Dodaj do ulubionych

CHUJCZYK SKRUSZONY

15.07.21, 20:26
No to teraz jak ukryta opcja mniemiecka albo kuleszanki stwierdzą, że Szanowny Pan Marszałek Senatu wziął łapówkę kopertową to będzie można to można będzie przed oblicze?

natemat.pl/364239,pereira-z-tvp-przeprasza-grodzkiego-bo-sklamal-ze-marszalek-wzial-lapowke?fbclid=IwAR1zep4N2ma1DH3ThunWGjJmYoQ0RQjkHM7JjqjBrcf_nobdBqQ7J4Mu5Tg
Pod koniec 2019 roku szef portalu TVP Info Samuel Pereira rozpowszechnił twierdzenia, iż marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki rzekomo przyznał się do wzięcia łapówki. Nic takiego jednak nie miało miejsca, więc Pereira właśnie musi solennie przepraszać trzecią osobę w państwie.

W grudniu 2019 roku Samuel Pereira rozpowszechniał twierdzenia, że prof. Tomasz Grodzki jako lekarz przyjął łapówkę
Trzecia osoba w państwie podjęła wobec szefa portalu TVP Info kroki prawne
Teraz Pereira przeprasza, że skłamał na temat prof. Grodzkiego

Samuel Pereira przeprasza prof. Tomasza Grodzkiego
Przewodniczącego izby wyższej polskiego parlamentu Samuel Pereira przeprasza dziś za wydarzenia sprzed prawie dwóch lat. "Senator Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł. Wg niego nie ma problemu... bo stało się to w gabinecie prywatnym, a nie w szpitalu" – twierdził wówczas szef portalu internetowego stacji TVP Info.
Dlatego też marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki podjął odpowiednie kroki prawne, których efekty na platformie Twitter mogliśmy zobaczyć 15 lipca 2021 roku.
"Wyrażam ubolewanie, że 20.12.2019 r. opublikowałem na Twitterze wpis, w którym wyraziłem błędną opinię, że Marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł. Wyrażone przez mnie zdanie wynikało ze złego zrozumienia publikacji medialnych" – napisał Pereira.
"Błędna opinia" szkalująca marszałka Senatu wciąż na koncie Pereiry.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka