Dodaj do ulubionych

Donald Inkarnowany!

03.07.21, 12:03
Wróciłem...
▪️to zło, które czyni PiS, jest tak ewidentne, tak permanentne, może to sprawia, że wiele ludzi opuściło ręce. A trzeba zacząć od najważniejszego przykazania - jak widzisz zło, walcz z nim i nie pytaj o dodatkowe.
▪️PiS okrada młode pokolenie z marzeń o lepszej przyszłości, mieli pomysł jak z drukarki 3D, pomysł "Polska 3D" - dług, daniny, drożyzna
▪️nikt nie chce żyć w kraju, gdzie samotna matka z dzieckiem jest nikim, a tłusty aparatczyk jest wszystkim.
▪️nie chcę żyć w państwie, gdzie się wypuszcza policję na kobiety, a w mailach dyskutuje się o tym, żeby wyprowadzić wojsko na ulice przeciw protestującym, zło się dzieje od rana do wieczora.
▪️to jest to zło, temu złu trzeba wytoczyć walkę na 100% od rana do wieczora.. Oni jakby stand up prowadzili: Czarnek-oświata, Ziobro-sprawiedliwość, Kaczyński-bezpieczeństwo, Sasin-zarządzanie.
▪️Oni przeczytali gdzieś te swoje badania, że ludziom się nie podoba, że kradną od rana do wieczora przy pomocy znajomych, rodzin, własnoręcznie, więc wymyślili, że dziś naradzą się w tajemnicy, jak kraść dalej, ale żeby tego widać nie było.
▪️zwracam się do "wszystkich Polaków": chcę, żebyście oprócz odzyskania wiary, że można ich pokonać, otworzyli szerzej oczy..

To w skrócie z netu. Komentarz po sportowych wydarzeniach dnia dzisiejszego.
Obserwuj wątek
      • wscieklyuklad Re: Donald Inkarnowany! 03.07.21, 12:06
        KRÓTKO.... 03.07.2021
        Brawo Panie Premierze ! Brawo że Pan wraca na dobre ! Brawo Wielki Człowieku ! Brawo Panie Donaldzie Tusk !
        Wierzyliśmy w Pana, i wierzymy dalej ! I wierzyć będziemy !!!
        Proszę też i wierzyć w Nas. I proszę nie mówić że jest odwrotnie, nie mówić że za mało może robiliśmy.
        Robimy. Tyle co potrafimy, i tyle ile odnośnie możemy dać że względu na nasze zdrowie i wiek.
        Nawet taki ja. Skromny nikt. Każdego dnia coś tutaj piszę. Nawołuję. Proszę. I też się boję że kiedyś ktoś może do mnie zapukać o 6 - tej rano.
        Takich ludzi jest tysiące. I chcemy to robić... Dla Niej. Dla Polski.
        Bądźmy razem. Niech Pan niesie nam ten sztandar. Sztandar Zwycięstwa.
        By Polska stała się na nowo Polską. Wielką swoją dumą, inteligencją, tolerancją, równością i przede wszystkim demokracją.
        WYGRAMY !!! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
        • 1agfa Re: Donald Inkarnowany! 03.07.21, 15:45
          "...By Polska stała się na nowo Polską. Wielką swoją dumą, inteligencją, tolerancją, równością i przede wszystkim demokracją...."

Całkiem poważnie: dołączam. Jako że nie umiem równie zręcznie wyrazić słowami tego co myślę, podpisuję się oburącz pod tekstem powyżej. Chcę doczekać dla dzieci i wnuków Polski zakotwiczonej w rodzinie państw europejskich, Polski cywilizacyjnie i kulturowo związanej z Europą demokratyczną.
          • wscieklyuklad Re: Donald Inkarnowany! 03.07.21, 16:20
            Wysłuchaliśmy z Sorell od dechy do dechy. Wystąpienie WYBITNE,a reakcja świra żoliborskiego oraz reszty mafijnych paranoików i publikatorżnictwa dowodzą sfajdania ze strachu.
            Te kilkanaście minut było bardziej konkretne i wyrazistsze niż sześcioletni bełkot opozycji.
            Przeraża jednak reakcja elgiebetowca co to nie miał zwiać do juroparlamentu oraz Trzaskowskiego, który nie zachował nawet pozorów jedności tylko obrażony na cały świat odjechał w siną dał megabryką.
            Kto wie czy tym nie przekreślił szansy na start w przyszłych wyborach prezydenckich gdyż ludzie tego pokroju tracą wizerunkowo. A przyszłość prezydencka jest niezmiernie ważna, bo po hałhale musi nastać prezydent z prawdziwego zdarzenia i z grona obecnych oponentów mafii.
            Teraz dla nowego przywódcy KO najważniejszym zadaniem będzie nie dyskredytacja świrów bo każdy myślący wie co to za bydło a beton pro i tak jest nie do przeciągnięcia na drugą stronę barykady, ale opracowanie taktyki uniemożliwiającej sfałszowanie wyborów parlamentarnych, gdyż taki plan jest dominującą ideą małego pana.
            Natomiast Trzaskowski musi odłożyć na półkę urażoną ambicję i skupić się na dbałości o Warszawę, by zbierać kolejne punktu dla przyszłej kampanii wyborczej.
            Zaplecze trzeba budować przy udziale wszystkich sił. - podział, lub utworzenie nowej partii to woda na młyn żoliborskich odwetowców,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka