Dodaj do ulubionych

Radna wobec waginy bezradna!

21.06.21, 17:41
Aresztowanie” obrazów Marcelo Zammenhoffa, bo obrażają uczucia religijne, to skandal! Oczekujemy reakcji Ministra Kultury.
📌 Policja i prokuratura nie są od cenzurowania sztuki, tylko od ścigania przestępców i egzekwowania prawa.
📌 Konstytucja gwarantuje artystom wolność tworzenia. I to odbiorcy decydują, czy chcą oglądać czyjeś prace, czy nie.
Tomasz Trela Lewica Łódź
#ZawszeBliskoLudzi
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Radna wobec waginy bezradna! 21.06.21, 17:49
   podobnie jak świrzę z mordo siuris

   niejakie kwaśniewskie na Twitterze w ostrych słowach skomentował zdjęcie, które zostało zrobiono na Paradzie Równości w Warszawie. Scena uwieczniona na fotografii przedstawia dwóch mężczyzn, jeden z nich trzyma na smyczy kobietę, drugi ubrany jest w suknię ślubną. Całej sytuacji przygląda się dziecko. Prezes Ordo Iuris podkreślił, że prawdziwość i okoliczności tego zdjęcia zostaną zweryfikowane

   Uprzedmiotowienie drugiego człowieka - kobiety zamaskowanej i wziętej na smycz - a do tego eksponowanie takich patologicznych zachowań wobec dziecka, zasługuje na pilną interwencję - napisał Kwaśniewski.
   Prezes Ordo Iuris podkreślił również, że jeśli nie będzie stanowczej reakcji na takie zachowanie, to Polska będzie się zmagać z jeszcze większą ilością "skrajnych patologii krzywdzących dzieci i kobiety".

   Z netu

   kwaśniewskie z mordą siuris nie martwi się przemocą w rodzinie i biciem partnerki, bo to nie uprzedmiotowienie ale obitą (pełną)gębą upodmiotowienie katowanej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka