznie Wybranego Rzondu i pragnie oddać Nayukochańszą Oyczyznę w łapy krwiożerczych neokolonialistów podżeganych do rozbioru sąsiada przez Angelę M. - komunistkę z urodzenia i mentalności.
    Wymienieni na wstępie Wybitni Przywódcy Świata postanowili spotkać się w ramach panelu dyskusyjnego, by zrewidować swoje podejście do walki z wichrzycielami, mają bowiem identyczne struktury "stapowskie" cechujące się jednak wobec wolstapo wyjątkową delikatością/dyskrecją przynoszą wstyd swym ojczyznom.
    Szczególnym zaskoczeniem dla nich była niebywała brutalność wobec polskiej młodzieży - jak przystało na kraj, w którym problem pedofilii nie schodzi z czołówek prasy polskojęzycznej (faktycznie niemieckiej) działania prewencyjno-represyjne ogniskują się wokół czternastolatków.
    Ponieważ jak mawia sprawdzające się zawsze porzekadło: "do trzech razy sztuka", przypomnę przykłady takich działań.

    Strajk Kobiet - wolstapowskie dwumetrowe draby wyciągają z tłumu maszerujących CZTERNASTOLATKĘ i jej SZEŚCIOLETNIĄ siostrę, przewożą na komisariat by spisać ORGANIZATORKĘ MANIFESTACJI.
    Strajk Kobiet wczoraj - po rozejściu się większości manifestantów dwumetrowe draby sztuk CZTERY osaczają a następnie niosą ulicą CZTERNASTOLATKĘ, która ośmieliła się przez pół godziny razić ich Patryotyczne Wzmożenie hasełkiem wypisanym na tekturowej planszy nie zawierającym ani ośmiu gwiazdek ani innego jawnego/zaszyfrowanego wulgaryzmu.
    W związku ze Strajkiem Kobiet - dziś media sponsorowane przez Merkel i Sorosa podają informację o Stanowczej Akcji wolstapowców, którzy znalazłszy informację o planowanym Marszu Kobiet na fejsbukowej stronicy, nawiedzili rankiem zdemaskowanego przez Wybitnych Informatyków Krapkowickich CZTERNASTOLATKA pilnie studiującego via komputer (lekcje zdalne) tezy ideologii marksistowskiej (choć nie wiedzieć czemu, dotychczas wolstapo nie posłużyło się tym jakże prawdopodobnym argumentem więc jest to zarazem moja spekulatywna podpowiedź)

    Nieco ponad tydzień minął od demolki Warszawy przez zbrojne bojówki mafii. Bandziory zdemolowały EMPIK, podpaliły prywatne mieszkanie a wolstapowców obrzucili dziesiątkami palących się rac i wyrwanymi kostkami brukowymi - jeden doznał urazu pustego łba (pustego bo winien odmówić udziału w zdarzeniach) skutkującego operacją i wielotygodniowym odzyskiwaniem zdrowia - per analogiam niejakie czarzaste (tym razem z małej literki bo to też kretyn wyewoluowany) tak brutalnie popchnęło wolstapowca uniemożliwiającego mu wejście do Seymu (faktycznie dziwi po co tam się usiłowało dostać), że ten - wedle oficjalnego oświadczenia bucka zwanego rzecznikiem "policji" - doznał ZERWANIA WIĘZADEŁ (mam nadzieje, że nie głosowych) i też czeka go wielotygodniowa (wielomiesięczna) kuracja.

    Triada despotów widząc obrazki z wolskich ulic, gdzie bandziory w mundurach w liczbie setek katuja ludzi na ulicach skupiając się na młodzieży, a jednocześnie zdolni jedynie do stworzenia szpaleru i skrycia się za przezroczystymi tarczami przed bydłem wyzywających ich osobowo i atakującym bez żadnych wątpliwości z uznaniem przewagi godnego siebie zwyrodnialca (próba interwencji przez dwumetrowych bohaterów skończyłaby sie zajebaniem gnojów na śmierć, więc stojąc biernie dali dowód, że osobiste korzyści są ważniejsze niż ochrona bezpieczeństwa nazwijmy to środowiska (chyba, że miałoby chodzić o bezpieczeństwo żoliborskiego skurwysyna).

    Trzej Tenorzy musieli zdobyć się na maksimum refleksji.
    W ich państwach dla innych - ponad nich samych i oficjalnych resortów siłowych - faszystów nie ma, toteż należy uściślić działania profilaktyczne, które skutecznie unicestwią rusko-białorusko-koreańkie środowiska wszechmłodzieży i kiboli, by nikt już nie zagroził rządom despotów.

    Szanowny Czytelnik zwrócił niewątpliwie uwagą na określenie WSZECHMŁODZIEŻ.
    Wpisuje się ono doskonale w powyższy wywód. Zadaniem Ziemskiej Trójcy Św. jest bowiem opracowanie taktyki, która z jednej strony tłumiłaby młodzieżowe ruchy lewicujące (anarchizujące życia w ich krajach dobrobytu społecznego) a z drugiej strony stworzyła perspektywę wychowania szczawia wedle modelu nie wiodącego w kierunku jeszcze bardziej niebezpiecznego dla nich faszyzmu, który - jak uczy historia - może wymknąć się znienacka spod kontroli, skutkując zagrożeniem władzy.

    Pozwolę sobie zatem podkreślić Jak Najsłuszniejszą Taktykę Wolstapo: zostawcie w spokoju dorosłych (na Białorusi zatłukli byłego żołnierza sił specjalnych!), nie pozbywajcie się armatnią kulą (Korea) dysydentów.

    Weźcie się jak najprędzej za młodzież.
    Bo takie będą Oyczyzny, jakie ich młodzieży chowanie.
    Butną/buńczuczną młodzież trzeba stawiać przed sądowymi instancjami rodzinnymi, umieszczać w poprawczakach i demaskować przed szkolnymi władzami.
    Pozostali winni przejąć postawę Pawki Morozowa. Czyli nie szperać po internecie, by zachęcać do działań antypaństwowych, ale po to, by wyławiać przykłady nieprawomyślnych postępków rodziców, których winni natychmiast oddawać w ręce Nayukochańszej Władzy.

    Post ma charakter zdecydowanie opiniotwórczy i to w skali światowej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka