Dodaj do ulubionych

Za durne dupska i tak trzymać!

22.01.21, 17:24
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141810318_2108361139301138_6697009432713120344_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GIIj2Bqm168AX-Enpxl&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9fce285bf1823ed03178b3c1da63015d&oe=603148BD
Obserwuj wątek
      • wscieklyuklad Re: Za durne dupska i tak trzymać! 22.01.21, 19:07
       KOBIETY MÓWIĄ WIRTUALNEJ POLSCE, ŻE JAKIMOWICZ KŁAMIE - FLIRTOWAŁ I ZABRAŁ DZIEWCZYNĘ DO POKOJU
       Kobiety, które mogą być świadkami w sprawie podejrzenia o gwałt powiedziały dziennikarzom Wirtualnej Polski, że są teraz zastraszane i zniechęcane do zeznań przez organizatorów imprezy. Mówią im, że będą miały problemy i żeby się nie mieszały. "Organizator już nas straszy, że będziemy ciągane po sądach". Organizator zakazał im rozmawiania i kontaktowania się ze zgwałconą dziewczyną.
       Uczestniczka wyborów miss, o których pisał dziennikarz śledczy Krysiak, w rozmowie z portalem WP miała przyznać, że podczas zgrupowania w hotelu pod Łukowem znalazł się tam niespodziewanie Jakimowicz. Miała opowiedzieć również o tym, jak podczas jednej z kolacji w hotelu zachowywał się ten gwiazdor TVP.
       Nikt nam nie wyjaśnił, dlaczego siedzi z nami, ale wydaje mi się, że po prostu uznali, że to będzie dla nas takie "wyróżnienie" - mówiła.
       Jakimowicz miał być bardzo rozluźniony:
       Był bardzo otwarty, wygadany i sympatyczny. Trochę flirtował z nami, jednej nawet pozwolił karmić się widelcem - relacjonuje kobieta.
       Ponoć podczas kolacji doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Uczestniczka, która miała wcześniej zachowywać się dziwnie, podobno kłóciła się jednym z organizatorów. Jakimowicz miał wówczas zareagować.
       Gdy między nią a organizatorką wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, to on wstał, powiedział: "Dajcie mi z nią porozmawiać. Ja do niej pójdę i z nią porozmawiam", a następnie poszedł z płaczącą dziewczyną do pokuju - mówi informatorka WP.
       Kobieta miała dodać także:
       Tamtego wieczoru już nie widziałam ani jego, ani jej. Zapytałyśmy się później organizatorki, czy już wszystko dobrze z tamtą dziewczyną, czy się uspokoiła. W odpowiedzi usłyszałyśmy, że dostała swój pokój [pozostałe uczestniczki dzieliły wspólne pokoje - przy.red], jest w nim i wszystko jest ok.
       Informatorka WP miała przyznać też, że następnego dnia widziała Jakimowicza i wspomnianą kobietę. Ta miała być roztrzęsiona.
       Stała przed hotelem. Była jakby w amoku. Roztrzęsiona, zapłakana - oceniała.
       Organizatorzy mieli zabrać ją osobnym autem i wywieźć gdzieś prawdopodobnie do Warszawy. Według kobiety organizatorzy poprosili pozostałe uczestniczki, by zerwały kontakty ze wspomnianą kobietą, kazali wykasować wszelkie kontakty z nią, usunąć ze znajomych.
       Okazało się też, że organizatorzy zaczęli usuwać wszelkie ślady pobytu zgwałconej dziewczyny. Wykasowali nawet zdjęcia na których była widoczna w mediach społecznościowych z imprezy i pousuwali jej nazwisko z dokumentów zgromadzenia, wykluczyli ją też z konkursu.
       Sprawą zgłoszonego gwałtu się zajmuje teraz bardzo niemrawo prokuratura w Lublinie.
       DOŚĆ BEZKARNOŚCI GWIAZDORA TVP
       Ośrodek dostał ponad 30 zgłoszeń od osób, które były znieważane w mediach społecznościowych przez Jarosława Jakimowicza.
       – Większość komentarzy zostawianych przez pana Jakimowicza oraz prywatnych wiadomości, które wysyłał, brzmiała podobnie. Wygląda na to, że aktor ma obsesję na punkcie tego, kto jest prawdziwym mężczyzną, a kto nie jest. Jego ulubione określenia, kierowane do zupełnie przypadkowych osób „spotkanych” w mediach społecznościowych, to „ciota”, „cwel”, faja”. Ze wszystkich znieważonych, pięć osób zdecydowało się wejść na drogę prawną. Jako ośrodek oferujemy pomoc prawną pokrzywdzonym, pełnomocnictwo i finansowanie procesu.

       z netu
             • wscieklyuklad Re: Za durne dupska i tak trzymać! 23.01.21, 08:47
              W piątek potwierdziły się informacje, że rząd wysłał do konsulatu w Londynie paszport dyplomatyczny dla Polaka w śpiączce i planuje przetransportowanie pacjenta do kraju. Pierwsze informacje na ten temat przekazał neurochirurg prof. Wojciech Maksymowicz w programie WP "Newsroom".
              • wscieklyuklad Re: Za durne dupska i tak trzymać! 23.01.21, 12:48
               Totalna i nieodwracalna a zarazem postępująca w tempie nadświetlnym destrukcja muzgu.
               Hałahał stwierdziło, iż „oszczędne” gratulacje dla Szanownego Pana Prezydenta Józka Bajubajdena wynikały z faktu, iż podano... wyniki sondażowe.
               Po takich samych wynikach sondażowych cztery lata wstecz psinka zahałhało na drugi dzień z pupowazeliniarskimi gratulacjami.
               To dramat intelektualny i wizerunkowy dla Naszey Nayukochańsżey Oyczyzny.

               Musimy wytrzymać najbliższe trzy i pół roku, a potem rozliczyć przed trybunałem Stanu.

               Strach jedynie co toto jeszcze nabruzdzi.
               Popatrzcie jak wielkie znaczenie ma wsparcie rodziców. Bez nich dziś toto zamiatało pewnie ulice z takim potencjałem muzgowym.
                  • wscieklyuklad Re: Za durne dupska i tak trzymać! 24.01.21, 06:53
                   JAKIMOWICZ ROZKOPYWAŁ ŚWIEŻY ŻYDOWSKI GRÓB NA CMENTARZU - HIENA CMENTARNA Z TVP
                   Gwiazdor TVP przyznał się, że postanowił zostać hieną cmentarną i w tym celu wraz z kolegami zaplanował popełnienie tego obrzydliwego przestępstwa na cmentarzu żydowskim w Warszawie przy ulicy Okopowej.
                   Mężczyźni zdecydowali, że rozkopią świerzy żydowski grób, by dostać się do zmarłej osoby i okraść grób z cennych przedmiotów jakie spodziewali się tam znaleźć.
                   Jakimowicz poczynił przygotowania do tego przesteostwa - wchodził na cmentarz, prowadził obserwację i w końcu gdy odbył się jeden z pogrzebów wspólnie z innymi sprawcami rozpoczął rozgrzebywanie grobu.
                   Sprawcy nie dokończyli jednak zaplanowanej peneteacji grobu, zostali bowiem nakrycie na tym przestęostwie przez strażnika i spłoszeni.
                   W związku z ujawnieniem tych informacji, które co podkreślamy potwierdził sprawca - zmuszeni jesteśmy zawiadomić warszawską prokuraturę.
                   Jeszcze dzisiaj Ośrodek złoży zawiadomienie w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z wnioskiem o zatrzymanie i ukaranie sprawców tych haniebnych czynów.
                   To nie jedyne przestępcze czyny Jakimowicza, które wyszły na jaw w ostatnim czasie. Gwiazdor TVP przyznał się do handlu dziećmi przeznaczonymi do gwałcenia przez mężczyzn o skłonnościach pedofilskich. Sam kupił 12 letnią dziewczynkę, a potem oddał ją w ręce streczycieli pozostawiając dziecko na pastwę losu.
                   DOŚĆ BEZKARNOŚCI GWIAZDORA TVP!
                   Ośrodek dostał ponad 30 zgłoszeń od osób, które były znieważane w mediach społecznościowych przez Jarosława Jakimowicza.
                   – Większość komentarzy zostawianych przez pana Jakimowicza oraz prywatnych wiadomości, które wysyłał, brzmiała podobnie. Wygląda na to, że aktor ma obsesję na punkcie tego, kto jest prawdziwym mężczyzną, a kto nie jest. Jego ulubione określenia, kierowane do zupełnie przypadkowych osób „spotkanych” w mediach społecznościowych, to „ciota”, „cwel”, faja”. Ze wszystkich znieważonych, pięć osób zdecydowało się wejść na drogę prawną. Jako ośrodek oferujemy pomoc prawną pokrzywdzonym, pełnomocnictwo i finansowanie procesu.

                   Z netu

                   Ojtamojtam

                   Od razu do proKURAtury. A ona ma już aż nadmiar pracy w związku z polowaniem na Szanownego Pana mecenasa Romcia Atomcia Giertycha.
                   Przecieź ta cała mafia to zbiorowisko dewiantów i bandziorów, więc jak toto miało nie zostać gwiazdorem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka