Dodaj do ulubionych

Z rozumem z-czepieni.

19.06.21, 14:55
Żal dupkę ściska jak się czyta pierdoły o mniemieckim systemie szczepeiń. Że to, że sto, że wolno, że chaos 8 dezinformacja.

Ze ordnung do luftu (ale nie Hansy na szczynście).

Niemiaszków jest cirka ebałt dwa i pół razy razy więcej niż Wolaków.
I znając ich zamiłowanie do bezwzględnego przestrzegania prawa (ze o zwykłym ludzkim rozsądku nie wspomnę) niewielu nie podda się zabiegowi.
W Wolsce zaszczepiono raptem ok. 20 mln osób w tym dwoma dawkami nieco ponad dyszkę. Gdyby przełożyć to na upadającego sąsiada z zachodu, to mniej więc 1/3 potencjalnych biorców niemieckich Pinczera.

A tymczasem w Wolsce DUPA z Hiatusem wielkości smoczej jamy w Krakówku.
NIE MA CHĘTNYCH!

Dotychczas szczepiliśmy w naszym Wzorcowym Punkcie Szczepień cztery razy w tygodniu.
Od poniedziałku będą to dwa zabiegi w tygodniu a objęte nimi będzie nie po 50, ale... po DWADZIEŚCIA Z TRUDEM NAMÓWIONYCH.
Coraz głośniej przebąkuje się o zmniejszeniu liczby punktów szczepień - w Łodzi ma być ich aż DWA! gdyż nie opłaca się finansować pozostałych, koszty dowozu w określonych warunkach są przecieź spore!

Specjaliści alarmują, iż tak MAŁA ilość zaszczepionych nie daje szansy wytworzenia odporności zbiorowej i jesienią przez tych antyszczepionkowych skurwysynów czeka nas kolejna fala pandemii, tym groźniejsza, iż otwarte będą szkoły, w których pojawią się osoby wracające z różnych stron świata.

Takie są wolskie realia poslkojęzyczny matołku jeden z drugim. Co do niechybnej upadku Rzeszy - pełna zgoda.
Choć przecież nie sposób zapomnieć bałwochwalczych poścideł jak to to czy owo żyje w demokratycznym, wzorcowym kraju wedle zasad, o których nie mamy bladego pojęcia i których nigdy nie osiągniemy. I co matołki? Wyszło JAK ZAWSZE na NASZE JEDYNIE OPINIOTWÓRCZE FORUM.

Jesteśmy bowiem DEBEŚCIARZAMI!
Obserwuj wątek
  • dunajec1 Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 15:03
   Bo to widzisz WU, modly jednak pomogly, ze o krolu i krolowej nie wspomne.
   • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 15:52
    Seniorzy odmawiają szczepień: brakuje kampanii edukacyjnej
    Autor: Redakcja serwisu
    Wśród osób starszych minęła już fala entuzjazmu do szczepień przeciwko COVID-19, obecnie w tej grupie pacjentów chętnych jest jak na lekarstwo – do takiego wniosku skłaniają się lekarze rodzinni Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce.

    – W mojej przychodni w miarę dobrze, jedna piąta pacjentów w wieku powyżej 80 lat pozostała niezaszczepiona, ale w perspektywie całego kraju ten odsetek może być jeszcze większy – mówi Wojciech Pacholicki, szef przychodni POZ w Radomiu i wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego. – Nasze pielęgniarki regularnie telefonują do seniorów, zachęcając ich do szczepienia w dogodnym dla nich terminie. Niestety, zwykle spotykają się z odmową. Argumenty pacjentów bywają kuriozalne. Niektórzy powołują się na opinie swoich dzieci („córka mi nie pozwala”), inni twierdzą, że nie wychodzą z domu, więc nie muszą bać się zakażenia. Jednocześnie odpowiadają twierdząco na pytanie, czy chodzą do sklepu lub kościoła.

    Bywają tygodnie, gdy wysiłek personelu przychodni idzie na marne, ponieważ nikt nie zmienia zdania. Szef przychodni cieszy się z każdego pacjenta, który zdecyduje się na szczepienie mimo wcześniejszych oporów. Jak mówi, kropla drąży skałę. Szkoda tylko, że ogromnym kosztem.

    – Zachęcanie do szczepień zabiera personelowi przychodni dużo czasu, którego wobec tego nie poświęcą w dużej mierze swoim podstawowym zadaniom, czyli opiece pielęgniarskiej – ubolewa Wojciech Pacholicki. – Jednak uważamy, że szczepienia przeciwko COVID-19 są niezwykle ważne, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, by zachęcać nieprzekonanych. Personel POZ robi to niejako za rządzących i liderów opinii z różnych środowisk. Brakuje dobrych kampanii edukacyjnych. Nie dla wszystkich autorytetem jest ten czy inny minister, który w mediach mówi o konieczności szczepień. Są pacjenci, których bardziej skutecznie zachęci ksiądz podczas mszy czy polityk, cieszący się ich uznaniem. Kampania edukacyjna powinna być skierowana do różnych grup i prowadzona w sposób bardziej sprofilowany. Tylko wtedy trafi się do przekonania jak największej liczby środowisk.


    Źródło: Porozumienie Zielonogórskie – materiały prasowe
  • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 16:09
   wscieklyuklad napisał:

   > Choć przecież [b]nie sposób zapomnieć bałwochwalczych poścideł jak to to czy owo żyje
   > w demokratycznym, wzorcowym kraju wedle zasad, o których nie mamy bladego
   > pojęcia i których nigdy nie osiągniemy[
   /b].

   Tak, pamiętam te peany, panegiryki na temat kraju prawdziwej demokracji, w którym "to czy owo" żyje, a o której my, mieszkający w polskim zaścianku, nie mamy zielonego pojęcia big_grin

   Pamiętam tę zażartą obronę Niemców i niemieckiego punktu widzenia przy okazji filmu pt. "Nasze matki, nasi ojcowie", wystawiającego niezbyt pochlebne świadectwo Polakom, szczególnie zaś AK. No, bo przecież Niemcy mają prawo, a jakże! do własnej oceny historii, oceny niekoniecznie zbieżnej z naszą.

   Pamiętam zachwyty nad niemieckim prawem, niemieckimi sądami, do czasu aż te "demokratyczne sądy" okazały się niezbyt przychylne dla... ale zostawmy to pod zasłoną miłosierdzia. wink

   Niemcy, Anglicy, Szkoci czy inni "turyści", czy też "kibice" pojawiający się za granicą. Wszystkim im hamulce puszczają, Polakom też, gdy znajdą się poza jurysdykcją własnych państw, gdy poczują się, jak pieski nagle uwolnione z łańcucha.
   Nie jest to moje gołosłowne twierdzenie.
   W Londynie, w Bedford, Manchesterze, Bolton, Birmingham, widziałam (i słyszałam, niestety!) Polaków, za których język i "kulturę" wstydziłam się do tego stopnia, że wolałam się nie przyznawać, że są moimi rodakami.

   Na Majorce, w Hiszpanii, we Włoszech, widziałam na własne oczy, jak potrafią się zachowywać "kulturalni" Niemcy ( nie, wcale nie z NRD!) wrzeszczący po nocach, bo przecież całe miasto jest ich, bo przecież oni mają kasę, więcej kasy więcej niż tubylcy.
   W Trójmieście - gdzie przez lata mieszkałam - zachlani Szwedzi, włóczący się po ulicach, zaczepiający ludzi, szukający przygód w "dzikim kraju", w którym jednak są ładne, warte grzechu dziewczyny.
   W Krakowie, gdzie spędzaliśmy po kilka tygodni w roku ( święta, wakacje) kafejki, puby, place oblegali hałaśliwi, zwykle pijani na umór, rzygający na chodniki "turyści", przybysze z Wysp. Nie, nie Szkoci, ale i najprawdziwsi WAP (White Anglosaxon Protestants). Mówię o tym z przykrością, bo darzę "Angoli" prawdziwą sympatią, z różnych powodów, nie tylko rodzinnych. smile
   Co do tzw. kibiców, a raczej kiboli... niestety, czy to Anglicy, czy to Szkoci, czy Polacy... szkoda mi słów, chociaż obecna nasz władza czyni z nich prawdziwych patriotów i broni jak niepodległości.

   Kultura nie zależy od nacji. Chamstwo nie ma ojczyzny. Szkoda, że tak łatwo się o tym zapomina, budując przeróżne pseudopatriotyzmy, niczym nieuzasadnione poczucie cywilizacyjnej wyższości, podsycając tym samym plemienną tępą, prymitywną nienawiść.


  • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 16:58
   Rozum z prezesem z-czepiony big_grin

   Trochę złotych myśli JK z okazji 72 urodzin

   https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/cv1k9kqTURBXy83NTZiZGViMWJkZTRmMzcwMWUwZDJlYTkzNjZlZTM4MS5qcGVnkpUCzQI8AMLDlQIAzQLQwsOCoTAFoTEB

   - Chciałem rządzić, już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać, mając lat 34, a skończyć rząd, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu
   Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" 15 stycznia 2007 r

   - Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami
   lider PiS do posłów opozycji podczas 46. posiedzenia Sejmu w lipcu 2017 r ( wykrzyczane "bez żadnego trybu" w sejmie)

   - Co do konopi no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie… ja nic na ten temat nie wiem… w każdym razie, nie wiem, jak pan łączy marihuanę z konopią, z konopiami, ale na pewno z narkomanią trzeba walczyć
   - prezes w czerwcu 2007 r., pytany o nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

   Był komunistycznym, ale jednak patriotą. (…) Opozycję jakoś tam tolerował, a nie zamykał do więzienia
   - Kaczyński w 2010 r. o Edwardzie Gierku

   - Głodówka to nie jest niezjedzenie kolacji. Jak będą w stanie głodu przez, dajmy na to, trzy dni czy dwa choćby, to wtedy będzie można mówić o głodówce. Na razie nie zjadły kolacji. To nikomu jeszcze nie zaszkodziło
   - prezes PiS o strajkujących pielęgniarkach 26 czerwca 2007 r.

   - Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt
   - Kaczyński po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych w 2011 r.

   - "Nie mam wątpliwości co do tego, że po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL. Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy tam jednak pilnują dość dobrze".
   - w wywiadzie dla "Gazety Polskiej"

   Nie wychowałem się jednak na podwórku, jak on (Tusk)sam to przyznaje, ale w trochę lepszych miejscach.
   -tłumaczył przegrane wybory w 2007 r. w wywiadzie dla "Faktu"

   "Jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami, w przeciwieństwie do niektórych
   - w sejmie 2017

   To my prezentujemy prawdę, demokrację i wolność. My jesteśmy partią wolności. Polska jest dzięki nam dzisiaj krajem wolności, jednym z niewielu w Europie
   - 10 grudnia 2016 r.

   Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne
   - w swoim expose jako premiera
   • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 17:01
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202119542_1175922609546691_8680815422079921374_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=XZAZBzxRBBAAX_0IkLw&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=2a4d6290cc24e52961b22fe63345d129&oe=60D30929
    • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 17:09
     Z rozumem nie z-czepiony smile

     https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/182120745_2483709651774660_6396997563608794130_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YdkV2td770MAX8xbvFg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=641f82d41923dc6354439cc0ad015904&oe=60D2DC60
    • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 19.06.21, 17:57
     https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202643771_1144296369415181_9106823486613077631_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=S34np4woLH0AX8NDs74&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=45b3cb5fb3992021fe8bd4c92bb4efee&oe=60D2E637
     • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 20.06.21, 18:54
      Ta kobieta, wybrana przez PiS na sędzię TK, to katastrofa!

      https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202882723_10224095733415130_1517922604313540072_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=f-A_f1KA2xoAX_BFNNj&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=ab18bbe31b6e8202b1690aaff66e7160&oe=60D4129F

      https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202170304_4061783377191047_1470922602914306121_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TIMA3RjzLfQAX-Pl9L0&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=8ba32a113ccf71ee85d2dd7d037a0005&oe=60D47DB5
      • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 20.06.21, 19:56
       Ale jej nie złupiliśmy i nic nie wywieźliśmy!
       • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 20.06.21, 19:58
        https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201826331_1967204166781728_7447939432115039419_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yOWB0jXemioAX_FH4eF&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=60a72ac07ae5021eb47d011c1c717bff&oe=60D54D11

        kaczkę w potrawce
       • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 20.06.21, 23:35
        Olaboga! 😂😂😂
        Noo, to teraz niestraszne nam ataki cybernetyczne ani żadne inne! 😄😄😄

        https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203960295_4062307583805293_5578003055931360363_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=STTtUpB8HwUAX9y4YI8&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=802342a174d19ee7c06005795907e954&oe=60D3F2F1
        • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 11:46
         Trzeba nabrać sił do walki!

         https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s1080x2048/181941828_1145591722618979_8190721926422903193_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=suvM4v49K2MAX8THebe&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&tp=7&oh=a541e74359b0ade4f743156cfa64afbf&oe=60D496E8
         • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 13:19
          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203545515_3288994881319616_3595550974289176704_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5FB4gDOSXsgAX_M_U3W&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=857c5212b5340b599f4ea2454fe19c8e&oe=60D5B35A

          Rozum, inteligencja i kultura na poziomie ameby. Natura przewrotną jest. Tak bywa.
          Gorzej kiedy ameba zasiada w tzw. Trybunale Konstytucyjnym z nakazu prezesa i decyduje o losie 38 milionowego Narodu.
          Taki kraj, jakie ameby.
          Bliscy jesteśmy wojny z Niemcami za reparacje, z Ukrainą za historię, ze Słowacją za przegrany mecz, z Czechami za Turów, jeszcze Bałtyku PiS nie zaatakował. Ale teraz niechybnie czeka nas na północy wojna ze Szwedami.
          A może Pawłowicz zażąda od Szwedów choćby Volvo? Ale ona nie wie, że Volvo jest już własnością Chińczyków, no to przy okazji wypowiemy wojnę Chinom. Przecież mamy husarię Macierewicza.
          Taki mamy klimat.
          • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 13:20
           Powyższy komentarz z netu
           • sorel.lina Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 13:57
            Wódz przeceniony 😄

            https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203206314_336556574499927_2003133402513616650_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WcWpL8YrI7UAX-B2JBG&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=9fd60a99609a8a923792257fc2a4122f&oe=60D5C2B3
            • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 17:38
             https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203412641_4503952859637867_6414680193490309144_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Pz-czDI_fJEAX84ukKa&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=235af3ab1a68e38560b8c303a1c412e4&oe=60D4E2A5

             A można było tak. Gdyby nie ten wstrętny złodziej Putin!
             • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 17:53
              Prezydent Andrzej Duda słynie często z rad, z którymi człowiek nie wie co ma zrobić. Tym razem chodzi o wizytę w Warszawie prezydent Mołdawii Maią Sandu. Andrzej Duda wzniośle zadeklarował, że jako Polska bardzo chętnie zdradzimy nasz przepis na demokrację. Media społecznościowe huczą. Dziennikarz Radia Zet, Tomasz Bąk w odpowiedzi na słowa Dudy stwierdził, że “Mołdawia próbuje właśnie wyjść poza rosyjską strefę wpływu, my tymczasem się w nią właśnie wpychamy. To może lepiej nie”.

              Z netu

              To raczej przypadek stałego rozszczepienia.
              I dodatkowo zbyt długiego snu w tę najdłuższą ponoć noc w roku co to już na szczynście za nami.
              • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 18:22
               Właściciel tygodnika „Wprost”, a obecnie „Do Rzeczy” pomagał twórcy Amber Gold. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zebrała obszerny materiał dowodowy w tej sprawie.


               Z netu

               O CULFA! i CO TYRA BYNDZIE?
               • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 18:24
                https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204203137_1967863673382444_8447431609249317424_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xHWII2gV4cEAX-3ZX66&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=1b37cea117669a460852f04a0684b573&oe=60D63C18
                • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 18:31
                 https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/pg4k9kpTURBXy83YjE0NTFlOGQ5YjU5YzQ0NTg1ZDYzYjIwMmRiY2ZjZi5wbmeSlQMAKM0D880COJUCzQOdAMPDgqEwBaExAQ
                 • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:01
                  https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203204854_2488639734614985_1256776331681447340_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KFm4nHABFvQAX8PJFmu&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=d14f7ae9cc295dabe0ff84dc5519964a&oe=60D508DC
                  • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:22
                   https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203190344_4064038556965529_4120833372530546538_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dN1CQLZJJvoAX-jxeMn&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=22681d30303cae8a2ac0cd02b3db5fa0&oe=60D5F93B

                   Liczył na scenę z sharon stone?
                   • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:24
                    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/205008674_2488487714630187_7925108208307796331_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KJbCsm6TEyYAX8v3NXT&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=ec46a9a58852f11e4f47585d38ef4cb2&oe=60D64D2B
                    • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:26
                     https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/181941828_1968893183278345_7276102981352914126_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ElFUzI4qH7sAX_jPUEk&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=34f28601a5c02fdcfa15ed191e35f219&oe=60D5A572
                     • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:35
                      https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203574065_218937200050674_5546014881560913135_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zqtt7PPIxuUAX8xAmhb&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=a040d0ad6b5831bba6113096d38acb3b&oe=60D69E62

                      Za te pieniądze to chyba informatyka po krótkim kursie
                      • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:42
                       https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203176216_2488564901289135_6618450673982848091_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NjkG3JKkPIcAX_1VfMQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=9ec30bbb84fe2f1f83a2fd56aa1de833&oe=60D51F5A
                       • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:49
                        https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204439469_4005379339498304_979904288473902399_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kvnxaMTJj98AX_hBQvk&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=96a0af8206766a29889a10606218acba&oe=60D6B2D8
                        • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:50
                         https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203448505_1221259858302613_2365737722235394056_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mE3-nkmjRREAX9qu_-I&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=8ce9cc414a4390d186f502ff4344a951&oe=60D68F55

                         Nie CZY tylko I
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 21.06.21, 21:53
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203911828_2488641604614798_4370244976307523090_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=I98iKQB5778AX-QYkj4&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=ca09b9965b349623f69a3934aabf0cab&oe=60D5571C
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 17:24
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203598018_4066130603422991_4096392581581736587_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NLn3am1Ee9kAX-hgt05&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=3e7415d4901aa6c00583fa029425d120&oe=60D7A2E3

                          Nóź w plechy!
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 17:26
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/206093851_1221949198233679_3608785197009906719_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fSiY1UWTBmMAX_NdFTq&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=22be8dfe87a03f54d0b7afa647f983c1&oe=60D6D8F6

                          No to do pierdulka na dłuuuuugie dekady!
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 17:30
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204018667_365341191624856_7202657819547823753_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=l35a35fIpJ0AX9u9DXl&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=62f851c53d524aff793270c6bc90aa21&oe=60D73615
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 18:21
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204877054_1477781032557505_3005551239570719663_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_SojsazE3ZgAX_6-MAk&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=243eb3d4ba52b0f6b95da567f8f5cfe9&oe=60D7A207
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 18:25
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201353815_4300852516668978_2411377076111918921_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CSKGYIl7Z78AX-CR_ZM&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5ae263d9dbd5b586b196dc346245ec1d&oe=60D64318
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 18:40
                          Tajemnice Mesko – państwowej firmy zbrojeniowej na rosyjskiej stronie! Co na to minister Dworczyk i premier?

                          Z netu

                          GOWNO, źydolewaku!
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 18:57
                          Wychowanka, zaszła w ośrodku w ciążę i poroniła. Ksiądz na forum przy wszystkich rówieśnikach to, co się stało podsumował w słowach: „Skurwiłaś się i dlatego straciłaś to dziecko, to kara Boga za kurwienie się”.
                          Ksiądz na wyjazdach intencjonalnie przebierał się przy dziewczynkach. Wychowanki były zmuszane do oglądania jego miejsc intymnych.
                          W placówce pojawiły się pluskwy w łóżkach dzieci. Ksiadz wysyłał młodsze dziewczyny z ręcznie zrobionymi laurkami pod kościoły, żeby żebrały o datki od ludzi po mszy. Łóżka nie zostały zakupione, a pieniądze ze zbiórki zniknęły po przekazaniu ich księdzu.
                          Dzieci notorycznie zmuszone były do jedzenia niezdatnej do spożycia żywności (zwykle przeterminowanej). Pewnego dnia wychowanka zauważyła, że w zupie znajduje się robactwo i zwróciła uwagę grupie by tego nie jeść. Ksiądz zastraszył ją, że jeśli jeszcze coś powie, to zje wszystko u niego w gabinecie.
                          Wychowanka, podczas kłótni z inną podopieczną została uderzona przez księdza otwartą dłonią w twarz „by się uspokoiła”.
                          Wychowanka podczas jednej z podróży z księdzem pomiędzy ośrodkami nalegała, by pozwolił jej skorzystać z toalety. Ksiądz wyraźnie nie chciał tego zrobić, ale w końcu pozwolił jej wysiąść. Wychowanka po powrocie z toalety nie zastała ani samochodu, ani księdza. Musiała bez telefonu i pieniędzy na własną rękę wrócić do ośrodka. Po powrocie okazało się, że ksiądz zakwalifikował sytuację jako ucieczkę z ośrodka i zamknął ją w nielegalnej izolatce na miesiąc, tym samym pozbawiając możliwości uczęszczania do szkoły.
                          To tylko kropla w morzu łajdactwa, jakiego dopuszczał się ksiądz Mariusz Słomiński. Prawie rok docierałem do osób pokrzywdzonych, zbierając takie zeznania. Horror, jaki został zafundowany dzieciom w Domu Młodzieży w Poznaniu, opisaliśmy szeroko w złożonym dzisiaj zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
                          Będę mówił otwarcie. Moim celem jest wsadzenie tego drania za kraty, gdzie jego miejsce. By to zrobić potrzebujemy jak największego nacisku społecznego i medialnego na prokuraturę. Udostępniajcie i przekazujcie swoim znajomym.

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:21
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202882720_2488669654611993_4377420274867405319_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wjTFxhBq22sAX_iWg_t&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=0141a996bce2f0171ed8fba77fba9fac&oe=60D75184
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:27
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204011359_4116227715125851_4912374738867886952_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=X5JbhDlfQOkAX8xqP-9&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=1df65b97656307aa69d49cb652f01597&oe=60D72F99
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:29
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202765817_875093826696469_5246602163450311329_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=x8vhweqgiB4AX9l9I6j&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=98a9cd1aec7856e19ee568c019e319b5&oe=60D7694D

                          Wraca sprawa wypadku Szydło: zbada ją sędzia „dobrej zmiany”. Poprzednika ściga rzecznik Ziobry
                          Biegły ponownie zbada wiarygodność kluczowych świadków zderzenia limuzyny z Beatą Szydło i fiata seicento - postanowił Sąd Okręgowy w Krakowie na wniosek prokuratury. Do składu sędziowskiego na dwa dni przed rozprawą trafił sędzia awansowany przez Zbigniewa Ziobrę

                          Z netu

                          No wreszcie zrobią porządek z tym bandziorem, który spowodował wypadek
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:38
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204704731_10227308701805917_6259577843901847051_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Ms4Kok5kNoAAX9479e-&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a52b98cf88478dae0a9ee71481c1c21f&oe=60D6D3A8
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:40
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203581994_1222064571555475_8997997773699832635_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lro-5ycjvfkAX-ENUod&_nc_oc=AQmko-_haHckIiE8KcnI_WBnsxuVEWT-2m5WeH9UhdZQnAemV5Mxx8rhZJ1vMWC-Et0&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=20e21c969a3b354d408de19ca43daff4&oe=60D66D12
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 19:51
                          Mówicie, że drożyzna?? Od stycznia łapcie się za kieszenie‼️
                          - wzrost zusu (6 lat pisu wzrost o 70%)‼️
                          - wzrost kosztów pracowników‼️
                          - brak możliwości odliczenia od podatku‼️
                          - wzrost kosztów uzyskania przychodu‼️
                          To jest prawdziwy polski ład Morawieckiego‼️

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 20:40
                          Posłanka Lewicy: Partia Republikańska ma siedzibę zarejestrowaną w… moim biurze poselskim

                          Z netu

                          To wynocha stamtąd wstrętna źydolewaczko!
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 20:42
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204018555_4507299849303168_2929380502816032283_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GSdICyZS14sAX8TlRUF&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=4b9eeec4d89299f98bc315bac7913eee&oe=60D6A628
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 22.06.21, 20:50
                          Adres IP na mailu Dworczyka jaki wyciekł, wskazuje, że mail został nadany z...Kancelarii Premiera,


                          Z netu

                          O kulfa! Skoczyli se do gardląt?
                         • wscieklyuklad Re: Z rozumem z-czepieni. 23.06.21, 20:32
                          czarnek orzekł dziś, że Polacy, którzy kierują się inną moralnością niż on, którzy jego zdaniem są niemoralni nie będą mieli w Polsce pełni praw, że prawa te im się nie należą. Powiedział też, że mając władzę dopilnuje, by te prawa zostały im odebrane.
                          Chyba nie było jeszcze wypowiedzi funkcjonariusza PIS tak kuriozalnej, oraz tak otwarcie zdradzającej zamiary PIS.
                          PIS ma ambicje stania się w pełni totalitarnym, autorytarnym reżimem o silnie brunatnym zabarwieniu.
                          Jeśli nie uda się odsunąć od władzy szaleńców takich jak czarnek cenę zapłacą za to przyszłe pokolenia.
                          Tu już nie chodzi o środowiska LGBT. Tu zagrożona jest wolność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Polska jest zagrożona.

                          Z netu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka