Dodaj do ulubionych

Bajubajden TY BUCU!

12.06.21, 09:15
Bajubajden wylądował na Wyspach. Chce się pewnie pośmiać z pobrexitowej Brytfanii, która naparza się z irlandzkim zydolewactwem w kwestii uregulowania problemu granic.
Niestety Borys Syn Jaśka nie ma w sobie odwagi proletariackiej Szanownego Pana Prezydenta wciąż Wielkiej Rusi Dablju Dablju P. by zaanektować Irlandię jak to miało miejsce na Krymie, zapewne dlatego, że tak Ale jak i Ginez smakuje w angielskim pubie identycznie jak u północnego sąsiada.
Pozostaje mieć nadzieje, iż w trakcie spotkania z Jelizawiettą II Bajubajden wyrazi zaniepokojenie opieszałością bratnich rokowań (trampek postawiłoby mur graniczny traktując Irlandczyków podobnie do meksykańskiej dziczy) i wytłumaczy czemu poparł budowę Nord Stream Seknd - zapewne jako alibi poda fakt, iż Morze Siewiernoje jak i Kanał z La Manczy leżą stosunkowo daleko od nieubłaganej katastrofy ekologicznej.

To wszystko można wybaczyć, podobnie jak i wizytację siedziby NATO by dokonać lustracji mniemieckich tanków wyposażonych w miotły w miejsce czołgowych luf (pisaliśmy o tym kilka lat temu na naszym jedynym już na portalu GW forum)

Ale spotkania z DDP w środowy poranek Dumny Naród Wolski, Z Kolan Powstały Suweren Bajubajden ci nie wybaczy!
Jeśli chcesz się spotykać z Największym Wrogiem Udręczonego Narodu tyranem dając się tym samym wciągnąć w Nieludzką, Antywolską politykę Neoimperialisty, to szukaj sobie sojusznika nie u nas, ale na Krymie!

Bajubajden TY ZDRADZIECKI BUCU! (TRAMPEK KAGDA TY WIERNUJESZSA?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka