Dodaj do ulubionych

Bolszewickie policyjne państwo mafijne

28.04.21, 15:07
Oświadczenie Prezesa Najwyższej Izby Kontroli, Mariana Banasia ⚠️
🔥🔥🔥🔥🔥

Działania operacyjne CBA wobec mojego syna nie mogą być rozpatrywane bez kontekstu jakim jest opublikowanie wczoraj przez media fragmentów wyników kontroli dotyczącej organizacji wyborów korespondencyjnych na urząd Prezydenta RP, które miały odbyc się w maju 2020 roku. Podkreślić również należy, że wczoraj NIK zapowiedział opublikowanie pełnej treści wyników ww. kontroli dnia 18 maja br. Funkcjonariusze CBA przeprowadzili przeszukanie w domu mojego syna Jakuba Banasia. W ten sposób zakłócono spokój również mojej synowej, a tę sytuację szczególnie przeżyły moje wnuki. To już kolejne przeszukanie na terenie tej samej nieruchomości. Mój syn od zeszłego roku, podobnie jak ja był stale inwigilowany i represjonowany wraz z całą rodziną. Dzieje się tak żeby zmusić mnie do rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa NIKu oraz zmiany wyników prowadzonej oraz zakończonych kontroli. Czynności przeszukania dotyczyły mojego syna ale także i mojej synowej. Funkcjonariusze CBA zabezpieczyli jej prywatne i służbowe dane znajdujące się w dokumentach, telefonach i komputerach. Czynności przeszukania były zaplanowane tak, aby podczas przeszukania była obecna także moja żona, co ma być dodatkowym elementem nacisku na moją osobę. To przypomina mi czasy bolszewickie. Kiedy po ogłoszeniu stanu wojennego za to, że byłem patriotą, wiernym Polsce i Solidarności zostałem aresztowany i skazany na 4 lata więzienia. Dzisiaj, w rzekomo wolnej i niepodległej Polsce obecna władza robi to samo. Kto się z nią nie zgadza, na podstawie pomówień może zostać w każdej chwili aresztowany i skazany. To w czystej postaci państwo policyjne, którym rządzą służby a nie premier, prezydent czy parlament. Dzisiaj NIK to jedyna niezależna instytucja, na którą nie ma wpływu władza rządząca oraz żadna partia polityczna. Tak być powinno bo taki był powód jej powołania. Zapewniam Państwa, że do końca mojej kadencji będę bronił niezależności NIK i żadne prowokacje i fałszerstwa służb temu nie przeszkodzą.
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Bolszewickie policyjne państwo mafijne 28.04.21, 15:16
   "To przypomina mi czasy bolszewickie."

   ". Dzisiaj, w rzekomo wolnej i niepodległej Polsce obecna władza robi to samo. Kto się z nią nie zgadza, na podstawie pomówień może zostać w każdej chwili aresztowany i skazany."

   "To w czystej postaci państwo policyjne, którym rządzą służby a nie premier, prezydent czy parlament."


   To powiedział jeden z najwyższych urzędników państwowych, prezes NIK.

   Prawo nie pozwala odwołać go ze stanowiska, ani zaaresztować, więc państwowa mafia atakuje jego rodzinę. Metody gangsterskie w czystej postaci, władzy je stosującej NIE WOLNO pomagać!

    • sorel.lina Re: Bolszewickie policyjne państwo mafijne 28.04.21, 15:27
     A tymczasem mafia ma nowego sojusznika, który podaje jej koło ratunkowe, chroniąc przed upadkiem.
     Lewica od kilku dni negocjowała z PiSem, opozycji nie informowała.

     -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Lewica kołem ratunkowym dla tonącej „zjednoczonej” prawicy... Nic tylko gratulować 👏🏻
     Najpierw Włodzimierz twierdzi, że Morawiecki powinien stanąć przed Trybunałem Stanu, a tego samego dnia jest podekscytowany możliwością audiencji u premiera.

     Każda posłanka i każdy poseł w Sejmie ( poza Ziobrystami i Bosakowcami) wiedzieli jak ważne będą fundusze europejskie. I wszyscy wiedzieliśmy, że trzeba będzie o nie walczyć.
     I wszyscy wiedzieliśmy, że przegrane głosowanie PiSu w Sejmie wcale nie oznacza odrzucenia tych funduszy. Wiedziała to również Lewica.
     Jednak wiedzieliśmy również, że Zjednoczona Prawica drży w posadach i zmuszona będzie pokazać jedność, której tam nie ma.
     To był olbrzymi kłopot Kaczyńskiego z Ziobrą.
     Brak jedności mógł być conajmniej początkiem końca tej władzy.
     Odsunięcie Pisu od władzy to dziś polska racja stanu. Przynajmniej w mojej ocenie.
     I kiedy pożar na prawicy trawił kolejne Obajtkowe Komnaty nagle z gaśnicą nadbiegła Lewica.
     I ugasiła pożar na prawicy.
     I po co ?
     Ano tylko po to, żeby móc powiedzieć: „ tylko my jesteśmy tu skuteczni i tylko my jesteśmy ty poważni, a KO jest be”.
     Najwyżej klasy egoizm skierowany na doraźne pochwały opinii publicznej.

     Pomijam fakt dziecinnej naiwności i wiary w to, że kłamcy i złodzieje jakiś obietnic w ogóle dotrzymują.
     Pomijam fakt, że chodzenie na rozmowy do zamkniętych pokoi z oprawcami kobiet, złodziejami, oszustami i bolszewikami jest samo w sobie policzkiem dla wszystkich, którzy od 2015 roku protestują na ulicach.
     Ale nie jestem w stanie pominąć faktu, że opozycja właśnie zmarnowała swoją szansę na to, by przywrócić podmiotowość Sejmu, który mógł postawić twarde warunki Kaczyńskiemu przy ewentualnym powtórnym głosowaniu ( opozycja cała i wspólnie), by upokorzyć Kaczyńskiego, który musiałby skomleć o poparcie i pokazać w końcu, że nie ma jedności w ZP. Pokazać, że rządy ZP są rozbite, niezdolne do rządzenia.
     Nie musiał jednak skomleć, znalazł poparcie bez proszenia.
     Dziś, natychmiast po konferencji Lewicy, marszałek Terlecki wyszedł pochwalić lewicę za „ mądrość” i chwilę po tym PiS wypuścił na ulice polskich miast i wsi propagandowe przyczepy z plakatami o sukcesie rzadu.
     I wszystko w piach po to tylko, żeby Biedroń wpadł z Brukseli do Sejmu i powiedział, że dzięki niemu powstanie 75 tys mieszkań, bo Lewica troszczy sue o ludzi.
     O ile nie wierzę w żadną sprawczości Pisu, bo te mieszkania już były trzy razy obiecane, to wyobrażam sobie Biedronia, który siedzi w takim mieszkaniu i ogląda przez okno jak na zlecenie Kaczyńskiego policja leje palami babcię Kasie.
     Oby Wam jeszcze PiS dorzucił na popcorn.

     Magdalena Filiks

     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     "To takie proste"
     Do wszystkich tych, którzy nie zrozumieli, co się wczoraj stało.
     Tak, tak, tak- dla Funduszu Odbudowy, ale nie na warunkach krętaczy i oszustów działających w organizacji mafijnej, którzy środki z UE (plus pożyczki, które trzeba będzie spłacić) zdefraudują i przeznaczą na utrwalenie władzy Kaczyńskiego do końca świata.
     Co należało zrobić?
     Trzeba było całą opozycją wynegocjować najlepsze warunki (transparentność, zasady i reguły, pieniądze bezpośrednio do samorządów wg jasnych kryteriów ich podziału...) i...
     ... obwarować to najpierw ustawą.
     USTAWĄ!!!
     A nie na gębę tych, którzy kłamstwo mają wpisane w swoje DNA. To był jedyny sposób, jaki byłby skuteczny do załatwienia czegokolwiek.
     OK to szantaż, tak jak robi to mistrz Kaczyński. Ale szantaż uzasadniony w kontekście niszczenia polskiej demokracji i perspektywy Polexitu.
     Najpierw ustawa/-y, a potem głosowanie ratyfikacji Funduszy Odbudowy!!!
     To tak trudno zrozumieć?
     Przypomnę, że nieudane głosowania można powtórzyć, więc bajdurzenie na temat działanie na szkodę Polski, poprzez głosowanie przeciw, to tylko bajdurzenie.
     To i tak nie dawałoby 100% gwarancji, mając Kaczyńskiego po drugiej stronie, ale ustawę dużo trudniej zmienić, szczególnie jak się ma niestałą większość w Sejmie.
     To odpowiedź dla tych, którzy tłumaczą Lewicę, czy dla tych, którzy oskarżają mnie o działanie na szkodę Polski, poprzez głosowanie przeciw FO w wydaniu PiSowskim.
     To takie proste, ale jednak nie w tym naszym pięknym kraju.

     Wadim Tyszkiewicz

     • sorel.lina Re: Bolszewickie policyjne państwo mafijne 28.04.21, 15:30
      ▶Jeszcze niedawno Czarzasty skandował do Morawieckiego: "będziesz siedział", ale elektorat chyba nie myślał, że chodziło o to, że z nim i przy jednym stole...
      🔴Lewica mogła ugrać więcej, bo miała dość silną pozycję negocjacyjną. Postulaty powinny mieć dwojaki charakter: dotyczący FO i tego, co przedstawiano na każdym spotkaniu przedwyborczym czyli przywrócenie emerytur mundurowych, praw kobiet, itd.
      🔴Konsekwencje takich spotkań ujawniają się po czasie, ale sądzę, że spora część elektoratu lewicy jest w konfuzji. Można było uzyskać więcej, bo lewica wiele ryzykowała, a partner jest kompletnie niewiarygodny - jest taka antyczna maksyma "strzeżcie się Greków, nawet gdy przynoszą dary".
      🔴Niektóre z tych postulatów były już wpisane w wymogi Komisji np. środki dla samorządów czy szpitali, to jest dokładnie 4 dyrektywa KE. Jeśli chodzi o mieszkania to pamiętam jak skończyło 3 mln mieszkań Kaczyńskiego i 100 tys Morawieckiego.

      L. Miller

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      A jeszcze niedawno Lewica mówiła tak:

      https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/179199743_226596622599656_9034601900738137304_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=4jQycqGWxjsAX8_0VlE&tn=dbkPAtuDjvmL8FlH&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=1970a14038aeeb0e219443768b15e176&oe=60B0D7A3

      Zrobili sobie z gęby kalosz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka