Dodaj do ulubionych

Tomuś świra z KULu

22.06.21, 17:36
Św. Tomasz z Akwinu, ojciec Kościoła Katolickiego, że „wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości do prac domowych”. I dodawał, że ” Kobiety są błędem natury…są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny. Rolą kobiety jest zaspokajanie żądzy mężczyzny.

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204018667_365341191624856_7202657819547823753_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=l35a35fIpJ0AX9u9DXl&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=62f851c53d524aff793270c6bc90aa21&oe=60D73615

Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu . Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.”

I susznie! Dlatego nie będziemy wspierać wypierdolenia tego świra na śmietnik!
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Tomuś świra z KULu 22.06.21, 17:43
   Ale to niestety katochujka już może zmartwić.

   Św. Tomasz z Akwinu z kolei utrzymywał, że aborcja nie jest grzechem zabójstwa, dopóki płód nie został obdarzony duszą, a zatem nie stał się w pełni ludzką istotą. ... Te dwie zasady jednoczą się w rzeczywistości ciała i duszy tworząc ludzką istotę.


   Jednak niech katochujek ma też coś na pocieszenie

   Ze względu na to, w czym głównie ziszcza się treść obrazu, mianowicie ze względu na naturę myślącą zarówno w mężczyźnie jak i w kobiecie widnieje obraz Boga. Pod pewnym ubocznym względem prawdą jest, że obraz Boga znajduje się w mężczyźnie w inny sposób niż w kobiecie, gdyż mężczyzna jest początkiem i celem kobiety, tak jak Bóg jest początkiem i celem całego stworzenia. Stąd też Apostoł po słowach: „Mężczyzna… jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny” uzasadnia to twierdzenie dodając (1 Kor. 11,8): To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, ale kobieta dla mężczyzny.

   To też tomcio!
   • wscieklyuklad Re: Tomuś świra z KULu 22.06.21, 17:51
    W kolejnych mailach ujawnionych na Telegramie pojawiły się informacje dotyczące kampanii prezydenckiej sprzed roku. Autorzy maili dyskutowali m.in. o zaangażowaniu się w wyborczą walkę Andrzeja Dudy Przemysława Czarnka, który przed rokiem nie był jeszcze ministrem edukacji, a posłem z Lublina.
    Fragment korespondencji z czasów ubiegłorocznej kampanii wyborczej wymienianej między rzecznikiem rządu Müllerem, szefem Centrum Informacyjnego Rządu Tomaszem Matynią i doradzającym premierowi Morawieckiemu - Mariuszem Chłopikiem, dyrektorem w banku PKO BP (maile trafiały do Michała Dworczyka).
    Rano 15 czerwca ub. r. Mariusz Chłopik wysyła Piotrowi Müllerowi okładkę "Faktu" z Czarnkiem w roli głównej. Tytuł: "Oto poseł PiS Przemysław Czarnek. Twierdzi, że ludzie w Polsce nie są równi".
    Chłopik pisze: "Uważam, że do momentu niewywalenia Czarnka to będzie grzało ludzi. PiS zupełnie się od tego nie odciął. Jego słowa zmobilizują ludzi. Szczególnie w II turze. Dziś jeszcze PAD [prezydent Andrzej Duda] jest w Lublinie...". Doradca premiera zwraca uwagę na to miasto, bo Czarnek to były wojewoda lubelski.
    Müller - w odpowiedzi na maila Chłopika - stwierdził, że Czarnek nie powinien występować w mediach, bo "będzie działał BARDZO mobilizująco na drugą stronę". Poinformował też, że napisał do rzecznika prezydenta Dudy z pytaniem, czy były wojewoda lubelski będzie na wiecu wyborczym w Lublinie. "Będzie, ale jeżeli tylko PAD będzie chciał, to się usunie w cień albo w ogóle się nie pojawi" - tak miała brzmieć odpowiedź Błażeja Spychalskiego.
    Nawet w PiS-ie wiedzieli, że Czarnek "się nie komponuje", co jednak nie przeszkadzało aby został ministrem "od edukacji" ...
    Pokrętna logika albo po prostu teraz, już po wyborach, go potrzebują bo doskonale realizuje fanatyczną katolicką ideologię partii, od szkoły podstawowej zaczynając.

    Z netu
     • wscieklyuklad Re: Tomuś świra z KULu 22.06.21, 17:54
      Mark Twain i jego "Opowiadanie o grzecznym chłopczyku" wysiadają w przedbiegach. Jesteśmy the best! 😎
      Piotr Kordyasz Lolek. Opowiadania o dzieciństwie Karola Wojtyły (proponowana lektura dla klas 1-3):
      „Lolek przyszedł na świat rumiany i zdrowy, co komunikował wszystkim sąsiadom donośnym krzykiem. Gdy rodził się, w kościele odbywało się właśnie nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej. Słowa Litanii loretańskiej wpadały przez uchylone okno do domu Wojtyłów, towarzysząc misterium jego narodzin. Maryja, której od początku zawierzyli zagrożone życie nienarodzonego jeszcze Lolka, jakby naznaczyła go swoją obecnością, gdy przychodził na świat”
      Ojciec rozmawia z Lolkiem o religii. Już jako dziecko deklaruje, że chciałby być „taki jak Apostołowie”. Kordyasz wkłada im w usta np. takie dialogi (ciągną się całymi stronami):
      „- To ja chcę być mądry, mężny, sumienny, odważny jak Apostołowie i mieć taką wiarę jak oni – zadeklarował chłopiec z wypiekami na twarzy.
      – Jeśli tak, to staraj się być zawsze w stanie łaski uświęcającej, przyjmuj Pana Jezusa codziennie i proś, aby Duch Święty napełniał twoje serce swoimi darami”.
      Lolek zostaje ministrantem. Naturalnie wzorowym. Kordyasz:
      „Wiedział, z której strony księdza należy trzymać patenę podczas udzielania Komunii Świętej. Umiał bezpiecznie rozpalić kadzielnicę i podtrzymywać w niej żar tak, by nie buchnął płomieniem ani nie zgasł w czasie nabożeństwa i by nie zabrudzić popiołem białej komży. Wiedział, kiedy kapłanowi należy podać welon podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu…”.
      Lolek poprawia kuzyna, który recytuje z błędami wyuczone modlitwy mszalne. Wyłapuje „najdrobniejsze błędy”. Potem się modli:
      „Lolek jak na komendę zsunął się zwinnie z drzewa niczym wiewiórka. Uklęknął na ziemi i zaczął modlitwę Anioł Pański.
      – Mamo, spójrz na Lolka! Klęczy i modli się! – rzekła Danusia, siostra Adama, która stojąc z mamą przy oknie, ukradkiem przyglądała się chłopcom. – Dam sobie rękę uciąć, że zostanie księdzem – rzekła Danusia”.

      AUTENTYK!

      JA PIERDOLĘ, AUTENTYK!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka