Dodaj do ulubionych

Garkotłuk zatroskane.

15.08.21, 13:02
Garkotłuk (milion kalorii/wyżerkę) zatroskało się Szkockimi riebjonkami. Że co to będzie, jak czterolatek zmieni potajemnie płeć.
Garkotłuk z logiką jak zwykle na bakier, no bo skoro decyzja riebjonka ma być utajniona przed parentsami, to ci ostatni nie mogą oddać dzieci ani do domu dziecka (jak twierdzi garkotłuk) ani na wychowanie państwa ( jak garkotłuk przypuszcza) bo nie mając wiedzy o tożsamości płciowej dziecka ( poufna informacja) nie mogą decydować ( logicznie nie decyduje się o czymś o czym się nie wie, co nie, ze tak?)

No dobra, przypuśćmy, źe jednak mader lub fader (zwłaszcza szkoccy) odkryją ów secret.
Co wtedy zrobią garkotłuku?

Ani oddadzą riebjonka do SZKOŁY KATOLICKIEJ.
Tam były chłopczyk będzie gwałcony przez katechetę jako girl i na odwrót.
I będzie to zgodne z orientacją seksualną, czyli ksiundz popełni jedynie grzech molestowania ale już nie gejostwa.

Skumało?
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Garkotłuk zatroskane. 15.08.21, 17:27
   Ubrania dla chłopców, odzież dla dziewczynek - z takim rozróżnieniem kończy belgijska sieć JBC. Z metek dziecięcych ubrań znikną oznaczenia dotyczące płci.
   Rezygnując z oznaczeń płci na dziecięcych ubrankach firma w ten sposób chce walczyć z konwenansami krępującymi naturalną otwartość i dziecięcą ekspresję
   Do neutralnych płciowo ubranek będzie dołączana książeczka, z której dzieci mają dowiedzieć się, że nasza przyszłość nie zależ od płci
   Bardzo możliwe, że w przyszłości ten zamysł zostanie wprowadzony również do kolekcji dla dorosłych

   Z netu

   Dżżżżżiiiiizzzzzzuuuuuussssss! A to się garkotłuk zniesmaczy (i z tego zniesmaczenia żreć milion kalorii dziennie przestanie).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka