Dodaj do ulubionych

Bajubajden ty skurwysynu!

17.08.21, 15:39
Światły Lud zadygotał ze zgrozy.
Dwadzieścia lat okupacji i biliony dolarów utopione w afgańskich wzgórzach i dolinach (w tym nowoczesny sprzęt z Blek Hołkami włącznie) poszło się fuckać.

Oczywiście wina to Bajubajdena, gdyż ten staruszek z postępującymi objawami choroby Alzheimera na tle ciałek Levy'ego zdradził Demokrację i - co było do przewidzenia - ponownie obalił Wielką przed rokiem Hamerykę na kolana, by trampek tym łatwiej ją przydepnął.

W Afganistanie wyszkolono... 300.ooo żołnierzy lokalnych, by po wycofaniu wojska "sojuszniczego" były zdolne do stawienia czoła talibanowi. Rozbudowano wywiad by wyłapywać potencjalnych wichrzycieli.

Wszystko to poszło również się fuckać.

Oczywiście już pojawiają się spekulacje, że oto rozwarła się brama do powrotu trampka na Łajthorsie, gdyż Dumny Naród nigdy nie wybaczy takiego upokorzenia.

Oczywiście NIKT dziś nie przypomina, iż to właśnie trampek zawarło układ z Talibami w maju ub.roku, co dało islamskim świrom wystarczająco dużo czasu by opracować plan siłowego odbicia kraju z chwilą wycofywania wojska amerykańskiego.
Ten paranoik chciał tym układem podbechtać społeczeństwo, które w czasach pandemii z wdzięcznością miało przyjąć zapewnienie, iż ponad 2000 poległych Jankesów to wystarczająca ofiara za podtrzymywanie kruchego pokoju - miało to dać dodatkowe głosy elektoratu, gdyż nikogo nie cieszy perspektywa pogrzebu bliskich z rytualnie składaną flagą narodowa, którą po smutnym fakcie można se najwyżej podetrzeć swe smutki i gorycz.

Bajubajden spija więc wybieg poprzednika.

A skutki?

Taliban zapowiedział "odwilż". Jednym z jej przejawów są zapewne zamalowywane postaci kobiet na witrynach salonów kosmetycznych, oraz zamiana teksasów na LGBT-owskie - typowe dla religijnych świrów wszelkich wyzwań - sukienki.

A politycznie? Zadeklarowali chęć współpracy z ROSJĄ, TURCJĄ I ... CHINAMI!

I tak ostatecznie dopierdolono trampkowi.

A perspektywa dla nas?

Jest szansa na Kabul nad Wisła.

Bo przecież Rosja, Turcja, Chiny to obecnie nasi idole.

A wiadomo, iż przyjaciel naszego przyjaciela jest naszym friendem!

Podobno czarnek już intensywnie studiuje taktyki krzewienia cnót niewieścich.
Gwałcenie dziewczynek pozostawi w gestii lokalnych katabasów.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka