Dodaj do ulubionych

I GORe mniejniżzero wyROCHane!

23.04.21, 18:52
Żydolewactwo zawyło z zachwytu na wieść o wczorajszej decyzji o zakazie doprowadzenia Szanownego Pana Sędziego IGORa Tulei przed oblicze półgłówków z proKURAtury.
"Sfajdali się ze strachu".
"Wreszcie poszli po rozum do głowy"
"Przestraszyli się Junii Jewropejskiej, która w odwecie kurek szmalcu zakręcić może"
"Zlękli się rozpierdówki w łonie Zjednoczonej Prawiczki i widzą na horyzoncie utratę władzy, z okrutnymi tego faktu konsekwencjami dla siebie"


HAhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhahaha - bo to pora na heheszki!

Trzeba być zatwardziałym żydolewakiem, by takie tezy stawiać!

Bydło mafijne nie ma żadnych obaw, lęków, wizji czarnych gdyż paranoicy nie mają zdolności logicznego pojmowania świata.

W dupie mają lęk (bo takie uczucie jest im obce_
W dupie mają rozum (co jest najoczywistszą oczywistością, gdyż jak uczy codzienna praktyka, myśli bydła wokół się dupska koncentrują)
Gdzie mają Junię Jewropejską tłumaczyć nie trzeba.
O reperkusjach nie warto wspominać bodaj przecinkiem, gdyż bydło wie doskonale, iż każde przyszłe wybory MUSZĄ BYĆ SFAŁSZOWANE, gdyż w przeciwnym razie na dupsku porobiłyby się bydlętom skrofuły od spędzania blisko 100% czasu w pozycji Sitting Bulla na twardej, zasyfiałej więziennej pryczy.

A tak skoro, to warto zastanowić się nad genezą wczorajszego rozgrzeszenia groźnego przestępcy i antypaństwowca IGORa..

Akcja siłowego doprowadzenia Szanownego Pana Sędziego podjęta została na zdecydowane polecenie psychopaty "ujemnego" yntelektualnie.
Toże coś w ostatnich dniach dając do zrozumienia JPZICHK, że szykuje do szybkiego przejęcia schedy po zramolałym i coraz więcej śliniącym się dziadu, któremu w duchu poleciło spieprzać, zablokowało kilka istotnych dla mafii głosowań.
Kumulacja "veto" jest tak znacząca, iż zbbbbbbaaafffffccccccaaajjjjjeeeeew uleglo niebywałemu wkurwowi.
To ostatnie zanalizowało wszelkie za i przeciw i wykombinowało, iż wobec bliskiego rokoszu, ewentualnemu panoszeniu się kmiota można zapobiec jedynie uzmysłowieniem temuż, iż zawartość shitu pod pazurami jest tak olbrzymia, że mniejniżzero winno stuknąć si w pusty łeb, gdyż parasol ochronny może ulec zamknięciu, kaczelnik może ogłosić nowe wybory, by po nich postawić palanta przed sądem, który zrobi z dupska matoła rzeszoto.
W tym celu posłużono się wyjątkową gnidą w gronie dyspozycyjnych krańcowo proKURAtorów, dobrze bowiem wiemy jakim skurwysynem jest niejakie roch, które skazało na tortury rodzącą, przewożąc ją do aresztu i tam przesłuchując bez baczenia na akcję porodową. Takie bydlę ie ma żadnych oralnych zasad,i nijakie opory, więc werdykt wydawał się najoczywistszą oczywistością co podkreślał przed wydaniem zakazu nawet sam główny bohater tego "procedowania".
Podobne przekonanie musiało mieć zbysio już z pewnością szykujące skuwanie IT w świetle kamer i stosownych do wydarzenia komentariolusów.

kaczelnik pokazało zbysiowi, iz tylko wydaje się temu czemuś, iż trzyma cała proKURAturę w garści i nikt nie ośmieli się przeciwstawić nakazom z góry.
kaczelnik dał sygnał, iż władza spoczywa w jego płetwach i to Nowogrodzka a nie obora zbysia bedzie wydawała rozkazy resortom siłowym.
Gdyby było inaczej i decyzja nie zapadła po rozkazie zbbbbaaaffffcccccaaajjjjeeeewwwa, to Szanowny Pan Sędzia IT juzżdziś siedziałby w areszcie.

Najbliższe dni pokażą jak wielka jest moc opiniotwórcza naszego forum (jedyne już takie na portalu GW)

zbyś i przyboczne godzilla szukają teraz panicznie dróg wyjścia. Z pewnością złożą odwołanie od postanowienia.

Pytanie: czy znajdą kogoś z odpowiednią zawartością zebranych nań teczek, kto ze strachu przed ujawnieniem zawartości nakaże jednak zmianę decyzji i wywleczenie Szanownego Pana Sędziego skutego kajdankami mieniącymi się we wschodzącym wolskim słoneczku z Żoliborza.
W gronie bydła jest z pewnością kilku kandydatów do wyrażenia zgody na taką akcyjkę.

To przyszłe wydarzenie o kolosssssaaaaallllnnnnyyyym znaczeniu dla Wolski i Powstałego z Kolan Suwerena, który skutecznie odpiera neoimperialistyczne ataki Szanownej Pani Kanclerz podupadłych skrajnie Niemiec (vide dramatyczne położenie starowinek, które nie mają widoków kujniecia się modernie Picerem nad czym nieutannie poszlo-chują).

Jeśli wygra "ujemne" kaczelnik może zarządzić szybsze wybory, które i tak wygra fałszując je, ale już bez wysłanego w niebyt zbysia.
Pozostaje pytanie nie bez znaczenia - jak mocne kwity skrywa mniejniżzero.
Postawienie zbysia przed Trybunałem Stanu nie zapobiegnie przecież zalewowi przecieków do żydolewackiego publikatorznictwa.
Co się komu opłaci pokaże niedaleka przyszłość.

Jest szansa dla zbysia choć jedynie skrajnie teoretyczna.
Może poprosić przygłupska o zbadanie, czy decyzja rocha wyROCHUjąca go z wygodnego fotelika jest z godna z Konstytucja, która nakazuje równe traktowanie KAŻDEGO PRZESTĘPCY do grona których zaliczenie Szanownego Pana Sędziego Igora Tulei jest przecież koniecznością.

Tak czy inaczej z łatwoscią przywołuję histeryczne popiskiwanie zbysia, gdy zostało wypierdolone z koalicji i mikrofon, który nieomal wypadł z trzesączch się łapek psychopaty.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka