Dodaj do ulubionych

Prośba "mostowej 14"

04.07.21, 09:42
Dzień dobry smile

Zapewne wiecie o przyznanych dotacjach dla organizacji nacjonalistycznej. Od kilku lat staję im na drodze mając nadzieję, że polskie społeczeństwo zrozumie, że faszyzacja w Polsce rozwija się z błogosławieństwem rządzących. Przyznane dotacje są jawnym przyznaniem się rządu do popierania organizacji faszystowskich. W grudniu 2020r. w "Czarno na Białym" widać dokładnie na co przeznaczą nasze pieniądze. Czarno na Białym
Wczoraj w programie "Tak Jest" Ewa Błaszczyk z prof. Ewą Woydyłło-Osiatyńską mówiły o naszym liscie-petycji. Tak Jest
Proszę, przeczytajcie i podpiszcie
Stop finansowaniu faszyzmu

Pozdrawiam serdecznie Podwórkowiczów piszących i tylko czytających smile
Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: Prośba "mostowej 14" 05.07.21, 02:08
   Dzień dobry, Mirko.
   Najgłębszy szacunek, podziw i uznanie dla kobiet - obrońców demokracji, przeciw faszyzacji. Niepospolita siła woli i szlachetność charakterów polskich kobiet.
   Protest ten nabiera szczególnej wymowy, ważnej dla przyszłości Polski, nie tylko w sytuacji zaskakująco szczodrego finansowania wspomnianych organizacji z budżetu (kultury, dziedzictwa narodowego i... sportu, o tempora, o mores). Ale także wobec podpisania paktu z radykalnymi, faszyzującymi partiami z różnych krajów, partiami wprawdzie dość marginalnymi w tych swoich krajach, ale - co ważne - finansowanymi przez Kreml, co oficjalnie i bez wstydu głosiła m.in. pani Le Pen.
   Jest już niemal 22 tys. podpisów.
   Podciągam, dla zwrócenia uwagi i przypomnienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka