Dodaj do ulubionych

Wpierdol narodowo-patriotyczny.....

15.06.21, 08:06
SUPER tekst!!!big_grinbig_grinbig_grin

Rafał Betlejewski
t8m SiShpotndlsoorehg.d ·
Dwa najgorsze mecze na euro odbyły się w naszej grupie. Na Hiszpanię po prostu nie da się patrzeć. A Polska... mam takie przemyślenia: większość z tych chłopaków to dobrzy piłkarze, dają radę w swoich zagranicznych klubach, gdzie są zwolnieni z bycia Polakami. Natomiast gdy tylko mają wziąć na siebie jarzmo "narodowej odpowiedzialności" zaczynają im się plątać nogi i tracą pewność siebie. I to jest sprawa mentalna, nie fizyczna, czy taktyczna. Oni po prostu nie potrafią unieść ciężaru bycia Polakami, gdyż tego po prostu unieść się nie da.
Nie da się unieść tych wszystkich oczekiwań i nadziei tych wszystkich Januszów i tych Bożen zgromadzonych przy grillach z puchami Tyskiego w łapach, kupionego w sześciopakach w Biedrze, nie da się podnieść tej goryczy i rozpaczy, tej sztucznej dumy "z bycia Polakiem", z tej niby-flagi narodowej, orzełka na piersi, który nic nie znaczy. Polska jest jak blok torfu - ciężka nasiąknięta błotem, pełna jakiejś odrażającej wewnętrznej biologii, rozłażąca się nawet w rękach Pudziana, nie do podniesienia, bo za krucha, zbyt nadąsana, brudząca koszulę czymś paskudnym. Człowiek nawet by chciał stać się tym Polakiem na chwilę i poudawać, że "walczy dla Polski" ale zwyczajnie nie wiadomo, jak to zrobić, jak się do tego zabrać, jak sprostać tym spojrzeniom pełnym ubóstwienia i pogardy skierowanym z tych gąb diabolicznych, patologicznych, z kotwicami na łydach.
Ja tych Lewandowskich i innych nawet rozumiem. Też bym nie umiał, a nawet bym nie chciał. Nie chciałbym słuchać tego hymnu z Bogiem i honorem w tle, z kiełbachą skwierczącą na balkonie. Co innego, gdy się kopie w imię zwyczajnego kapitalizmu, gdy ma się wokół siebie dobrze naoliwioną niemiecką firmę, a co innego, gdy się ma to samo zrobić na tej rozlazłej podlanej piwskiem prowincji, która nadęła się dumą narodową jak pijawka krwią. Nie umiałbym i nie chciałbym.
Więc w sumie im współczuję, tym Lewandowskim i innym, że muszą zbierać wpierdol od Słowacji reprezentując Naród Najsprawiedliwszych Wśród Narodów Świata.
Obserwuj wątek
          • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 15.06.21, 17:57
           REAKCJA BŁYSKAWICZNA
           Właśnie odpaliłem neta, błyskawiczna stąd reakcja
           Dziś ekipa narodowa dała dupy ze Słowacją
           Ja Kurwizji nie oglądam, mnie namówić się nie uda
           Ale sobie wyobrażam jak się musiał wkurzyć Duda
           Naród, naród narodowy, narodowe dziś jest wszystko
           No to teraz mamy z głowy, europejskie pośmiewisko
           Choć się bramkarz zowie=Szczęsny, ale walnął samobója
           Może wreszcie naród pojmie kto z nim właśnie leci w chuja
           Naród nasz nie do pobicia miał być przecież, moi mili
           A Słowacy mimochodem tak dwie szmaty nam wpuścili
           Duda wieścił nam sukcesy wszystkich sportów zespołowych
           Że przegramy choćby meczyk, o tym nawet nie ma mowy!
           Nasza partia jest filarem. I dla sportu i dla ludu
           No a teraz by wyjść z grupy trzeba by co najmniej cudu
           Chociaż bardzo lubię piłkę, no to z dumą muszę przyznać
           Jak Hiszpanie nas pogonią też nie włączę ja Kurwizji
           Mocne mam postanowienie, wątpliwości ani krzyny
           Bo nie trzeba być prorokiem aby móc przewidzieć wynik
           No i puenta tuż za progiem, żart ten warty choćby tynfa
           Jaki wynik dziś wieczorem poda nam TVP INFO?

           Nie moje! Ja nie piszę wierszy! To z netu!
              • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 19.06.21, 14:33
               A tymczasem Szkoci pokazali zarozumialcom z południa jak się kopie piłę!
               Skazani na pożarcie - matołki typu Fergusson przepowiadały Wielki Suckcess Albionu w rozmiarze co najmniej 2 do koła, a tymczasem angielskie platfusy nie trafiły do siaty ani raz.
               Przyjemnie było patrzyć na szkockich kibiców. Nienagannie ubrani w dresy narodowe, często w kraciastych czapeczkach w odróżnieniu od angielskiej dziczy połnagusów demonstrujących owłosione doły pachowe.

               Bravissimo Scotland!
                   • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 19.06.21, 23:12
                    Z ostatniej chwili! Do FIFA wpłynął protest hiszpańskiego związku piłki nożnej. Władze związku dotarły do tajnego maila ze skrzynki dworczyka,w którym premier żydolewackiego rządu Sanchez zapewnia, iż nasi piłkarze nie przegrają tego meczu, gdyż hałhał nie miałby kogo dekorować a min hałsen nie może stracić kolejnej okazji do pierdolenia na wizji.
                    Czekajmy cierpliwie na decyzję FIFA ale grozi nam walkowera,
                    • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 20.06.21, 17:03
                     https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201757985_4104507136307218_6466572093567336281_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vVl7u3n0mF0AX-e9mlW&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=b0da303519961ad4635eb975bb946195&oe=60D431CF

                     Emocje piłkarskie nikną wobec przemocy policji wobec demonstrantów na polskich ulocach. Dzięki opiece Opatrzności i bohaterstwu Słuźb Medycznych nikt nie zginął. Premier Morawiecki zapewnił, że rannym je zostanie udzielona stosowna pomoc i wsparcie.

                     A swoją drogą gdzie była Opatrzność w chwili powstania pożaru?
                     Bidne to ortodoksię.
                     • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 21.06.21, 20:49
                      Dwa stadiony - dwa różne światy
                      Podczas meczu Węgry-Francja, rozgrywanego w Budapeszcie, wznoszono anty-gejowskie okrzyki oraz wulgarne hasła pod adresem Black Lives Matter. Na stadionie zasiadły setki nacjonalistów i faszystów (jedyny stadion w piłkarskich rozgrywkach EURO, który był całkowicie wypełniony kibicami, żadnych restrykcji).
                      Gdy przy piłce był któryś z czarnoskórych piłkarzy francuskich, ekstremiści węgierscy (głównie mężczyźni) naśladowali odgłos małp. Służby porządkowe nie interweniowały. Gdyż rasizm, homofobia i nacjonalizm, podobnie jak w PISowskiej Polsce, ma wsparcie rządu. A zatem jest oficjalne przyzwolenie, aby większość terroryzowała mniejszość. Bo nic za to nie grozi.
                      Jeżeli rząd nie reaguje na zachowania rasistowskie, to daje znak, że je popiera. I wtedy rasiści i prymitywni nacjonaliści odbierają to jako zaproszenie do działania. W dzisiejszej Polsce życie geja jest dodatkowo zagrożone przez oficjalne szczucie prezydenta Andrzeja Dudy i Marka Jędraszewskiego. Nie każde więc istnienie ma taką samą wartość. Zielone światło do przemocy mruga w kierunku jednych, ale przeciwko drugim. A jeżeli to prawda, że ci ludzie to zaraza i ideologia gorsza od komunizmu, a tak przecież mówi prezydent RP, to trzeba podjąć patriotyczny obowiązek oczyszczania naszej ojczyzny z tego syfu – myśli sobie bojowy osiłek.
                      Węgierski parlament, kontrolowany całkowicie przez Orbana, klepnął właśnie antygejowskie prawo zabraniające nawet mówić w mediach o LGBTQ. Tak, jakby tych ludzi w ogóle nie było. Orban chce wygumkować całą grupę społeczną; unieważnić ją oficjalnym milczeniem. Resztę niech zrobi sam naród. Rząd przymknie oczy.
                      Węgrzy w środę rozegrają mecz z Niemcami w Monachium. Major Monachium zapowiedział już, że cały stadion będzie podświetlony w barwach tęczy, a miasto zostanie oflagowane na znak solidarności z LGBTQ.
                      Dwie drużyny, dwa stadiony, dwa narody. Dwa poziomy rozwoju społecznego.
                      Wynik meczu w Budapeszcie 1:1 nie pokazuje tych różnic.
                      A to przecież dwa odmienne światy
                      Dariusz Wiśniewski

                      https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203004615_4285448324840868_5784740344169402360_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=j9laovDnLLgAX-Oa5HZ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=c994c15af836b9a9a8b8abfc6461d513&oe=60D4F1DC

                      I faszystowskie kibolstwo węgierskie

                      https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202898950_4285448538174180_6892143483661870811_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=n0tnX9F_V1MAX8bl70I&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b79192058e4ee49d7f39c8be1ad077ec&oe=60D68244
                       • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 27.06.21, 20:15
                        Niebywała pepicka prowokacja zdemaskowana!
                        Wiadomo już skąd takie bezpodstawne, barbarzyńskie żądania żydolewactwa z Zaolzia!
                        Po skopaniu dupska prześladowcom dzielnicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie trzeba będzie wypłacić giga premie i cwaniaczki postanowiły przerzucić koszty nagród na Dumny Naród Wolski z Kolan Powstały i stąd postulat pięciu milionów jurasów per day!
                        Wodzu na Hradczany Hufy Nasze wiedz!
                        • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 11.07.21, 16:17
                         Podczas gdy nacjonalistyczna gadzinówka szkocka liczy na wpierdol ze strony Italii salviniego, Patryotyczna Wysokoprogowa Prassa Brytyjska apeluje do lokalnej hołoty, by ta przynajmniej po raz pierwszy w trakcie grania hymnu drużyny przeciwnika nie wyła/gwizdała.
                         • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 11.07.21, 16:31
                          Bramkarz reprezentacji Danii Kasper Schmeichel był oślepiany przez kibiców podczas półfinału Euro 2020. Fani Anglików próbowali rozproszyć Duńskiego golkipera świecąc w niego laserem. Do sytuacji doszło pod koniec pierwszej części dogrywki, przy remisie 1:1.Anglikom został przyznany rzut karny, który wykonywał Harry Kane. Chwilę przed jedenastką kamera skupiła się na bramkarzy. Na jego twarzy można było zauważyć wiązkę zielonego światła. Mimo próby dekoncentracji ze strony kibiców rywali Schmeichel zdołał odbić piłkę. Za chwilę napastnik reprezentacji Anglii po dobitce zdobył bramkę. (tvn24.pl)

                          Cóż od dawna wiadomo, źe to już nie kraj gentlemanów tylko bydła. O czym świadczy doświadczenie Królewskiego Gorodu Krakowa
                         • wscieklyuklad Re: Wpierdol narodowo-patriotyczny..... 13.07.21, 16:34
                          Trener miał do wyboru bardziej doświadczonych i lepszych piłkarzy. Dlaczego wybrał akurat tych trzech? Podejrzewam, że zadecydował o tym parytet rasowy" - napisał na Facebooku dr hab. Mirosław Szumiło. Opinia pracownika IPN i eksperta MEN od podręczników wzbudziła wiele kontrowersji. Wiele osób zarzuca mu rasizm.

                          Z netu

                          I całkiem niesusznie!
                          Czytało Podwórko i splagiatowało mój znakomity post o przyczynach klęski i skandalu w trakcie ceremonii dekoracji, Ostatni Wielgi Suckcess Cess Brytów miał miejsce w 1966 roku i faktycznie było nad czym rozpaczać.
                          Powinni w dupsko pocałować przeciwników, że zdobyl8 srebro a nie histeryzować, że przegrali z Łajt Pałer!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka