Dodaj do ulubionych

Wielgi suckcess matołuszka

21.03.21, 17:09
matoluszek klasycznie pierdoliło, że osobiście telefonowało do Janielci by ta wpłynęła na służby medyczne i umożliwiła udział w meczu z Brytami naszych kopaczy.
Ciemny Lud ze Zbysiem Bonkiem łyknął haczyk i zesrany ze szczynście podziękował Wybitnemu Negocjatorowi,

Tymczasem :

Instytut Kocha działa na podstawie statystyk zachorowań w Wielkiej Brytanii. Nie patrzy na to, czy kanclerz Merkel zadzwoni i powie, że "Morawiecki i Boniek do mnie dzwonili. Zróbcie coś, żeby Lewandowski mógł jechać na mecz do Anglii." Takie myślenie to bajki - mówi w rozmowie ze Sport.pl Thomas Dudek, niemiecki dziennikarz redakcji Cicero Online zajmujący się Europą Środkowo-Wschodnią, prywatnie także wielki fan sportu. Dudek podkreśla, że choć do rozmowy Morawiecki-Merkel rzeczywiście doszło, nie miała ona żadnego wpływu na ostateczną decyzję władz sanitarnych w Niemczech.
- Niemcy to państwo federalne i sanepid każdego landu może robić prawie wszystko, co chce. To aktualnie widać też np. w 2. Bundeslidze. Sanepid w Kilonii wysłał całą drużynę Holstein Kiel na kwarantannę, w innych landach sanepid nie był tak konsekwentny - zauważa Dudek.

Z netu
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka