Dodaj do ulubionych

Deendyzacja ante portas,

17.04.21, 18:31
I niech nawzajem pozagryzają bydlęta mafijne.

Wojna na prawicy toczy się na szczytach, wśród liderów ale i partyjnych złotych dzieci, którzy bez pardonu targają się po szczękach.
👉🏻 A to odbywa się na różnych poziomach; od polityki europejskiej do lokalnej.
🔷 Żenującą jej próbkę dali nam w ostatnich dniach: wiceminister sprawiedliwości z Solidarnej Polski i bliski Ordo Iuris wiceminister spraw zagranicznych z ramienia PiS.
🗣 „Paweł Jabłoński pisał ustawy dyktowane przez Brukselę, żeby rzekomo łagodzić spór na linii Polska - UE. Efekty tego są takie, że rozporządzenie o tzw. praworządności, uznaniowe, taki bicz ideologiczny, w którym będzie można w każdym momencie zabrać Polsce unijne pieniądze, wejdzie w życie” - powiedział Woś.
👉🏻 A wcześniej Jabłoński wbił szpilkę w czuły punkt wiceprezesa partii Ziobry:
- „Jakość pracy prokuratury przez lata pozostawiała wiele do życzenia. (...). Najwyraźniej coś w prokuraturze nie działa. Trzeba to dokładnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. (...). To kompromitujące i groźne dla państwa. Ludzie, którzy dopuścili się przestępstw powinni trafić do więzienia”
🔴 Panowie, których wydawałoby się, że łączą wspólne korzenie a nie tylko to samo raciborskie liceum, wpisują się także w konflikt w miejskim samorządzie;
ten wiceminister z MS od więzień popiera byłego wiceprezydenta wyrzuconego przez panującego prezydenta miasta,
a drugi, ten z MSZ, wręcz przeciwnie, jego poparciem chwali się obecny włodarz miasta.
❓ Jakiś komentarz? Pajdokracja? Tragifarsa!

Z netu
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka