Dodaj do ulubionych

Bandyci z PISuaru juz dzialaja....

08.07.21, 14:54
...nie traca czasu, bo do wyborow 2 lata wiec musza miec wszystko pod kontrola......

https://scontent.fbre2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/214129691_342687057464189_359566844003733166_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WXExyj5qgXQAX_fZL-e&_nc_ht=scontent.fbre2-1.fna&oh=4990d97c8fec786a4fbfea54e62803a3&oe=60EC1C09
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Bandyci z PISuaru juz dzialaja.... 08.07.21, 19:15
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/215257087_1522900991383765_6538603221512138060_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RPJ3oRRE03QAX9OSpG5&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=2154b91b59dc645848dc6c2b909dbadb&oe=60ECD397

    Hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahqhahahahahahahaha

    Co za ch.
    • wscieklyuklad Re: Bandyci z PISuaru juz dzialaja.... 08.07.21, 19:51
     Kawa za 2 miliardy.
     Andrzej Duda postanowił poznać Warszawę. Mieszka tu już tyle lat, a wstyd przyznać, kompletnie nie zna stolicy kraju.
     Chciał zrobić to wcześniej, ale obraz miasta kreowany przez Telewizję Polską wystraszył go tak bardzo, że odkładał to na później. Poprosił o wsparcie Mateusza Morawieckiego i razem ruszyli na wycieczkę. Spacer przebiegał normalnie, panowie samodzielnie kupili kawę, uśmiechali się do przechodniów i dopiero na pl. Piłsudskiego prezydent zaczął się dopytywać, po co żołnierze pilnują kilku postrzelanych kolumn i że to wstyd trzymać takie ruiny w środku miasta. Co powiedzą turyści? Obaj ustalili, że to wina Trzaskowskiego, ale nie można tego tak zostawić i koniecznie trzeba postawić jakiś reprezentacyjny budynek w miejscu tych ruin. Premier zaproponował, że odkupi dla żony fragment placu z nieużytkiem i postawi jakiś reprezentacyjny apartamentowiec na wynajem albo galerię handlową, ale kiedy dowiedzieli się od przechodniów, że przed wojną stał tu Pałac Saski, to popijając latte z mlekiem sojowym uradzili, że go odbudują. Morawiecki zadzwonił do Glapińskiego, ktòry zapewnił go, że pieniądze potrzebne na budowę już się drukują i jeśli się pospieszą, to mimo galopującej inflacji 2 miliardy złotych powinny wystarczyć na początek.Tak się zagadali, że pomylili drogę i nie potrafili samodzielnie wrócić na Krakowskie Przedmieście. Agata zaczynała już się martwić, gdy w drzwiach ukazał się uradowany mąż i obwieścił swojej ślubnej, że odbuduje Pałac Suski. Trochę się zdziwiła, bo po co Suskiemu pałac, ale przecież gdzieś trzeba ulokować te 70 milionów. Chciała to wyjaśnić z mężem, ale zmęczony odbudową stolicy prezydent spał już smacznie w swoim łóżeczku.
     Za Wolne Radio Europa

     Z netu
      • wscieklyuklad Re: Bandyci z PISuaru juz dzialaja.... 08.07.21, 19:59
       Zbrodnia PiS na kulturze narodowej w najczystszej postaci.
       Zabrali Westerplatte Gdańsku, żeby zbudować tam apartamentowce i parkingi.
       Deweloperzy powiązani z grupą "Radius" (grupa rosyjskiej agentury zarządzająca nieruchomościami w Polsce) zacierają ręce.

       Z netu

       Co za skurwysyny!
          • sorel.lina Re: Bandyci z PISuaru juz dzialaja.... 10.07.21, 16:41
           KREATURA I HEJTER TVP Info UDAJĄCY DZIENNIKARZA

           https://v.wpimg.pl/QUJDREVGfjQrJiR2eTxzIWh-cCw_ZX13P2ZoZ3lwaWEyazQsOiIjMDorfCIkMiE0PTR8NTpoMCUjayR0eSM4JjooMzx5Ijw3LyB9fWYkNDdyc2poZXBlbWdwZSEzamhhKSd_IzVwZWB-c2ZzNHJpdzc

           Poniżej zamieszczam mój komentarz do treści postu Pana Senatora Wadima Tyszkiewicza, "Hejter dobrze opłacany przez państwo PiS”
           „Chamski, arogancki, bezczelny, nachalny... wiele przymiotników można przypisać "gwieździe" TVP. Osobiście kilkukrotnie starłem się z tym indywiduum okupującym korytarze parlamentu. Parę razy wręcz mało co nie doszło do rękoczynów. Okazuje się, że człowiek wręcz zasiedlony na korytarzach parlamentu z mikrofonem i kamerą TVP, nie jest pracownikiem TVP. Prowadzi kilka prywatnych firm. Człowiek ten w kuluarach eksponuje wręcz swoje dobre relacje z politykami PiS. Rozmawia tylko z wybrańcami władzy, atakuje opozycję, a w szczególnie nachalny sposób Marszałka.
           Komentarz? Twarz TVPiSu dostanie 3 mln zł dotacji do swojej prywatnej firmy.
           Czyli co? Umowy zlecenia na chamstwo? Jest z czego: 2 miliardy zł (2 000 000 000 zł) dotacji z kieszeni Polaków na media tzw. narodowe i TVP.
           Dzisiaj w nowym państwie PiS żeby zostać dziennikarzem, nie trzeba kończyć studiów dziennikarskich, wystarczy być zaprawionym w bojach bojówkarzem stojącym po stronie władzy” .
           Jak długo jeszcze pozwolimy na wykorzystywanie naszych pieniędzy z podatków na sianie nienawiści, szczucie jednych obywateli przeciwko innym, tylko dlatego, że walczą o demokrację i praworządność w Polsce przeciwko przestępcom naszych konstytucyjnych praw i wolności obywatelskich?
           Jak długo jeszcze pozwolimy rządzącym na wykorzystywanie tzw. telewizji publicznej do uprawiania goebbelsowskiej propagandy, która świadomie dezinformuje i okłamuje społeczeństwo dla utrzymania się przy władzy PiS i przystawek tej nacjonalistyczno-populistycznej i antydemokratycznej organizacji?
           W konkluzji mojego krótkiego komentarza do wypowiedzi Pana Senatora chciałbym zaapelować do liderów i działaczy opozycyjnych partii politycznych, żeby w odróżnieniu od Kaczyńskiego i jego akolitów, byli otwarci na debatę i odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania dziennikarzy różnych opcji politycznych, ale osoby pokroju Miłosza Kłeczka lub innych hejterów TVP PiS, należy traktować tak jak na to zasługują, czyli z pełnym ostracyzmem. Politycy opozycji demokratycznej nie powinni odpowiadać już więcej na żadne pytanie tej PiS-owskiej kreatury, która czerpie korzyści biznesowe na kłamstwie, przeinaczaniu faktów oraz wprowadzaniu w błąd opinii publicznej na temat przeciwników politycznych obecnej władzy. Tak jak pospolitemu przestępcy nie mamy zwyczaju podawania rąk na przywitanie, tak człowiekowi niespełniającemu nawet minimalnych standardów zawodu dziennikarskiego, czerpiącemu korzyści finansowe z hejterstwa w TVP Info, nie można odpowiadać na żadne pytania. W przeciwnym wypadku stajemy się wspólnikiem przestępstwa przeciwko prawdzie i obiektywności.
           CZAS NA PRZYZWOITOŚĆ.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka