Dodaj do ulubionych

Cenzura działa!

03.07.21, 13:06
Do jutra, do godziny 03:36 mam zablokowane udostepnianie postów. Taki komunikat otrzymalam przed chwila od FB. Z jakiego powodu nie wyjaśniono. Cenzura działa!
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 13:16
      Nie mam pojęcia za co ta blokada. Mogę tylko przypuszczać, ze naraziłam się jakiemuś „prawemu” udostępnieniem jakiegoś postu niezgodnego z jedynie słuszną linią. 😉
      • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 13:23
        No już mam odpowiedź: „ Nie można wysłać Twojej wiadomości, ponieważ zawiera ona treści, które inni użytkownicy Facebooka zgłosili jako obraźliwe.” No i wszystko jasne! 😄
        Ta wiadomość dotyczyła współpracy Kaczyńskiego z Salvinim, Le Pen i Orbanem.
    • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 13:43
      Chyba o ten post chodziło:

Cezary CiemniewskiPolska @ MURY runą, runą ....
      33 min ·
      Powstaje nowa "Międzynarodówka", która ma odnowić podziały w Europie.
      Tym razem pod prawicowymi, faszyzującymi sloganami i ideologią.
      Lepszych sojuszników w Unii Europejskiej Putin nie mógł sobie wymarzyć.

https://i1.wp.com/wpunkt.online/wp-content/uploads/2021/07/51283979762_0ef7230619_c.jpg?w=800&ssl=1
      • 1agfa Re: Cenzura działa! 03.07.21, 14:00
        Cytat: "Z panią Le Pen mam tyle wspólnego, co z Putinem".
        Wszyscy traktowali to powiedzenie jako ironię. Dlaczego nie jako oświadczenie? Bo ludzie nie chcieli wiedzieć, nie dowierzali?
        Partie sojusznicze Jarosława K. figurujące/podpisane na wspólnym porozumieniu (partyjki, ale trujące niczym najbardziej jadowite węże świata), są dotowane przez Putina, stać go i leży to w interesie Rosji. Le Pen mówiła o tym otwarcie.
        Jarosław K. dołączył do nich.
        Bądźmy wyrozumiali, może odezwała się tęsknota do stron rodzinnych, korzeni?
        Nic przeciwko, ale powinien sam, a nie z całym krajem.
        • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 14:42
          Dzień dobry, Agfo! Stałam się ofiarą panicznego strachu rządzących i ich fanów ( chyba nawet wiem, których) przed Tuskiem. 😊 I to mnie właściwie cieszy. 😊

Wszystkie ich poczynania świadczą tylko o tym, ze... cienko przędą. 😉

Pozdrawiam, Agfo, Ciebie i Twoją Panią.❤️

• 1agfa Re: Cenzura działa! 03.07.21, 14:58
            Dzień dobry Sorellino. Dzięń dobry x2 wink
            Nie stałaś się ofiarą, lecz zagrożeniem. Bo każde ujawnienie niecnych poczynań partii o żartobliwej nazwie Pis (należy ją rozumieć jak wiadomo a'rebours), może otworzyć czyjeś oczy zaślepione propagandowym ściekiem. Za 2 miliardy rocznie, nie licząc innych źródeł obficie dotowanych (z naszych kieszeni), można po 1000 razy powtarzać i utrwalać kłamstwo, stara to szkoła.
            Każdy, kto rzuca na to światło, staje się zagrożeniem. Powinnaś czuć się zaszczycona : )
            • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 15:15
              1agfa napisał:

> Dzień dobry Sorellino. Dzięń dobry x2 wink

> Każdy, kto rzuca na to światło, staje się zagrożeniem. Powinnaś czuć się zaszczycona: : )

Czuję, się, Agfo! 😊

• sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 15:38
                Do jutra nie mogę udostępniać, ale kopiować mogę 😄

Zobacz, Agfo, to są paski z wiadomości TVPiS po dzisiejszym świetnym przemówieniu Tuska.

scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/210709769_10216696293678580_7180376154811665039_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=6y9PKEAr4CEAX8NRbcs&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=1d17dc9f7057e4b4ec7bf913407f7a97&oe=60E494CC
                  • 1agfa Re: Cenzura działa! 03.07.21, 15:55
                    Ciekawe, TVPiSINFO ma zajęcie, produkcja pasków grozy idzie pełną parą. Należą się za to duże pieniądze wykonawcom, na pewno je biorą : )
                    Fakt wzmożonej produkcji pokazuje, że (pozwolę sobie sparafrazować Mistrza KIG):
                    "... Gdy wieje wiatr historii
                    Ludziom jak pięknym ptakom
                    Rosną skrzydła, natomiast
                    Trzęsą się portki Szmaciakom...."
                        • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 22:28

Podobał mi się Tusk i podobał mi się jego manicheizm. Przywykliśmy już do dyktatury PiSu, uznaliśmy, że jest nie do zmiany i coraz więcej osób zaczęło wiedzieć w tej formacji jakieś dobre strony. No niby niszczą demokracje, kradną, ale..... Nie ma żadnego "ale"; zło jest złem, kradzież - kradzieżą, nepotyzm- nepotyzmem, PiS jest barbarzyństwem i tragedią tego kraju; wymiata nas z kręgu nowoczesnej cywilizacji, Nic się nie da tu zrobić do czasu, gdy PiS zniknie z polityki, tak jak nie będzie kultury przy Glińskim, oświaty przy Czarnku, bezpieczeństwa przy Kaczyńskim i dobrego zarządzania przy Suskim. "Programem" Tuska jest najpierw oczyścić teren z korupcji, nietolerancji, faszyzmu, nepotyzmu... Nie da się niczego zbudować ani zaplanować w Polsce demolowanej przez rządzącą partię. Może to i prostackie, może pozbawione finezji, ale może będzie skuteczne.
                          Prof. Magdalena Środa
                          • sorel.lina Re: Cenzura działa! 03.07.21, 22:53
                            https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/212174704_348773609938549_5957596022164819351_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xzkDjA-XvxYAX_o3xES&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=79cbd667684b7ca62370d192c848dcbc&oe=60E5C88B

Pan wicemarszałek Terlecki pytany co sądzi o powrocie Donalda Tuska,odpowiedział pytaniem..a kto to jest ?

Jest taka przewlekła choroba mózgu, charakteryzująca się spadkiem wszystkich wyższych funkcji poznawczych, takich jak pamięć, myślenie, osąd.
                            Nazywa się demencja p.wicemarszałku.

G.F.
                            • 1zorro-bis Re: Cenzura działa! 04.07.21, 08:05
                              to ze cenzura na FB dziala to wiem od dawna! Bylem kilkakrotnie blokowany, najdluzej na miesiac. Na miesiac dostalem blokade jak pewnemu PSUarowi napisalem, ze teraz moze codziennie spiewac "Sieg heil"....bo PISuar to nic innego jak partia faszystowska. No i miesiac blokady byl....
                              • sorel.lina Re: Cenzura działa! 04.07.21, 13:00
                                Zorro, to jakaś poważniejsza akcja. Mnie przedłużono blokadę funkcji udostępniania postów do godziny 19: 57. 😄 Dalibóg za co - nie wiem. Poprosiłam więc jeszcze raz o wskazanie powodów tej blokady, postu, który udostepniłam, a który uznano za obraźliwy i kogo miał obrazić .Za całą odpowiedż otrzymałam to :
                                „Nie można wysłać Twojej wiadomości, ponieważ zawiera ona treści, które inni użytkownicy Facebooka zgłosili jako obraźliwe”
                                • sorel.lina Re: Cenzura działa! 04.07.21, 20:28
                                  Tonący brzydko się chwyta. PiSiory spanikowała po powrocie Tuska 😄

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/213197209_4223553781062458_3067189956904268498_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BY660RkC55kAX_C2NK_&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=4eb61a214b9d5802631538a0e32b05c8&oe=60E6CA7D

Krystyna Białkowska
                                  Nie do wiary o 14.52 odblokowali o 16.12 blokada na 24 godz. patologia !!!!!!!!!! ***** ***

5
                                  Lubię to!
                                  · 3 godz.
                                  Henia Irek Piećko
                                  Krystyna Białkowska choroba.....mam to samo
                                  Lubię to!
                                  · 1 godz.
                                  Janusz Grzyb
                                  To bardziej wina pachołków Szefernekera, którzy ostatnio zabrali się do pracy!!!

Danusia Michalik
                                  Barbara Nowaczewska Nie mogę puszczać dalej bo pisowski Facebook przedłużył mi czasową blokadę do godz 18:52 za to,ze próbowałam skomentować post z Donaldem Tuskiem.
                                  Facebook chyba zatrudnił jakiegoś matematyka,ze wyliczył moją czasowa blokadę z taką p… Zobacz więcej

1
                                  Lubię to!
                                  · 5 godz.
                                  Mirek Dziwulski
                                  ja też nie mogę niczego udostępnić. Napisałem do fb, co o tym myślę. I tak nic z tego nie będzie 🙁 Chyba napiszę do samego Zuckerberga, bo ten pisowski serwer fb nie puszcza.... 🙁 Czy to już koniec wolności słowa w tym pieprzniętym kraju? 🙁

2
                                  Lubię to!

Marek Tomaka
                                  To jest jakaś patologia od kilku dni ja i moi znajomi jesteśmy systematycznie blokowani i nie wiem dlaczego!

Grazyna Sawicka
                                  Mnie tez zablokowali ,bronią się żeby prawda nie dotarła do wszystkich

2
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 57 min
                                  Helena Szmit
                                  Ciekawe że od wczoraj ci co nie są z pisem są blokowani

3
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 57 min
                                  Maria Nowak
                                  Helena Szmit Nawet neutralne posty.

2
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 53 min

Maria Nowak
                                  Np. wynik quizu.

1
                                  Lubię to!

Anna Muniak
                                  Niestety ale FB od jakiegoś czasu blokuje wpisy jak i udostępnienia nieprzyjazne PiS. Pisowska cenzura

3
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 43 min
                                  Alma Jablonska
                                  👍

1
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 26 min
                                  Alma Jablonska
                                  Jak zawsze krótko ..... ... .
                                  Lubię to!
                                  · Odpowiedz · 26 min
                                  Mirosław Jaworski
                                  Blokowanie bez podania przyczyn to ograniczanie swobód obywatelskich i nawet Pegasus nie ma tu prawa nic wskurać. Pozdrawiam zablokowanych 😎

——-+——————————————————————-

Mnie przed chwilą właśnie odblokowali udostępnianie, ciekawe na jak długo. Czym się znów narażę waaadzy?
                                  • wscieklyuklad Re: Cenzura działa! 05.07.21, 20:04
                                    Uważajcie na aktywność w grupach. W wielu z nich aż roi się od pisowskich najemników. Stąd zapewne dzisiejsze i wczorajsze problemy ogromnej części moich facebookowych znajomych.
                                    Od dłuższego czasu niczego w grupach nie udostępniam, chociaż jestem członkiem wielu z nich. I mam względny spokój. Wcześniej, pół roku spędziłam na banicji, a na koniec shakowano mi konto. Musiałam się bardzo gimnastykować, żeby je odzyskać...
                                    Dlatego apel!
                                    Filtrujcie grupy! Zgłaszajcie adminom podejrzane konta i dziwne komentarze! Sami blokujcie i wrzucajcie linki do profili...
                                    Musimy ich przetrzebić!
                                    Pamiętajcie! PIS jest w agonii, a media społecznościowe to jedno wielkie pole walki...
                                    Takie sytuacje będą zdarzały się częściej, a ich skala będzie szersza i coraz bardziej dotkliwsza. To nie wina FB. FB to algorytmy!!!
                                    Ale uruchamiają je pisowscy najemnicy, którym płacą za to, aby niszczyć wirtualne społeczności! Każda społeczność to siła, która niekontrolowana - może wyjść poza sieć i stać się realnym zagrożeniem dla dogorywającego PIS-u!!!
                                    Aktywność pisowskich najemników potwierdza jedno:
                                    PIS PADA RYJEM W BŁOTO, A ATAKI TROLLI TO OBJAW AGONII!!!
                                    Miejcie się na baczności. I banom się nie kłaniajcie😉🙂
                                    Miłego wieczoru
                                    Z netu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka