Dodaj do ulubionych

Zdebilaly TRAMPEK oszalal!

07.01.21, 08:11
To co wczoraj sie w USA dzialo to czegos takiego w calej historii USA nie bylo!
Tak wyglada jak PSYCHOLE sie do wladzy dostana.....
Obserwuj wątek
        • wscieklyuklad Re: Zdebilaly TRAMPEK oszalal! 19.01.21, 15:45
         Podobno Żul Jani nie może być adwokatem, bo jest świadkiem.

         Bidulko - Żul Jani JEST WSPÓŁWINNYM A NIE ŚWIADKIEM bo wygłaszał identyczne tezy co jego świr-zwierzchnik i także nawoływał do obrony "demokracji" Będzie więc świadkiem przestępstwa (współodpowiedzialnym) a nie świadkiem obrony.I oby został stosownie do zbrodni ukarany razem z pepegiem
         • wscieklyuklad Re: Zdebilaly TRAMPEK oszalal! 19.01.21, 15:53
          Tu masz głuptasku szczegóły:

          Stowarzyszenie Adwokatów (Bar Association) stanu Nowy Jork w USA rozpoczęło dochodzenie w celu usunięcia z tego grona osobistego prawnika prezydenta Donalda Trumpa Rudy'ego Giulianiego. Wiąże się to z jego przemówieniem z 6 stycznia do uczestników demonstracji na Kapitolu w Waszyngtonie.
          – Jeśli się pomylimy, zrobią z nas głupców, ale jeśli mamy rację, wielu z nich pójdzie do więzienia. (...) Przeprowadźmy próbę w walce – cytuje stacja FOX słowa Giulianiego z 6 stycznia.


          Precyzuje, że dochodzenie wobec byłego burmistrza Nowego Jorku i osobistego prawnika prezydenta Donalda Trumpa wszczął prezes Stowarzyszenia (NYSBA) Scott M. Karson zgodnie z jego statutem. Statut NYSBA stanowi, że „żadna osoba, która opowiada się za obaleniem rządu Stanów Zjednoczonych, jakiegokolwiek stanu, terytorium amerykańskiego lub zawładnięcia jego własności siłą lub w nielegalny sposób, nie może być członkiem Stowarzyszenia.

          Wystąpienie Giulianiego miało miejsce, zanim tłum wtargnął do budynków Kongresu. „Stowarzyszenie twierdzi, że Giuliani zwrócił się do tysięcy ludzi, powtarzając bezpodstawne twierdzenia Białego Domu o powszechnych oszustwach wyborczych podczas wyborów prezydenckich i drugiej rundy (głosowania) w Senacie Stanów Zjednoczonych” – podkreśla FOX.

          NYSBA wylicza, że w ostatnich miesiącach otrzymała setki skarg na Giulianiego i jego wysiłki w imieniu prezydenta Trumpa, by podważyć legalność wyborów prezydenckich w 2020 r. Jak dodaje, ma obowiązek bronić praworządności.

          „Ta decyzja ma historyczne znaczenie dla NYSBA i nie podjęliśmy jej łatwo. Nie możemy stać bezczynnie i pozwolić, aby osoby, które chcą rozerwać tkankę naszej demokracji, wymknęły się spod kontroli” – przytacza FOX oświadczenie stowarzyszenia prawników

          Nowojorskie Stowarzyszenie Adwokatów zaznaczyło też, że Giuliani będzie miał okazję do złożenia wyjaśnień oraz obrony swoich wypowiedzi i postępowania. z netu

          Kumasz czaczę, czy jak zwykle nidudu?

          ON ZASIĄDZIE NA ŁAWIE OSKARŻONYCH WYWALONY Z KORPORACJI ADWOKACKIEJ!


          Bossszzzzeee, matołkom naprawdę winno się cenzutować posty a nie pogrążać bezkreśnie i tak już dołujące forum

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka