Dodaj do ulubionych

Więcej suck niż cess czyli

04.01.21, 20:52
typowy debilizm Wolski.

Cały Narut dywaguje od kilkudziesięciu już godzin czy celebryci skurwysynami są, czy nie. Czy dorastając w latach galopującego komunizmu tak nim przesiąknęli, że próby rehabilitacji w postaci kilkuset minutowego ścigania Birkuta z finalnym ślubem, któremu świadkował "Bolek" w osobie własnej wręczając parze młodej bukiet wciąż symbolicznych postsowieckich goździków.
Aktorce Jandzie jakiś prawosprawiedliwy skurwysyn wytrącił atrybut sztuki w sposób identyczny jak telewizyjny redaktorek w "Człowieku z żelaza" - jest zatem w oczach Prawdziwego Sówerena skończona, a sądząc po wpisach na forach społecznościowych, bliżej jej do "zburnowania" proscenium, niż nagrody w Cannes.
Sóweren nie zauważył faktu, iż lewe ramie równie ochoczo nadstawił Endrju Seweryn - ojciec dziecka Jandy, która to córuchna też pognała do WUM-u. To przeoczenie niesie ze sobą niezwykłe konsekwencję, gdyż w istocie - czego dowodzę na jedynym już opiniotwórczym forum portalu GW jakim jesteśmy -mamy tu do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą i nietypową formą kroczącego nepotyzmu a wiemy, iż pojęcie "kroczący" ma zawsze rewolucyjny podtekst.
Cały powyższy wywód gruntować winien w Czytelniku przekonanie, iż wbrew zapewnieniom innej aktorki -Szczepkowskiej (mojej rówieśnicy) Komuna wcale nie poległa 4 czerwca pamiętnego roku wyborczego - jedynie pomór jej apologetów kres komunie położyć może, zwłaszcza, iż wśród kujniętych jest także Leszek Miller, broniący się tezą bycia pacjentem przestępczej jednostki leczniczej, która wbrew trendowi Ogólnooyczyźnianemu miast poddawać komuchów eutanazji (zgodnej niewątpliwie z Konstytucją co byłoby w stanie potwierdzić kucharzę inkarnowanego), stara się przestępczo i bezpodstawnie przedłużyć im życie.
Stąd kontrola NFZ w siedlisku zła już od godziny ósmej z dwoma zerami, oraz dwie specjalnie w tym celu powołane komisje śledcze, winny nie tylko wywalić ze stolca prezes jednostki marnującej lek odbierany Prawdziwym Wolakom, ale też zaangażować proKURAturę krajową, by ta powsadzała postkomuchów do pierdla na lata długie.

Zidiociałe merdia pierdolą od godzin długością do zbrodni tożsamych jakiż to się Dramat Narodowy rozegrał, tragizmem swym znacznie przewyższający Noc Listopadową a nawet monolog Kordiana na Mąt Blanku, w każdym razie nikomu tu do śmichów-chichów - że o Weselu nie wspomnę.

Aktorka Janda z wyrazem twarzy zastygłego w katatonii Sfinksa, próbowała rozpaczliwie ratować sytuację i odcinać się od komuszych korzeni, gdy kilo schabu dostawało się po znajomości (np. w kiosku w "Misiu") i byłoby dla niej lepiej, gdyby zastosowała sprzedawany w tymże kiosku szampon, jako, że wsobne wyzbycie się owłosienia, dawałoby wystarczającą ochronę przed ostrzyżeniem do łysej pały przez Narodowców, na co Janda z pewnością zasłużyła. Na nic tedy próby zapewnienia alibi sobie i bandytom, na nic łgarstwo, iż na wstrzyknięcie zaproszona została w trakcie pobytu w teatrze własnym z grupką podobnych jej postkomuchów, gdyż jedynie w ten sposób można było uratować zagrożone koniecznością wywałki do szamba niewyszczepione dawki antyłajdusa.

Redachtor Stankiewicz przyjął telewizyjną postawę Raskolnikowa - był tak zszokowany, zawstydzony i zniesmaczony naporem komunizmu, że gdyby aktorka Janda wraz z resztą igrców znalazła się w zasięgu jego Złotoustych i Propaństwowych warg, z pewnością splunąłby jeśli już nie w komusze ryje, to zapewne pod stopy złoczyńców.

By nie przedłużać powiem Wam jak to wygląda na moim podwórku (tym razem nie forumowym) gdyż jak już wiecie mam być jednym z dwóch koordynatorów szczepień w bałuckim lecznictwie otwartym.
Pominę oczywiście fakt, iż o szczepionkach ni słychu, ni widu, podobnie jak informację, iż placówka zasypywana jest telefonicznie i bezpośrednio (poprzez zdecydowane walenie do drzwi i próby wyrwania klamki od zamkniętych drzwi wejściowych - teleporady!) deklaracjami natychmiastowego poddania się szczepieniu - to także relikt komunizmu z czasów wszechpotężnych włókniarek dopieszczanych nie tylko przez władzę ale i Jana Pawła II, gdyż agresorom wydaje się, iż winni być - jako komuniści-postkomuniści - zaszczepieni jeszcze przed likozami mną czyli.

W dniu dzisiejszym przed poradnie zajechał Pik Up. Celem przyjazdu było wypożyczenie jednej z full wypasionych szaf z zasobów poradni. Szafa miała na godzin kila wirtualnie wcielić się w aktorkę Jandę czyli zagrać w spektaklu (oczywiście rolę mima)
Przewieziono ją do tej drugiej bałuckiej placówki koordynującej szczepienie, gdyż jutro ma się tam zjawić... lokalna telewizja, żeby kręcić. Kręcić będą stojącą nieruchomo i odzyskaną z rąk komuszych szafę. Być może na tle szafy stanie dr€gi koordynator, by w tak pięknej scenerii wypowiedzieć do mikrofonu zdań kilka i uspokoić Narut, że tych kilkanaście szczepionek zmarnotrawionych na komuchów w tym Łodzianina Millera co to wpuścił Wolskę w maliny podpisując akces do Junii w towarzystwie innego komucha Kwaśniewskiego znaczy) nie ma żadnego znaczenia znaczenia, bo szczepionek i tak ni ma i długo nie będzie. Akcja w poradni-konkurentce ma pewnie na celu uniknięcie spłoszenia moich podopiecznych, bo liczba chętnych - obecnie kolossalna, mogłaby stopnieć do Zera, a że jedno już przecież mamy, to mnożyć ich nie wypada, a i po co nie ma.

Szafa grająca (ale tylko rolę epizodyczną) po sfilmowaniu ma powrócić na swoje łono - do nas znaczy.
O czym informuję pozostając w nadziei, iż mi jej nie poobijają z jednej strony, a z drugiej, iż zasłuży na Oscara za rolę trzecioplanową.

Takie to problemy ze szczepionkami teraz przerabiamy na codzień.

A zdebilałe do cna publikatorżnctwo szuka tematów.
Przy takich merdiach szans na przejęcie władzy nie mamy.
Wie ktoś, czy Czarnecki złożył zażalenie na kradzież jego banu przez mafię?
Nie?
I O TO CHODZIŁO!
Zaszczepionych spod lady było znacznie więcej.
Pozostaję w nadziei, iż kolejne dni intensywnych dochodzeń zdemaskują następnych złoczyńców-komuchów nieżyczliwych wadzy.

Ja teraz martwię się wyłącznie o to, by szafa wróciła do mnie w stanie nienaruszonym i była piękna jak do teraz.
Postawię na starym miejscu, poklepię i łagodnie zapewnię: SZAFA GRA.

Ktoś powie, że grała?
Jak Janda i jej pobratymcy.
Bo przecież mamy teraz pandemię, która jedynie potencjalizuje śmieszność Naszey Nayukochańszey Oyczyzny, tak bardzo spragnionej zssysanego (suck) cessu.

Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Więcej suck niż cess czyli 04.01.21, 20:58
   Polityk wydał oświadczenie, w którym przyznał się do szczepienia poza kolejnością, 29 grudnia 2020 r. Podkreślił jednak, że wcale o to nie zabiegał. Po prostu skorzystał z możliwości, jaką stworzył mu dyrektor ZOZ, Norbert Krajczy.
   "Fakt mojego zaszczepienia wyniknął z wyraźnego zaproszenia od Dyrektora ZOZ w Nysie Pana Norberta Krajczego i nie było to z mojej strony w żaden sposób zaplanowane” – tłumaczy w swoim oświadczeniu z 2 stycznia Andrzej Kruczkiewicz.
   Podkreślił też, że chciał towarzyszyć w szczepieniu Norbertowi Krajczy, przekonany o tym, że będzie mógł dać przykład lokalnej społeczności, a wszystko jest zgodne z obowiązującymi procedurami.

   z netu.

   Przykład to trzeba brać z Bonapartego!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka