Dodaj do ulubionych

za dupska świrów, za dupska!

01.06.21, 13:11
Marian Banaś kieruje do prokuratury zawiadomienie w sprawie Jarosława Kaczyńskiego.
Zawiadomienie dotyczy podejrzenia popełnienia przestępstw zniesławienia, znieważenia konstytucyjnego organu oraz wywierania wpływu na czynności urzędowe przemocą lub groźbą.

z netu
Obserwuj wątek
     • wscieklyuklad Re: za dupska świrów, za dupska! 01.06.21, 14:20
      Kiedy wygarniturowani sadyści szykują produkcję szeregów młodych fanatyków (za grubą publiczną kasę, naszą kasę), to chyba dobry moment, żeby przypomnieć, z jaką kliką i przez kogo zasilaną, mamy do czynienia, nieprawdaż?
      ➡️ O "uczelni" z-bożej-łaski, którą ⚠️ strach zaczynać (po karierze) i którą 🧅 obciach kończyć:
      wyborcza.pl/7,75398,27137618,glinski-i-czarnek-na...
      wyborcza.pl/7,75968,27135785,kto-wychowa-nowa...
      oko.press/ultrakatolickie-ordo-iuris-uruchamia.../
      ⬇️⬇️⬇️
      🎥 Poniżej film z angielskimi napisami. Dowody na związki Fundacji Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z putinowskim reżimem przedstawia Klementyna Suchanow, autorka "To jest wojna", dziennikarka śledcza, aktywistka Strajku Kobiet.
      ❗Potrzebujesz dowodów czarno na białym? Obejrzyj tę historię w obrazkach:
      arbinfo.pl/ordo-iuris-a-kreml-historia-w.../
      ❗Transmisja konferencji prasowej Ogólnopolskiego Strajku Kobiet na temat działalności Ordo Iuris (18 majga br.):

      • wscieklyuklad Re: za dupska świrów, za dupska! 01.06.21, 14:22
       Pokaźne dodatki do uposażeń z puli MSWiA oraz Komendy Głównej otrzymali najwyżsi rangą członkowie kierownictwa policji. Jak ustalił reporter RMF FM, mowa o jednorazowych kwotach od prawie 5 tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych. A wszystko to w czasie, gdy dla szeregowych policjantów znacząco ograniczono wypłaty z funduszu nagród.
       Najwięcej otrzymało szefostwo Komendy Głównej. Szef policji - jak się nieoficjalnie dowiedział nasz dziennikarz Krzysztof Zasada - dostał grubo ponad 15 tysięcy złotych, jego zastępcy po 15 tysięcy. W przypadku dyrektorów biur mowa o kwotach od ponad 4 tysięcy złotych.
       Jeśli chodzi o komendy wojewódzkie, szef policji wydał decyzję o tymczasowym podwyższeniu dodatków funkcyjnych w styczniu, lutym i marcu komendantom, wicekomendantom i naczelnikom. Pieniądze dla komendantów to jednorazowe kwoty nawet 10 tysięcy złotych, dla ich zastępców i naczelników od 4 i pół tysiąca w górę.
       Bo władza dba o resorty siłowe po to, by resorty siłowe dbały o władzę

       z neciora
       • wscieklyuklad Re: za dupska świrów, za dupska! 01.06.21, 14:30
        Joachim Brudziński, przez swoich partyjnych kumpli nazywany "gangsterem w garniturze" karierę zaczął od kradzieży w Zespole Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu.
        Za Mateusz Kusiak, Obnażamy obłudę radiomaryjnych oszustów:
        "Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo.
        – Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.
        W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę."
        Newsweek w 2014r. dodał:
        Brudziński-człowiek o mentalności członka gangu. Chłopak z podwórka, który w młodości siedział w areszcie i był oskarżony o rozbój/.../. Brudziński to, jak mówią jego znajomi, „chuligan z podwórka, tylko przebrany w garnitur”. Politycy PiS wiedzą, że jeszcze jako uczeń technikum był oskarżony o zdemolowanie pociągu i rozbój. Przesiedział także dwa miesiące w areszcie. Niektóre stare nawyki, jak np. te dotyczące alkoholu, mu pozostały."
        Teraz, w omnipotenckim i dyktatorskim rządzie pis Brudziński kieruje policją i służbami. Zadania MSW, to m.in.:"ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego"!
        Noż qwa..TEN wybór, to wiekszy fuck dla obywateli, podatnikow i wyborców, niż Macierewicz w MON. Dlaczego? Bo gość nie ma skrupułów. A ponieważ "przykład idzie z góry", to czym oficjalnie, bez krępacji, z poklepem po ramionkach władzy i w blasku niebieskich "kogutów" stanie się policja i służby?!
        Jest "gangster w garniturze", to czemu nie "gangsterzy w mundurach.."

        z necicha

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka