Dodaj do ulubionych

Bo jak nie on, to kto?

16.03.21, 18:12
OKO.press

Radosław Korzycki
16 marca 2021
Administracja Bidena nie będzie patrzeć przez palce na zamach na media i praworządność w Polsce.

oko.press/biden-i-polska-nie-bedzie-idylii/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2DOxCe0Jw85dRoZ4jnthEB6kWuG6aEjx8rDR6p2VLGdSiQDWT8dhJIMK0#Echobox=1615903250
Brudne pały (za obajtkiem) wydały wyrok na Węgry a co za tym idzie na Wolskę.
CUŁE stwierdziło, iż nakładanie podatku na wolne media leży w gestii państwa i Junji nic do tego, bo to nie narusza Junijnyh przepisuf.
Tym samym usankcjonowano likwidację ostatniego już niezależnego medium na Węgrzech - progresywny podatek wykończył je w lutym be er.
Można sobie wyobrazić szczynście żoliborskiego świra, które zapewne odkorkuje dziś Szampanskoje Igristoje schłodzone pod rozpadającym się daszkiem nad balkonikiem, gdyż CUŁE zapaliło właśnie zielone światełko do demolki wolskiego publikatorżnictwa. CUŁE - mimo, iż to przecież instytucja prawna, nie zająknęło się ni słówkiem uzupełniającym wyrok, gdy należało oczekiwać stwierdzenia, iż wprawdzie podatki są dozwolone, jednak demolka niezależnych mediów (wynikająca z tego finansowego obciążenia) już nie.
Cała zatem nadzieja w hamerykańskim żydolewactwie, które jest już jedyną szansą na ocalenie resztek demokracji (via niezależne media) w Wolsce.
Wyzwaniem będzie przedłużenie koncesji dla TVN jesienią be er. Trzymajmy kciuki za lewackich pejsatych, by pokazali mafii gdzie jej miejsce.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka