Dodaj do ulubionych

Chujczyki w majteczniku mafijnym

02.08.21, 14:03
Najpierw psinka zaskomlało, że się scepić nie byndzie nie bo nie i tyle.
Potem mafijne bydło zalecało się do bezmuzgofcuf elektoralnych, że dobrze by było gdyby się jednak kujnęli, bo jak się nie kujną to mogą wykorkować i uszczuplić szeregi wyborcuf.
Ścigając Babcię Kasię i wlokac Ją po glebie, nie wykazywali podobnego zapału do propisonich świrów z antyszczepionkowych bojówek. Już kilka dni temu bandyci spod mafijnych sztandarów pobili ochroniarzy punktu szczepień - głowę dam, że włos bydlętom z faszystowskich czach osadzonych bezpośrednio na tułowiu.

Bandyta z szeregów PełoPesel, który zdewastował drzwi uckiej katedry malując na nich esy-floresy , został ujęty bodaj po dwóch dniach od zdarzenia - wykorzystano nienajlepszej jakości lokalny monitoring.

Wczoraj zamojskie gówno - w majteczniku mafijnych zwyroddnialców, podpaliło SANEPitupitu, oraz kontener służący jako punkt szczepień - spalono nie tylko obiekt, ale jego wyposażenie wraz ze szczepionkami.

Jestem się gotów założyć, ze bydlę nie zostanie zidentyfikowane i zatrzymane, a jeśli już to jako zasłużony bojownik bydląt pisonich szybko zajmie dobrze płatną posadkę w spółkach Skarbu Państwa.

niedzielskie kwiliło na ekranie jakiż to dramat. Jakiś chujczyk w policyjnym uniformie głosem przepraszającym za dar życia rozprawiało nad przestępstwem dając między wierszami do zrozumienia, ze mienia nie wolno niszczyć, a że zniszczono to un nie ma wyjścia tylko musi ich ścigać, skąd przekaz jest jasny: spuszczajcie wpierdol personelowi, ale nie niszczcie mienia a wtedy mafia przymknie ślepia na zdarzenie jak to miało miejsce w przypadku sprzed kilku dni.

Dożyliśmy czasów nie do pojęcia.
A przecież to dopiero pierwsze lata rzondów tych skurwysynów.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Chujczyki w majteczniku mafijnym 02.08.21, 16:02
   PiSowskie antyszczepionkowe szambo rozlewa się po Polsce. Wczoraj podpalono punkt szczepień w Zamościu, dzisiaj oszołomy zaatakowały szpital ginekologiczny. A ja się pytam gdzie jest vce minister ds. bezpieczeństwa Kaczyński? Gdzie jest milicja?

   Z netu
   Ataku dopuściły się faszystowsko-mafijne świry w wojskowych uniformach.
   Te same bojówki będą nas sekować po najbliższych wyborach.
   A gdzie jest kaczelnik? Zamknęło się w sraczu z przeraźenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka