Dodaj do ulubionych

Samodzierżawie

28.07.21, 10:13
Proszę państwa, oto caryca!

Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Samodzierżawie 28.07.21, 10:49
   Nauczyciel z Trójmiasta, a dokładniej z Sopotu Paweł Łęcki opublikował ironiczny wpis po zaskakujących słowach Elżbiety Witek, które padły z jej ust w Lesznie.
   Elżbieta Witek powiedziała w Lesznie, że przecież jesteśmy jednym z najzdolniejszych narodów na świecie, mamy to w genach.

   "Ja w zasadzie zgadzam się z Panią Marszałek.

   Jak wybudowaliśmy elektrownię węglową w Ostrołęce, to od razu ją zburzyliśmy, żeby dbać o klimat.

   Jak kupiliśmy respiratory, to nie że od jakichś sprzedawców respiratorów, ale od byłych handlarzy bronią, żeby było oryginalnej.

   Jak powołaliśmy na stanowisko Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, to dlatego, że zna się najbardziej na cnotach niewieścich i życiu seksualnym dzików w krzakach.

   Jak Michał Dworczyk korespondował mailowo, to od razu z całym światem.

   Jak antyszczepionkowcy atakują punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim, to od razu rząd rezygnuje z obostrzeń dla niezaszczepionych, żeby ludziom nie robić przykrości.

   Jak wysłaliśmy europosłów do Parlamentu Europejskiego, to od razu z kilometrówkami Ryszarda Czarneckiego i plecakami Beaty Kempy.

   Jak poszliśmy w budownictwo i rynek prasy, to wszystko za nas załatwił Daniel Obajtek.

   Jak chcemy słuchać poezji, to mamy Mateusza Morawieckiego.

   Jak chcemy kogoś od bezpieczeństwa, to jest Jarosław Kaczyński.

   Jak interesuje nas masturbacja i ogólnie sprawy związane z seksem, to jest Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty.

   Jeśli chodzi o kulturę osobistą, to Polaków godnie reprezentuje Ryszard Terlecki.

   Jeśli chodzi o inteligencję i błyskotliwość, to oczywiście Marek Suski.

   Kościół ma trzy głowy główne, czyli Tadeusza Rydzyka, Marka Jędraszewskiego i Stanisława Dziwisza. Nikt nie ma tak dobrze.

   Prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz pracuje w Trybunale Konstytucyjnym i pomaga wyjść Polsce z Unii Europejskiej. Towarzyszy mu Krystyna Pawłowicz, mistrzyni Twittera i sałatek.

   Jak zbudowaliśmy prom w Szczecinie, to do razu niewidzialny, żeby obce mocarstwa sprytnie zaskoczyć.

   Jak toczymy wojnę, to z LGBT i klockami LEGO w kolorze tęczowym.

   Jak posłom tajemniczo giną służbowe telefony po upływie kadencji, to wprowadzamy rozporządzenie, żeby mogli sobie je legalnie odkupić.

   Jak chcemy nie zgodzić się z profesorem Safjanem, to atakujemy jego ojca, gdyż metoda na dziadka w Wehrmachcie sprawdza się najlepiej.

   Jak chcieliśmy mieć najlepszego prezydenta na świecie, to wybraliśmy sobie Andrzeja Dudę, który jest twardy, ciągle się uczy i spędza czas w Juracie lub na igrzyskach olimpijskich w Japonii. W odróżnieniu od pływaków i paru innych zawodników, ale to dobrze, gdyż dzięki temu się nie przemęczą.

   Jak chcieliśmy pomóc konikom, bo to zawsze miło, przekreśliliśmy osiągnięcia stadniny koni w Janowie Podlaskim, żeby tych koni tak nie eksponować, gdyż może się wstydzą.

   Jak wybudowaliśmy blok energetyczny w elektrowni w Turowie, to zepsuliśmy go po miesiącu, żeby nie przeginać z tą energetyką.

   Jak zbudowaliśmy Centralny Port Komunikacyjny, to go nie zbudowaliśmy, ale daliśmy ludziom zarobić, żeby refleksyjnie dumali nad pustą łąką.

   Wspieramy rodziny w Spółkach Skarbu Państwa, walczymy z TVN24, gdyż źle mówi na temat rządu, Jacek Kurski ma Telewizję Polską i dwa śluby kościelne, a w ramach rocznicy drugiego zawiózł wraz z małżonką na Wawel na grób pary prezydenckiej kwiaty, które dostali jako rocznicowe prezenty od gości.

   Mamy również Wojowników Maryi, Żołnierzy Chrystusa, Armię Boga, Żołnierzy Wyklętych i parówki Antoniego Macierewicza, Świętego od Katastrofy Smoleńskiej.

   To wszystko rzeczywiście potwierdza, że zdolności mamy w genach i jesteśmy najbardziej zajebistym narodem na świecie.
   Amen. "
      • 1agfa Re: Samodzierżawie 28.07.21, 12:36
       https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/221478116_2607446486229666_8171353604999196390_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1YlSpvHZgwwAX9GqwBq&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=e5f8bdfb74ed765905a04b3408324fda&oe=6125D9B7

       Ten g...niany system padnie wcześniej czy później. Jednak trzeba pamiętać, że po Leninie był Stalin - kontynuator, niszczyciel, zbrodniarz.
       Ruina sądownictwa*, nauki, edukacji, rozwalona kultura, zmiany w mentalności (po co pracować, po co się uczyć, Pis da, aby wiernym partyjnym być), zadłużenie historycznie największe, zobowiązania finansowe wewnętrzne i zewnętrzne olbrzymie...
       Ktokolwiek przyjdzie po nim (o ile nie będzie to nowy Stalin) musi realizować, bo to jest odpowiedzialność Państwa.
       Prawdziwy przywódca rozumie co to odpowiedzialność, w przeciwieństwie do prymitywów żądnych wyłącznie władzy za wszelką, za każdą cenę (bo wiedzą że nie oni będą tę cenę płacić, bo po nich niech będzie choćby potop - co dzieje się teraz).
       Zmiany są już tak głębokie, że wnuki i prawnuki sprzątać będą po szkodniku.

       *Jeszcze w sądownictwie są ludzie niezawiśli, niezależni, z honorem. Ludzie - a nie chory nowy system.

       Nadzieja? Tak.
        • sorel.lina Re: Samodzierżawie 28.07.21, 15:01
         Dlaczego PiS rozpętał kolejną wojnę – tym razem wokół TVN? Czy nie wystarczą mu konflikty z Unią Europejską, z międzynarodowymi sądami i trybunałami, z Ameryką, z Niemcami i z Rosją o gazociąg Nord Stream, wizyty unijnych komisarzy i wysłannika departamentu stanu? Dlaczego prezes to robi i ściąga na Polskę odium niesfornego, rozpuszczonego bachora? Afera wokół „lex TVN” każe zastanowić się przez chwilę nad motywami prezesa Kaczyńskiego.
         Moim zdaniem jest to przede wszystkim pycha oraz urażona duma polityka, który czuje się odrzucony przez elity w kraju i za granicą. Jak pokazuje mapa szczepień w Polsce, najniższe wyszczepienie ma miejsce na ścianie wschodniej – od Polesia do Podkarpacia, czyli wśród ludzi biedniejszych i słabiej wykształconych. Wielkomiejskie autorytety (owe nieszczęsne „elity”) głosują na partie liberalne i lewicowe. Potwierdza to układ sił w wolnych mediach. Kaczyńskiemu nie wystarczają posłuszne media państwowe. Każdy sprzeciw, każdy przejaw niezależności polityków, mediów i ulicy boli i uwiera go jak kamyk w bucie.
         Gdyby TVN nie sprzyjał opozycji, tylko był prorządowym klakierem, jak niektóre gazety i czasopisma, nazywane niezależnymi, choć finansowane za pomocą ogłoszeń przez rząd, to nikt by nie miał nic przeciwko tej stacji. Świadczy o tym m.in. przedłużenie licencji pozostałym, „niepolitycznym” kanałom TVN. Wszystko rozbija się o politykę, o TVN 24, który ma własną, a nie rządową linię. Kaczyński ma do amerykańskiej stacji stosunek taki jak do wszelkiej opozycji – to drugi sort, zdradzieckie mordy, a jeżeli nie użył jeszcze tego języka, to tylko ze strachu. Dla niego – i nie tylko dla niego – TVN jest jednym z gwarantów niezależnego myślenia, a więc opozycji. Dlatego trzeba go zniszczyć. Samo istnienie niezależnej telewizji nie mieści się w głowie prezesa, chyba że byłaby to telewizja à la Polsat. Prywatna, ale nasza.
         Kaczyński przejął kraj, który miał dobre stosunki z USA, z Niemcami, z Czechami i w ogóle z Unią Europejską, kraj, który nie budził zainteresowania rozmaitych sądów, komisji, trybunałów międzynarodowych – od Wenecji do Strasburga i Luksemburga. Kraj, który nie był przedmiotem troski i niepokoju swoich najważniejszych sojuszników, Berlina i Waszyngtonu, a więc państw NATO. Dlaczego to wszystko zostało popsute? Moim zdaniem stoi za tym pycha i żądza władzy absolutnej. Dopóki wyborcy nie zdecydują inaczej, będziemy mieli więcej tego samego, ponieważ pycha i żądza władzy zawsze są nienasycone.

         D. Passent
        • 1agfa Re: Samodzierżawie 28.07.21, 18:30
         Sorellina napisała:
         "...Smutne to, Agfo, odbierające siły i wolę działania... trudno mi nawet odnależć ten optymizm, który zawsze we mnie zwyciężał... ale nie tym razem...Nie mam już wiary..."

         Trudno mieć wiarę w naród, który mimo udowodnionych (przez niezależne media i sądy) wykroczeń, nadużyć, przestępstw, kłamstw codziennych władzy sprzymierzonej z kk - toleruje to. A sprawcy powyższych cieszą się nadal poparciem ca 30% głosujących, jak wskazują sondaże. Nie wierzę już w tzw. mądrość zbiorową, widzę że daleko Polsce do Europy, bo fakt geograficznego położenia o niczym nie świadczy. Blisko natomiast jest do wschodnich rabów, niewolniczej mentalności, łatwo poddającej się manipulacji prowadzonej przez rządzących i ...przekupstwu politycznemu, co jest czystym wstydem. Słowem: Polacy w swojej masie nie dojrzeli do demokracji. Myśląca i rozumna mniejszość pozostaje mniejszością, kiedy dochodzi do wyborów.
         Pod jej przeszłe historyczne zasługi i boje podszywa się teraz byle kto.
         Pozostaje mi podtrzymać, co kiedyś napisałem: że nie bolałoby tak bardzo, gdyby nie były to aż takie miernoty.
         Pozdrawiam Wszystkich.

         • 1agfa Re: Samodzierżawie 28.07.21, 23:36
          https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/223283095_1316332158798197_6883851406391310927_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=DD4aKNsrszIAX8Xjuxa&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=b40cb3ca50b570de046f38f71486a641&oe=61269B98

          Nie umiejąc inaczej, tylko strachem lub przekupstwem działają. Jednym kij, drugim marchewka.
          Oraz żadnej kontroli nad rządzeniem, jak na samodzierżawie pseudocarzyka przystało.

          "...Nad nami nie ma żadnych trybunałów..." cytat za orłem/sokołem.

          Ciekawe, kiedy powstanie coś na kształt współczesnej opryczniny, a może już jest.
         • poe-poi Re: Samodzierżawie 29.07.21, 09:25
          Witaj agfo,
          będę wulgarny, ale czasy są wulgarne.
          Naturalnym środowiskiem ciemnego luda jest ciemna dupa, więc nie można się dziwić,
          że urządza sobie środowisko tak jak umie - pytanie kim jest 70%-owa większość?
          I tu przychodzi na myśl powiedzenie Kisiela (cyt. z pamięci):
          "Najgorsze jest nie to, ze siedzimy w dupie, ale iż staramy się w niej urządzać"

          A do narodowego socjalizmu inne powiedzenie pasuje jak ulał:
          "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej,
          gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta"

          I tak: analfabeci urządzają sobie środowisko, ćwierćinteligenci im go organizują,
          półinteligenci się przystosowują, a inteligenci "protestują", bo nie chcą siedzieć
          w ciemnej dupie.

          I nikt nie zauważa, iż ciemna dupa jest narządem do produkcji gówna - zarówno
          materialnego jak i umysłowego, a założenie iż analfabeci z ćwierćinteligentami
          mogą stworzyć "nowy" ład jest fałszywe, więc na koniec jeszcze jeden cytat:

          "Błąd Marksa i Lenina widzę w założeniu, że to klasy społeczeństwa upośledzone,
          wyrosłe z materialnej klęski, mają ustanawiać nowe prawa społeczne.
          Tymczasem one mogą tylko wywracać".

          Pozdrawiam.
          • 1agfa Re: Samodzierżawie 31.07.21, 17:59
           Cześć, Poe. To nie wulgaryzmy, tylko prawda określona dosadnym, trafnym słowem; wszechogarniające chamstwo i prostactwo używa tego języka na co dzień, hamując się jedynie (i to nie zawsze) przed publicznymi wystąpieniami. Cóż dziwnego: aby do nich trafić, ich językiem należy mówić. Choć oni twierdzą że są "panami", co niezmiernie i nieodmiennie mnie rozbawia. Zresztą cóż język - sens się i racja się liczą w sytuacji pozostawania w czarnej dupie, co obecnie ma miejsce . Nie wiem tylko czemu cudzysłów przy słowach "...inteligenci protestują..."
           Protestują jak mogą, a wiadomo że jest to najmniejsza grupa społeczna, od lat kilku absolutnie lekceważona a nawet niszczona (jeszcze nie fizycznie), na rzecz nowych elyt. Y to nie błąd , tak widzę te nowe elyty nowych "panów" : )
           A tu coś, co wtóruje niepokojowi z powodu drogi w przepaść jaką wiedzie "pan", pospołu z czarnymi kościółkowymi.

           m.facebook.com/story.php?story_fbid=4280571968668516&id=100001472662628

           Adam Mazguła
           28 lipca o 06:42
           Polacy nie są gotowi na demokrację
           Demokracja, to ustrój dla ludzi wykształconych, mądrych i prawych, dlatego nigdy nie wygra z zacofaniem, nie przyjmie się w społeczeństwie sparaliżowanym wiarą przeszłości, z której dostojnicy czerpią bezkarność, niewyobrażalne zyski i polityczne wpływy.

           Kiedy służyłem w Iraku i byłem odpowiedzialny za stabilizację sytuacji politycznej i społecznej w prowincji Babilon, spotykałem się często z pytaniem od moich arabskich adwersarzy:
           „O co chodzi w tej waszej demokracji?
           Czy pójście raz na cztery lata na wybory - to aż takie dobrodziejstwo?
           My musimy dokonywać wyborów ciągle, każdego dnia, bo jeśli nie ukłonimy się jednemu ważnemu, to on może nas skrócić o głowę, a z kolei, gdy mu się ukłonimy - to jego przeciwnik może nas zabić”.

           Ten przykład świadczy o tym, że nie można zbudować demokracji w niewolniczych czy feudalnych warunkach. Zastraszeni niewolnicy nigdy nie dokonają świadomego wyboru. Nie mogą znaleźć się na lisach wyborczych i nikt nie pozwoli im być wybranym, jeśli mają swoich właścicieli, którzy sterują ich wolą.

           Nie jestem specjalistą od nazywania rzeczy, ale moją demokrację rozumiem tak:
           Demokracja jest ustrojem ludzi wolnych i prawnie równych sobie, będący konsekwencją rozwoju cywilizacyjnego narodów. To ustrój wzajemnego szacunku obywateli do prawa i siebie nawzajem. Ta zbiorowa mądrość uznaje prawa i wolności wszystkich, niezależnie od rasy, wyznania, używanego języka i inne odmienności społeczne. Dla mnie demokracja, to umowa wszystkich ze wszystkimi, oparta na wzajemnym poszanowaniu praw i wolności, niezależnie od tego, czyja większość sprawuje władzę.
           Na straży demokracji stoi jawność życia politycznego i społecznego, a więc niezależne media oraz wolne i niezawisłe sądy, a także oddzielenie tych, co rządzą (władza wykonawcza) od tych, co ustalają prawo (władza ustawodawcza).
           (cd)
           • 1agfa Re: Samodzierżawie 31.07.21, 18:02
            Jeśli umowa społeczna zawarta w Konstytucji i najważniejszych dokumentach narodowych zostaje zburzona i władza wybrana demokratycznie przestaje szanować zasady, zgodnie z którymi została wyłoniona, to jest to po prostu zamach na demokrację.
            Do tragedii dochodzi, jeśli większość wybranych przedstawicieli władzy ustawodawczej łamie prawo, zabiera wolności, okłamuje naród, buduje aparat terroru politycznego i tworzy zbrojne instytucje w celu panowania nad narodem, to nie jest demokracja, tylko zamordyzm, okupacja, reżim wprowadzony przez ludzi niedojrzałych, którzy nie dorośli do poziomu rozwoju cywilizacyjnego demokratycznego społeczeństwa.

            To nic innego jak ZBRODNIA przeciwko narodowi.

            Jeśli moje tezy są prawdziwe, to Polacy nie dorośli do zrozumienia prawdy o sobie. Zakorzeniona z czasów zaborów i okupantów tolerancja dla złodziei, dla kłamstwa i oszustwa, dla przekupstwa wyborczego i brak szacunku do wolności niszczą demokrację, świadczy o niedojrzałości, zacofaniu i nieuctwie dużej części naszego społeczeństwa. To oznacza, że demokracja przyszła do nas przedwcześnie. Polacy w znacznej swojej części są niewolnikami wiary i władzy, żywią się nienawiścią i mają mentalność zacofanego, ślepego i zawistnego sąsiada.

            Tak, więc, Polacy, padnijcie na kolana ponownie i proście biskupów o wybaczenie, że ośmieliliście się myśleć, że żyjecie w demokratycznym kraju o rozwiniętej cywilizacji. Przecież to oni nie pozwalają Wam odejść ze stada bezwolnych owieczek, tkwiących w zacofaniu i umiłowaniu butnych pedofilii pełnych pychy i błogosławionej bezkarnej władzy nad Polakami od narodzenia do śmierci.
            Społeczeństwo polskie musi zrozumieć, że najwyższym dobrem dla nas wszystkich jest Bóg troski, miłości i wzajemnego szacunku, patrzącego w przyszłość i pozwalającego na wyzwolenie zdolności każdego dobrego człowieka, a nie Bóg śmierci, nienawiści i zemsty. W przeciwnym razie - zapomnijcie o demokracji w Polsce.

            Dlatego Polakom bliżej jest do faszyzmu, bo to ustrój narodu wybranego, jedynego, najlepszego, najbardziej chrześcijańskiego, a co najgorsze, niosący przekonanie, że wszystkie inne narody są gorsze i powinny być mu poddane. Tam władzę dostają ludzie mali, zakompleksieni, motywowani chęcią wybicia się ponad przeciętność, mimo braku zdolności, wiedzy i umiejętności, chcący imponować. Dlatego wyróżniają się agresją, brakiem zrozumienia, chamstwem, odbierają innym ich prawa.

            Bliżej Polakom do komunizmu, który wyzwala agresję do wszystkich, posiadających jakieś dobra, wartości i mających cenną wiedzę i doświadczenie. Komunizm zabiera im wszystko, co posiadają i nie zapomina o odarciu z godności.

            Mimo wszystko będę o demokrację walczył, wierząc, że nie wszystkich cofnęło do średniowiecznej ciemnoty narodów, albo do rodzących się totalitaryzmów początków XX wieku.

            Adam Mazguła ..."
             • sorel.lina Re: Samodzierżawie 31.07.21, 19:59
              https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/226699745_1648648845333959_1007594902125698920_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=o1dNwHABSdMAX87x9Xk&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=bff70859a3ee3c50b4975b50f7c324d9&oe=612BF22F

              Słynny Miłosz Kłeczek z #TVP uprawia hejt i biznesy dzięki pomocy ojca. To ustalił teraz niezależny dziennikarz śledczy red. Tomasz Piątek.

              Kim jest zatem ojciec niby redaktora z TVP Info? W 2005 roku ojciec Kleczka z TVP przekazał część spółki DTA Rosjaninowi o nazwisku Leonid Niebogatikow. W 2009 roku wspólnik ojca przekazał inną spółkę wspólnikowi Niebogatikowa. W 2018 roku Niebogatikow został aresztowany za posiadanie 300 kg narkotyków. Mowa jest o kontaktach ludzi, którzy chcą zapisać się w historii jako patrioci, którym drogi jest kształt demokratycznej i suwerennej Polski. Kto uczciwy ma takie powiązania biznesowe?

              W podsumowaniu tego wątku muszę podkreślić, że Miłosz Kleczek nie jest dziennikarzem. Ma firmę, która handluje chińskim badziewiem. Na stronie jego firmy jest jakiś jeden produkt, który i tak jest zawsze niedostępny. Jego biznes jest zatem zwykłą atrapą. Przykrywką czegoś innego. Zasłoną dymną. Ściemą!

              Miłosz Kleczek z TVP wyciąga łapę po dotacje z naszych podatków i to jest kwintesencja jego handlu. Miłosz Kleczek wyciągnął już ponad 6 milionów dotacji państwowych na działalność swojej szemranej firmy, o której wiele się można dowiedzieć z komentarzy internautów zostawianych na stronie web tejże.

              Wojna w nadbudowie to walka o znaki, które stoją przy słowach. To znaki mówią nam, że słoń to nie jest żyrafa. Mąciwoda, który chce wywrócić stolik ze znakami potrzebuje marionetek. Dlatego teraz rząd sekty PiS chce utrącić nieposłusznych dziennikarzy z TVN-u.
              Oto proste równanie z jedną niewiadomą: Jaką drogę obrała teraz władza w Polsce? Skoro Putin zlikwidował media Navalnego, Łukaszenka Biełsat, a Kaczyński teraz chce utrącić TVN24. Przypadek? Zwykły zbieg okoliczności? Nie sądzę! 🇷🇺

              W Unii Europejskiej przeważa już przekonanie, że nie można wspierać autorytarnych rządów z europejskich pieniędzy. Bo podatnicy z całej Europy nie życzą sobie, żeby ich pieniądze wspierały rządy, które prowadzą swoje kraje w polityczną przepaść depcząc ideały trójpodziału władzy. Unia wkrótce uruchomi mechanizm warunkowości budżetowej, który obowiązuje od 1 stycznia 2021. Ten mechanizm warunkowości budżetowej bardzo jasno i wyraźnie mówi, co się stanie z tymi państwami kwestionującymi wartość filarów demokratycznych państw.
              Jeżeli instytucje unijne w Brukseli stwierdzają, że wzięty pod lupę dany kraj nie wypełnia warunków rządów prawa, to wtedy są natychmiast uruchamiane sankcje finansowe. Ustaną wtedy dopłaty z Unii Europejskiej. Rolnicy nie otrzymają pieniędzy. Ceny żywności nagle w Polsce gwałtownie podskoczą. I wtedy pozorne eldorado sekty PiS zakończy swoją działalność. Wróci PRL.
              S. Stasiak
             • 1agfa Re: Samodzierżawie 31.07.21, 20:00
              60% więcej dla p osłów i wiceministrów (których liczbę rozmnożono sztucznie), podczas kiedy zabierane są należności samorządom, przez co automatycznie zarzynana jest samorządność. Centralizacja u bram!
              Będzie "Partia kieruje, a rząd rządzi", a na jej czele 1. Sekretarz.

              Jest takie powiedzenie, cytat: " trzeba wiele zmienić, żeby wszystko było po staremu".
              mówi książę Fabrizio Salina.
              Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Lampart.

              Ktoś zatęsknił do czasów, kiedy byłby kimś i czas ów przywraca.
              Ale dlaczego i za co 18 tysięcy dla tej pani (zdaje się, że dożywotnio), to obraza przyzwoitości, nie pierwsza w czasie tzw. dobrej zmiany.
           • poe-poi Re: Samodzierżawie 31.07.21, 20:11
            Cześć agfo,
            Czytam na fb wpisy pana płk; parokrotnie zadałem pytanie o roli wojska w zaistnieniu obecnej sytuacji - bez odzewu.
            Jako obywatel mam prawa i obowiązki - głosowałem za przyjęciem konstytucji, i to moje prawo; żołnierze, włącznie z naczelnym, PRZYSIĘGALI bronić konstytucji, i to ich obowiązek.
            Kto nie wypełnia obowiązków wobec państwa nie ma co upominać się o prawa.
            Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka