Dodaj do ulubionych

trampek spasion!

14.02.21, 19:23
Jakież to szczynscie dla zakamuflowanej opcji niemieckiej, faszystowskiej łemigracji i naturalnie dla Świata i Kosmosu.
Stosunkiem głosów 57/43 (w pierwszej grupie było aż siedmioro senatorów z Partii Republikańskiej) uznano, iż trampek kryształowym obuwiem jest i może se spokojnie czekać, aż dobierze mus się do sznurówek system penitencjarny, działający wciąż według reguł konstytucyjnych demokratycznego państwa prawa. A podeszwa wkrótce rozgrzeje się do czerwoności, o finansowe (głównie podatkowe) przekręty mrożą krewni żyłach instytucji skarbowych. Nie ma też wątpliwości, iż światło dzienne ujrzą też inne przekręty równie dolegliwe w skutkach.
Oczywiście stosowne instytucje muszą działać z zachowaniem dużej dozy ostrożności, gdyż liczba świrów będących zwolennikami yntelektualnego bliźniaka jest zastraszająco olbrzymia i najpierw trzeba przygotować kraj na wypadek zbiorowych aktów przemocy w obronie paranoika.
43 senatorów mogło więc spokojnie wcisnąć guzik innocent, co zakamuflowana opcja niemiecka i faszystowska łemigracja przyjęła z egzaltacja bliską orgazmu, gdyż od innocentury do inkarnacji jest krok jeno a to już w prostej linii sprawia wrażenie, iż nasz Chrystusik wciąż jednak ma braciszka, tylę, ze za oceanem i w równie do dupy sytuacji w jakiej schizoid może się znaleźć za trzy latka.
A senatorowie spać mogą sobie spokojnie, bez obaw o Gniew Ludu Protrampkowego. Świra bowiem winny załatwić oficjalne urzędy bez utraty wizerunku (choć już nie twarzy) senatorów.

Tak czy inaczej ratlerek już nie będzie musiało wystawać pod windą by uścisnąć dłoń pepega i nie strzeli se też słitfoci zgięty w pół nad biurkiem w Owalnym rooomie.
Dobre i to.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: trampek spasion! 14.02.21, 19:55
   Światełko w tunelu!

   Sąd w Georgii będzie rozpatrywał przestępstwo trampka znane nam z ujawnionego nagrania rozmowy z gubernatorem, którego to świrzę namawiało do sfałszowania wyników wyborów poprzez dopisanie do listy głosujących co najmniej 10.000 „zwolenników” pepega.
   To dobry początek wykańczania schizoida.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka