Dodaj do ulubionych

Bylem na truskawki...

13.06.21, 00:15

..zn. nazbierac samemu, uzbieralem 6,5 kg, zaplacilem $17, tak za kg to ok $2.70. Drogo? Acha, co zjadlem to moje.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka